Skocz do zawartości

Jakie ubrania preferujecie?


Prlixu

Recommended Posts

Witajcie wszyscy! Rarity od pewnego czasu jest zaciekawiona jaki styl ubrań preferujecie.

Może lubicie zwykłe ubrania, których nie szkoda jest zabrudzić, i można się w nich czuć swobodnie podczas np. pracy w ogrodzie.

Lub tak jak nasza Rarity lubujecie się w bardziej modnych i szykownych odzieniach.

Oh, tak! Jestem naprawdę ciekawa czy podzielacie ze mną mój gust, zapewne jak wiecie poprstu UWIEEEELBAM piękne i modne suknie! :rarityexcited:

Nie wstydźcie się kochani! Nikt tutaj niebędzie was krytykować, wyraźcie siebie poprzez MODE! :rarityawesome:

A zatem ja, oraz Prlixu was serdecznie pozdrawiamy!

Edytowano przez Seluna
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygodne :kappa:

 

Po prostu wygodne. Nie mam jednolitego stylu ubierania się (pomijając spodnie - dżinsowe, nogawka prosta lub rozszerzana), więc jednego dnia mogę założyć lekką bluzkę naszytą koralikami, drugiego koszulkę i dżinsową koszulę, a trzeciego - bluzę z kapturem. Ważne, żeby strój był czysty i niewygnieciony, kolory dopasowane, całość nie ograniczała ruchów i dawała się ubrać w kilka minut. Przez większość czasu unikam spódnic i spodni krótszych niż do kolan - wygoda, ciepło i względy estetyczne. To samo tyczy się dużych dekoltów - nie wiem, dlaczego miałabym świecić mostkiem i ryzykować złapanie kolejnej infekcji dróg oddechowych. Biżuterię zakładam rzadko i w niewielkich ilościach, kolczyki przestałam nosić w połowie liceum. Zero obcasów czy pantofelków. Eleganckie sukienki czy żakiety to dla mnie mordęga - ciężko w tym chodzić, schylać się, nie daj Borze Tucholski oczko w rajstopach pójdzie... Góra dwie pary butów (sportowych) na sezon, w zależności od pogody. Torebka ma być prosta, pojemna i z długim paskiem. Czasami (ale tylko czasami i do wybranych strojów) zakładam nieco zmaltretowaną arafatkę lub kolorowy szal.

Nie interesuje mnie moda. Ubrania kupuję w miarę potrzeby, nie pod dyktando cudzego gustu; nie mam problemu z noszeniem męskich ubrań, o ile rozmiar pasuje, a krój jest w miarę neutralny.

 

Gdybym umiała oszczędzać, rozglądałabym się za porządną skórzaną kurtką.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, pannie Rarity się mój styl mody nie spodoba, stare, rozpadające się brązowe opinacze LWP, stare (zwykle czarne) koszulki kapel metalowych, jeansowa katana z wielkim ekranem KAT 666 na plecach, spodnie bojówki, a na chłodniejsze dni kurtka wz93, harringtonka, lub jak naprawdę pizga, to stara kurta z brezentu (wzorowana na tych amerykańskich z Wietnamu). 

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz Podmieniec13 napisał:

Oj, pannie Rarity się mój styl mody nie spodoba, stare, rozpadające się brązowe opinacze LWP, stare (zwykle czarne) koszulki kapel metalowych, jeansowa katana z wielkim ekranem KAT 666 na plecach, spodnie bojówki, a na chłodniejsze dni kurtka wz93, harringtonka, lub jak naprawdę pizga, to stara kurta z brezentu (wzorowana na tych amerykańskich z Wietnamu). 

Z całą pewnością dogadał byś się z Prlixu :raritylaugh:.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała moja szafa ma dwie zasadnicze cechy:
1. Jest czarna
2. Jest na mnie za duża :rainderp: 

Kiedy poszłam do gimbazy zachciało mi się mieć szafę prawdziwego kindermetala, wtedy zaczęłam kupować czarne koszulki. Większość koszulek, które mi się podobały (i nadal mi się podobają) są jedynie w męskich rozmiarach, przez to... zwisają na mnie i są dość długie. Ale właśnie za to je uwielbiam :yay:

Wraz z upływem czasu nie tylko koszulki stały się czarne. Spodnie, bluzy, kurtki.

