Skocz do zawartości

Informacje


Recommended Posts

"Informacje"

 

Jak będzie coś godnego uwagi, poinformowania was, to wraz z Pinkie o tym do was napiszemy. Przede wszystkim rzeczy związane z konkursami, zapowiedziami, luźnymi scenkami, etc. 

Czytajcie, bo warto :pinkie4:!! Wiele rzeczy mamy do zrobienia Cheese.

Szkoda, że nie jestem tym odpowiednim Cheese :fluttersad:.

Nie narzekaj. Też jesteś świetny !!

Pożyjemy zobaczymy.

Więcej optymizmu !! No i uśmiechu :pinkiehappy:!!

To mogę zapewnić i będę się o to starał w każdym poście :fluttershy5:.

 

Z innych informacji to mogę oficjalnie powiedzieć, że nowo przywrócony dział Pinkie Pie został oficjalnie otwarty. Jako opiekun zrobię wszystko, aby miła atmosfera, ciekawy wątki, dyskusje, konkursy się pojawiały tutaj i zachęcały was do zaglądania w nie. Wielkie podziękowania dla administratorów za przydzielenie mi tej roli. Pinkie, jak ich przekonałaś?

Chyba te kremówki i napoleonki ich przekonały :pinkie3: !!! 

Tak czy siak bardzo się z tego cieszę, Pinkie zresztą też. Raz jeszcze zachęcam do udzielania się i widzimy się w postach na forum kochani :D

  

Edytowano przez Cheese
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacje, informacje :twilight2::

 

CO JEST :pinkie3:? Ktoś ma urodziny i o nich zapomniałam !? Rozdają babeczki za darmo !?

Nie i nie, ale i ta informacja cię zadowoli Pinkie. Chciałbym ogłosić, że drugim opiekunem w Cukrowym Kąciku został @Vezz. Na podobnych prawach oraz współpracy będziemy prowadzić dział Pinkie Pie. Dodatkowa para rąk się na pewno przyda na pokładzie :rolleyes:

 

Raczej nie inaczej ^^ ~ Vezz

Edytowano przez Cheese
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

:portalface: Hej, tutaj Pinkie !!

 

Chciałabym ogłosić pewne małe wydarzenie związany ze Świętami Bożego Narodzenia w moim dziale. Pomyśleliśmy wraz @Cheese oraz @Vezz, że warto na czas świąteczny wstawiać tematy związane wyłącznie z nadchodzącymi świętami. Oznacza, to że tematy dostaną specjalną ramkę przy nazwie tematu, o taką, taką ładną '[Święta]' oraz tag o tej samej nazwie. Chcielibyśmy, aby także to miejsce tętniło magią świąt oraz zachęciło was do dyskusji na super tematy, o których raczej nie mówimy w każdy dzień roku. Oczywiście stare tematy są nadal dla was dostępne na waszą kreatywność :pinkiehappy:. Chyba się podpiszecie pod tym, co nie chłopaki?  

 

Jestem za :D ~ Cheese

Niech będzie ^^ ~ Vezz 

Edytowano przez Vezz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Parę słów wyjaśnień, bo ostatnio mało się działo w dziale. Wiadomo sesja, egzaminy więc czasem trudno mi było tutaj wejść i twórczo coś zrobić dla działu. Jako, że mam "prawie" (no dobra, jeden egzamin, ale czekam na wyniki) zaliczony semestr, to wracam aby wprowadzić parę nowych tematów do działu. 

 

No i @Vezza zagrzeję do roboty, bo też jakoś mało tu robi :grumpytwi:.

 

Co to będzie ?? Co to będzie ?? Powiecie :pinkiesmile:?

 

Wszystko w swoim czasie PInkie, w swoim czasie :).  

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Przepraszam za małą obsuwę i brak wiadomości w dziale, ale sesja też potrafi człowieka zniechęcić i odciągnąć od działania na forum. W każdym razie, na dniach pojawią się nowe tematy, bo trzeba ten zastój zlikwidować. I chyba w sumie tyle. 

 

A mówiłeś, że masz na wszystko czas Cheese?

 

Bo mam, ale opowiadanie o językach assemblerowych czy algorytmach i strukturach danych raczej nikogo nie zainteresuje.

 

Poczekaj. Zaraz ci podam algorytm na upieczenie ciastek z truskawkami oraz odpowiednią strukturę na mus malinowy.

 

Dobra, nie mam pytań :squee:

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
×
×
  • Utwórz nowe...