Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Recommended Posts

6641449_classy_rarity_by_korsoo-daaos94.

 

OGŁOSZENIA

 

I oto są nasze własne, butikowe ogłoszenia! Teraz zawsze będziecie na bieżąco.

A ja będę mieć dwa razy więcej roboty.

 

1. Jako, że to dopiero pierwszy tydzień istnienia odnowionego działu, będziemy starali się go jak najbardziej odnowić, więc spodziewajcie się wysypu tematów. Co poniedziałek właśnie tu, w ogłoszeniach, zamieszczane będą informacje na temat nowych dyskusji i zabaw. Gorąco zachęcamy do zakładania własnych tematów, o nich też będziemy wspominać w ogłoszeniach.

 

2. Współopiekunem naszego działu został @Prlixtilicious. Mamy nadzieję, że uda nam się zbudować naprawdę bajeczny dział.

 

3. Wszystkich fanów Rarity zachęcamy do wpisania się na listę wielbicieli, dodawania obrazów w galerii czy zadawania pytań w zapytajce (która pojawi się już niedługo)!

 

Życzymy miłego pobytu w dziale!

Rarity i Seluna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witajcie, kochani! Minął już pierwszy tydzień istnienia naszego działu na forum, więc mamy tutaj pierwsze podsumowanie! Praktycznie codziennie wchodząc na forum widzimy nowe posty w Butiku, co niezmiernie nas cieszy~ Dziękujemy za zaangażowanie!

 

1. Już w pierwszy tydzień powstało w dziale wiele tematów, a we wszystkich z nich potoczyły się jakieś ciekawe dyskusje,a w zabawach - kreatywne odpowiedzi. Gorąco zachęcamy do dalszego się w nich udzielania. W tym tygodniu pojawiły się:

 

Jakie ubrania preferujecie? - dyskusja, w której każdy praktycznie może mieć coś do powiedzenia. W końcu chyba wszyscy nosimy ubrania. Zachęcamy do wypowiedzenia się, w końcu każdy, choćby nieświadomie, ma jakiś styl.

Sztuka dla sztuki - sztuka współczesna, temat nieco kontrowersyjny. Jeśli ktoś ma ochotę na nieco poważniejszą dyskusję w klimatach sztuki, to jest to temat właśnie dla niego!

Jakie kwestie podobają ci się najbardziej? - czyli zwyczajny temat, w którym każdy może się wypowiedzieć. Jeśli któraś kwestia Rarity wyjątkowo zapadła wam w pamięć, tutaj możecie się tym podzielić z innymi użytkownikami~

 

2. Powstały również w dziale dwie nowe zabawy, które, jak myślimy powinny się wam spodobać. Chcemy, aby zabawy były bardzo różnorodne, zarówno takie bardziej skomplikowane, jak i te na zrelaksowanie się.

 

Stylówki Rarity - łatwa zabawa, w której możecie podzielić się z nami swoimi zbiorami dzieł fandomowych.

Zaprojektuj suknię! - zabawa wymagająca nieco większej kreatywności, ale patrząc na jej popularność w poprzednim dziale, myślę, że się wykażecie :rarityexcited: .

 

3. W temacie Porad i Pochwał pojawiła się ankieta dotycząca konkursów, w której możecie się wypowiedzieć. Wyraźcie swoją opinię na temat działu. Chcemy, by Butik byl miejscem dla userów.

 

To tyle z tygodniowych ogłoszeń! Są podejrzanie długie... Jak zwykle, zachęcamy was do sprawiania, by ten dział był absolutnie bajeczny!

 

Życzymy miłego pobytu w dziale!

Rarity i Seluna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...