Ulubione elementy mojej garderoby t-shirt to Bring Me The Horizon - Bloodlust, a bluza to Cheetah Hoodie od Street Legend :lunaderp: 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu Podmieniec13 napisał:

Oj, pannie Rarity się mój styl mody nie spodoba, stare, rozpadające się brązowe opinacze LWP, stare (zwykle czarne) koszulki kapel metalowych, jeansowa katana z wielkim ekranem KAT 666 na plecach, spodnie bojówki, a na chłodniejsze dni kurtka wz93, harringtonka, lub jak naprawdę pizga, to stara kurta z brezentu (wzorowana na tych amerykańskich z Wietnamu). 

O proszę, ktoś oprócz mnie pamięta jeszcze o KATcie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednym z moich ulubionych ''kreacji'' jest ino przygotowany komplet bojówek AT-Digital UCP, parciany podkoszulek, szara bluza i plecak pod kolor (Taktyczny), lub żółte bojówki woodland z czarną bluzą (czekającą z niecierpliwością na naprasowankę)
Mam też zestaw ''na leśnika". Buty troki, jeansy ze stretchem, koszulka we wzory z szkieletami dinozaurów i polar utrzymane w oliwkowym kolorze i ciemnozielony sztormiak Northface ^^
Na co dzień wyprawka mieszana. Wybieram między komfortem 5 par kieszeni w bojówkach, a wystającym portfelem na jeansach. ;)
Gdy zajdzie potrzeba, strój galowy utrzymuję w różu, z przypinką z Fluttershy'owym pyszkiem.

Out of all, garderoba dyktuje, co ''chcę'' nosić, ale staram się zawsze utrzymać ten sam ton ubrań.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Średniowieczne. Tylko w takich wyglądam jak człowiek. Są piękne, ciepłe, wygodne i mogę poczuć się jak prawdziwy wojownik barbarzyńca <3 

 

Ale normalnie to biegam najczęściej w dżinsach i za dużych, czarnych męskich koszulkach. Poza latem, latem preferują sukienki, bo jest wygodnie. Tzw. mody szczerze nie znoszę.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja szafa to głownie koszule różnej maści. Głownie lubię te eleganckie .

Mam też kilka par jeansów szarych i klasycznych .

Często lubię zakładać zestaw koszula jeansowa biały t -shirt i niebieskie jeansy wrangrer.

Lub klasycznie marynarka sportowa koszula i jeansy tyle że ciemniejsze. :RPHVO:

 

godzinę temu Rainbow Guitar napisał:

O proszę, ktoś oprócz mnie pamięta jeszcze o KATcie. 

 

Też pamiętam , choć ja ostatnio bardziej przerzuciłem się Dżem ,TSA i Turbo .:yay:

Edytowano przez KamilPL 94
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś chciałam (i nadal chcę) zacząć ubierać się w stylu gotyckim, ale moja mam uparcie próbuje zrobić ze mnie słodką dziewczynkę i twierdzi, że mnie za takie coś z domu wyrzuci.

 

Preferuję bluzki i koszule czarne, szare lub w zimnych kolorach, najczęściej niebieskie, zielone. Noszę głównie spodnie z tych takich bardziej przylegających, ale raz na jakiś czas zakładam spódniczkę, taką trochę powyżej kolan. Kocham czarne buty na obcasie, takim około 7cm na co dzień i parę centymetrów wyższe na jakieś uroczystości. Z innych typowo kobiecych rzeczy - lubię bluzki z dekoltem (ale nie jakimś przesadnie dużym)  oraz zakładać kolczyki i naszyjniki na luźnym łańcuszku. Generalnie nienawidzę wszystkiego, co ciasno przylega do szyi, więc nie noszę golfów ani zbyt przylegających naszyjników, jednak jest od tego mały wyjątek - mój wiedźmiński medalion. Nie lubię też pierścionków i bransoletek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Styl Hip-Hop.Ubieram się różnie,ale zawszę bluza z kapturem,koszulka która jest dłuższa od bluzy i  lekko wystaję za bluzę i spodnie dżinsy albo dresowe szare.A w lato luzne koszulki,  krótkie luzne spodenk + Czapka albo okulary przeciwsłoneczne.Do dżinsów zawszę pasek,nie ważne czy lecą czy nie xD 

