Skocz do zawartości

[Zabawa] Skojarzenia!


trebuhpl

Recommended Posts

12.10.2016 at 00:32 Dabrowski napisał:

( @Gryfeł - mówiłem to samo ale fakt ogarnelismy dzien po naprawie a pozatym nic takiemu nie udowodnisz bez sądów i innych pierdół.)

 

 

Pani Basia z Paradoxu

Trzeba było nie zapłacić. Wtedy byś był na "zero". A jak facet chciałby Ciebie pozwać, to wtedy Ty udowadniasz sądowi, że to on spartolił robotę i musieliście po nich poprawiać, więc to Ty żądasz od niego odszkodowania, a nie, że masz płacić. Takie rzeczy trzeba robić. Inaczej robole będą tak robić zawsze. A niestety jak widzę, jest to coraz częstsze, bo ja sam się z tym już kilka razy w ciągu paru lat spotkałem.

 

Górnik

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu Gryfeł napisał:

Trzeba było nie zapłacić. Wtedy byś był na "zero". A jak facet chciałby Ciebie pozwać, to wtedy Ty udowadniasz sądowi, że to on spartolił robotę i musieliście po nich poprawiać, więc to Ty żądasz od niego odszkodowania, a nie, że masz płacić. Takie rzeczy trzeba robić. Inaczej robole będą tak robić zawsze. A niestety jak widzę, jest to coraz częstsze, bo ja sam się z tym już kilka razy w ciągu paru lat spotkałem.

 

Górnik

(No ale mówiłem że zapłaciło się wczesniej zanim ogarneliśmy że gościu naprawił jedno a zjebał 2, a nie mamy czasu zeby rzucac się po urzedach z papiermai o 200 zł)

 

wracając -Górnik Zabrze

Edytowano przez Dabrowski
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...