Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Sprawy działowe  

13 members have voted

1. 1. Czy byłbyś/byłabyś zainteresowany/a konkursem w dziale Rarity w najbliższym czasie?

• Tak, literackim.
    • Tak, plastycznym.
    • Tak, innym (podaj w komentarzu).
    • Tak, najlepiej kilkoma konkursami w tym samym czasie.
    • Nie.
      0

Recommended Posts

6641970_show_stopper_rarity_1_by_drewdin

GŁOS UŻYTKOWNIKÓW

Wiadomo - użytkownicy nie gęsi, swoje zdanie mają, a opiekunowie mogą (i nawet często im się to zdarza) popełniać błędy. Chcemy, żeby Butik był działem lśniącym i pachnącym, więc jeśli macie jakiekolwiek uwagi dotyczące postawy opiekunów, konkursów, dyskusji, ale również pomysły na nowe wydarzenia w dziale lub chcesz nas po prostu poklepać po plecach - to jest temat dla ciebie!

Sporadycznie będą się tu pojawiać także ankiety na różne tematy związane z działem, zazwyczaj zbiorowo. Liczymy na wasz głos :rwink:.

Edited by Seluna

Witajcie, kochani;

Jak widzicie, na górze tematu znalazła sie taka oto prosta ankieta. Razem z Prlixu myśleliśmy ostatnim czasem nad tym, czy by nie zorganizować w przyszłości jakiegoś konkursu ~ ale najpierw chcemy znać waszą opinię na ten temat.

Odpowiedzice w ankiecie! Pokażcie, że to forum żyje i wypowiedzcie się!

Rarity i Seluna

Ja to mam ochotę narysować Rarity w jakimś fajnym stroju. Może konkursik plastyczny z wymyśleniem dla niej nowej kreacji bądź przebrania? :wow: Taki pomysł. Z tych bardziej konkretnych. 

Inny konkurs, propozycja.txt
Pokaz mody stroje jesień zima/bądź inna tematyka. Anonki sprzed monitorów przebierają się w fabulous stroje i wysyłają foty, które ocenia Rarity.
Chyba że nikt nie będzie brał udziału bo pszyps robić z siebie kretyna owiniętego w liście w internecie. Co myślicie? :wrWgR:
edit: zzawsze można worek na głowe

Edited by Kruczek
  • Upvote 1