Edytowano przez Major Degtyarev
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o ubrania - tylko Calvin Klein. Ceny nie są wygórowane, a jakość jest doskonała - przeważnie ubieram się w dość prosty sposób  w odzież właśnie tego producenta. Mimo, że jest to obecnie CK jest moim faworytem, uważam, że wszystkie popularniejsze marki premium takie jak Armani czy Hugo Boss są najbardziej warte uwagi jeśli chodzi o ubiór, więc je polecam. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój styl waha się pomiędzy skejtem, hip-hopowcem i rockowcem. Najchętniej noszę czarne jeansy LEKKO zwężane (rurek u faceta nie toleruję), zazwyczaj są nieco opuszczone na tzw. przenośny toi toi xd Ale nie pogardzę też dresikiem. Do tego najbardziej lubię białe koszulki z jakimś ciekawym nadrukiem. Lubię jakoby "głosić przekaz wyglądem" :D Czyli lubię jak przez ubiór ktoś może mniej więcej stwierdzić czym się interesuję :) Dlatego na większości moich koszulek są nadruki które do czegoś się odnoszą np mam parę koszulek z poniaczami, dużo z innych kreskówek (Pora na Przygodę, Gumball, Dragon Ball itp), z gier i filmów (sporo ze Star Wars) ale też takich marek jak Prosto, Labirynt, 3W, Gang Albanii.......................... z tym ostatnim żartowałem xd  

Na to na przemian bluzy z koszulami. Buty noszę takie typowo do deskorolki z firmy DC. Ogólnie lubię się ubierać na czarno z białą koszulką. Na prawej ręce noszę takie pierdółki jak skórzany rzemyk. Czasem w lato zakładam czapkę z logiem Labiryntu. 

A po domu to ubieram się w co popadnie. Zazwyczaj dresik bo luźno i wygodnie. 

Edytowano przez Vezz
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu Vezz napisał:

Mój styl waha się pomiędzy skejtem, hip-hopowcem i rockowcem. Najchętniej noszę czarne jeansy LEKKO zwężane (rurek u faceta nie toleruję), zazwyczaj są nieco opuszczone na tzw. przenośny toi toi xd Ale nie pogardzę też dresikiem. Do tego najbardziej lubię białe koszulki z jakimś ciekawym nadrukiem. Lubię jakoby "głosić przekaz wyglądem" :D Czyli lubię jak przez ubiór ktoś może mniej więcej stwierdzić czym się interesuję :) Dlatego na większości moich koszulek są nadruki które do czegoś się odnoszą np mam parę koszulek z poniaczami, dużo z innych kreskówek (Pora na Przygodę, Gumball, Dragon Ball itp), z gier i filmów (sporo ze Star Wars) ale też takich marek jak Prosto, Labirynt, 3W, Gang Albanii.......................... z tym ostatnim żartowałem xd  

Na to na przemian bluzy z koszulami. Buty noszę takie typowo do deskorolki z firmy DC. Ogólnie lubię się ubierać na czarno z białą koszulką. Na prawej ręce noszę takie pierdółki jak skórzany rzemyk. Czasem w lato zakładam czapkę z logiem Labiryntu. 

Rarcia nie patrzy to mogę napisać :P Mmm Dragon ball :D

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu KamilPL 94 napisał:

Też pamiętam , choć ja ostatnio bardziej przerzuciłem się Dżem ,TSA i Turbo .:yay:

To jeszcze lepiej :) U KATa jest satanizm, i chociaż nie bardzo mi on przeszkadza, to wolę uważać, a Dżem jest the best. I Turbo też. Właśnie słucham płyt Dżemu "Wehikuł Czasu - Spodek 92", bo ostatnio wpadły mi w łapy. 

 

Dobra, koniec, bo praktycznie tylko ja tu offtopuję. Napiszę tylko że lubię jeszcze do ciemniejszysz jeansów, ewentualnie spodni takich roboczych ubrać glany. i czasem kapelusz, ale to rzadko i raczej latem.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...