Skocz do zawartości

Jakie ubrania preferujecie?


Prlixu

Recommended Posts

Czarne, białe, szare bądź moro - to kolorystyka panująca w mojej szafie. Spodni nienawidzę żadnych, jedynym wyjątkiem są cudowne bojówki <3 Niestety nie można ich założyć na każdą okazję. Z butów lubię wygodne, też muszą być ciemne, lubię glany. Uwielbiam sweterki, bluzy. Zawsze w sumie noszę męskie ubrania, wyjątkami są jakieś swetry, koszulki bez rękawów i sukienki... tak.Mam sukienki w szafce które nawet mi się podobają, ale ich nie ubieram w sumie bo mimo że wygodnie się nosi to brak kieszeni boli ><

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze z rok temu nie znalazłoby się u mnie nic ponad zestaw: niebieskie jeansy, ciemna koszulka + ciemna bluza zimniejszą porą. Od tego czasu spektrum kolorów w mojej szafie się powiększyło, zacząłem nosić też dużo jaśniejsze i w cieplejszych kolorach ubrania, oczywiście na czele, jak przystało Chińczykowi, z czerwonym. :kappa: Uznałem, że najwyższy czas zacząć trochę wyróżniać się z tej masy ubranych na jedno kopyto ludzi, i zacząłem trochę kombinować. Kombinacje wyszły całkiem niezłe, jak na mój gust, chociaż nie mam już dzisiaj siły, żeby je opisywać. W każdym razie cel swój osiągnąłem - na pewno nie ubieram się jak wszyscy.

 

Ostatnio zastanawiam się, czy to, że zrobiłem się dużo bardziej otwarty, niż choćby ten rok temu, to zasługa tego, że potrafiłem się przełamać w kwestii tego ubierania się jak wszyscy, czy może jest to po prostu jeden z przejawów tego, jak się przez ten czas zmieniłem, przestałem przejmować, co inni pomyślą... W sumie to jest ciekawy temat. 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu Airlick napisał:

Ostatnio zastanawiam się, czy to, że zrobiłem się dużo bardziej otwarty, niż choćby ten rok temu, to zasługa tego, że potrafiłem się przełamać w kwestii tego ubierania się jak wszyscy, czy może jest to po prostu jeden z przejawów tego, jak się przez ten czas zmieniłem, przestałem przejmować, co inni pomyślą... W sumie to jest ciekawy temat. 

 Gdzieś czytałam, że ludzie bardziej otwarci, ekstrawerytcy, itp. preferują bardziej kolorowe ubrania. Może nie  u wszystkich, ale jednak styl ubioru, wygląd ma dość duży wpływ na samopoczucie. Ja, na przykład, czuję się bardziej pewna siebie, jak założę buty na obcasie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu Gray Picture napisał:

 Gdzieś czytałam, że ludzie bardziej otwarci, ekstrawerytcy, itp. preferują bardziej kolorowe ubrania. Może nie  u wszystkich, ale jednak styl ubioru, wygląd ma dość duży wpływ na samopoczucie. Ja, na przykład, czuję się bardziej pewna siebie, jak założę buty na obcasie.

Ja w butach na obcasie czuję się bardziej...obolała :rainderp: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej podobają mi się ubrania takie...w stylu gothów. Długie czarne płaszcze, kurtki z łańcuchami i tym podobnymi ozdobami, glany. W ogóle lubię długie płaszcze, luźne spodnie, wysokie buty i koszulki z nadrukami. Lubię ubrania, które nie są sztampowe, mają jakieś dodatki, bajery. No i kapelusze podobne fedorom~ 

 

Ale sama sobie jeszcze ubrań nie kupuję. Noszę to, co tam matka kupi, bo ona ma fioła na punkcie ubrań i kupuje mi jakieś szmatki nawet jak nie potrzebuję :wow: 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Gdy zimno czarne długie płaszcze z klamrami jak skuvensyn i szale, gdy ciepło tak żeby było luźno :dunno: Ogólnie kocham jeansy, czarne poobdzierane i tak dalej, ale to wszystko zależy. Gdy gram NUb Metal to jeansy wory i NBA T-Shirt's, ale ogólnie mój styl jest taki Grungowo Rockersowy, dość luźny, no i czapka .. musi być. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Eleganckie, a w każdym razie porządne, zdecydowanie ;)
Jak widać na załączonym obrazku ;)
Gdybym był niewiastą, nie chodziłbym wcale w spodniach ni innych tego typu wymysłach, lecz jakom mąż, to zasadniczo zawsze mam koszulę, a najchętniej i marynarkę (bo gdzieżbym trzymał portfel jak nie w wewnętrznej kieszeni? ;)

Swoją drogą jak miło napisać coś w moim dawnym dziale ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...

Wśród moich koszulek i sweterków dominują kolory szare, czarne, brązowe i zielone. Mam całkiem sporą kolekcję koszulek z Beatlesami. Do tego bluzy w podobnych barwach, katana lub skórzana kurtka. Jeśli chodzi o spodnie to zwykle wybieram jeansy dzwony, szwedy.Z butów glany, opinacze LWP, szmaciane,a nawet klapki. Kiedy jest zimno zakładam długi czarny płaszcz, który ładnie komponuje się z szalikiem z lisa. Jeśli mam założyć sukienkę lub spódnicę musi być ona długa. Mam całe dwie szuflady wypełnione kolorowymi chustami, apaszkami i takimi cienkimi szalikami (nie wiem jak to profesjonalnie nazwać). Lubię motywy kwieciste. Często zakładam rosyjską czapkę w kamuflażu cyfra lub słomkowy kapelusz. Jak widać często elementy mojego ubioru kompletnie do siebie nie pasują, ale mam to gdzieś, bo przecież ma być wygodnie.

  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam żadnego stylu ubierania się. Połowa mojej koszulkowej garderoby to czarne koszulki z woodstock'u. Kiedyś miałem koszulkę ze swoją starą postacią z WoW'a ale gdzieś mi się zagubiła xD Reszta to jakieś zwykłe t-shirty w różnistych kolorach, podobnie ze skarpetami. Spodnie głównie w kolorach szaro-zielone, tak dodam że zielony i czarny prawie we wszystkim dominuje. Jak bluzy, to koniecznie cieplutkie i z kapturkiem, tak samo kurtki lubię jak mają kaptur. Jak jest zimno to na głowę wygodnie mi w czapkach typu beanie. Za to na lato lubię ubierać sobie koszule hawajskie, i do tego jakiś kapelusz, słomkowy czy inny. Noszę głównie to w czym mi jest wygodnie i co się w miarę podoba, zwracam też uwagę co jest napisane na ubraniach. Zdarza mi się ubierać pod jakiś dany kolor, zależnie od nastroju. Generalnie właśnie jest dość kolorowo, zawsze trochę mnie to wyróżniało :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...