Skocz do zawartości

Sugestie i Zażalenia


Recommended Posts

"SUGESTIE I ZAŻALENIA" 

 

Pinkie, nie wiedziałem, że twoja piwnica pod Cukrowym Kącikiem jest taka ogromna...

Nie przesadzajmy. To dopiero 1 piętro :pinkiehappy: !!

ŻE CO??

Nie musisz wiedzieć wszystkiego :pinkie4:. Chodź do stolika, tam mam wszystko co trzeba. 

 

Co proponujesz?

Nie ja, ale osoby które będą się do ciebie zgłaszać z pytaniami.

A racja. Kochani, czekam na wasze pytania, sugestie, problemy z działem i podobnymi rzeczami. Wraz z The Silver Cheese'em postaramy je rozwiązać. W sumie to mój przyjaciel najlepiej wam pomoże. Ja muszę myśleć o kolejnym przyjęciu dla Twilight z okazji jej 100 przeczytanej książki :pinkie3:. A jutro Rainbow Dash ma...

Sami widzicie, Pinkie ma też sporo na głowie, ale będę jej mówił o waszych postach i razem będziemy na wasze pytania i skargi odpowiadać.

Skargi ??!! Gdzie jest kucyk, który to powiedział??

Jeszcze nikt się z niczym nie zgłosił Pinkie :yay:.

 

 

Czekamy na wasze posty w takim razie :giggle:.

 

 

 

Edytowano przez Cheese
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
3 godziny temu Cassidy napisał:

*rozgląda się*

Gdzie temat ,,galeria Pinkie" ? I dlaczego jeszcze nie powstał? :stare:

 

Fakt, należałoby pomyśleć o tym temacie, bo zbytnio skupiałem się na temacie "Ucukrzmy sobie życie" jako pewnego "następcy", a ten posiada wszelki cute kontent. W niedługim czasie temat powstanie :interesting:.

Edytowano przez Cheese
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Po pierwsze, rzecz, która winienem dawno już uczynić, niemniej jakoś nie było ku temu okazji - wybaczcie, nie zaglądam na forum tak często, jak kiedyś - chciałbym pogratulować opiekunom tego działu, choćby z samego tego powodu, że mają chęci go prowadzić, nie każdy prowadzący dział może się tym pochwalić, a przynajmniej niegdysiej tak było, jeszcze nim pierwotne działy zostały zamknięte, taa~

 

Tak czy inaczej, kiedy to administracja pół roku temu postanowiła przywrócić dawny format forum, z początku się zaniepokoiłem faktem, iż Cukrowy Kącik się nie pojawił wraz z pozostałymi siedzibami głównych bohaterek, na szczęście nie trwało to długo... z tego, co się zorientowałem, wszystko dzięki inicjatywie obecnej władzy działu, miło wiedzieć, iż są tacy, którym los tego działu nie jest obojętny ^^

 

 

W każdym razie, skoro mowa o planach na przyszłość, w zasadzie nie mam za dużo do dodania, głównie dzięki tej ankiecie, którą uruchomiliście na początku miesiąca, wg mnie porusza ona istotne kwestie, takie jak pytanie, czy aby może skupić swoją uwagę na siostrach Pie czy też samej Pinkamenie, co uważam za wyborny pomysł, biorąc pod uwagę, iż swego czasu poddział Pinkie "Samotnia Pinkameny" był na tyle prosperującym elementem działu, że dorobił się własnego awatara, dzięki czemu Pinkie jako jedyna z głównych bohaterek miała trzech a nie dwóch opiekunów ^^

 

Tuszę, iż uda Wam się przywrócić działowi dawną świetność, patrząc na to jak aktywnie obecnie funkcjonuje - aktywność jest wręcz nieopisana w porównaniu z tą, która miała miejsce pod koniec 2015 roku, w zasadzie, to tak żywego działu nie widziałem chyba od... wow, 2013, jest się czym chwalić x]

 

 

Także tego, w zasadzie zostało jeszcze tylko jedno nieadresowanie pytanie, które bardziej z ciekawości chciałbym zadać,

 Planujecie jakoś dział podzielić na poddziały czy też pozwolicie wszystkim tematom pływać w jednym zbiorniku? x)

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...