Skocz do zawartości

Quiz Znaczkowej Ligii


BiP

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
Spoiler

Jedyne co mi się kojarzy z jakąś mapą i CMC to pewien moment z odcinka czwartego sezonu szóstego ("On your marks"). Apple Bloom przygotowała mapę zaraz po tym jak zdobyły swoje znaczki. Mapa (jeśli można ją tak nazwać...) ta miała chyba im służyć podczas ich wędrówek w celu pomocy kucykom bez znaczków. Jednak Sweetie Belle nie chciała żadnych wypraw twierdząc, że Rarity nie pozwoli jej na wyjazdy. Ot, i "problem z mapą" ;) Innego pomysłu nie mam...
11.png.74ef9d24058e38ff614c2911e3b7cbec.png

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Mogę to uznać, choć nie o ten odcinek mi chodziło, nie mniej podaję kolejne pytanie.

Która z CMC, powiedziała "a może zwyczajnie dałyśmy ciała"? Można też dodatkowo podać odcinek lub sytuację ;) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
Spoiler

Pewnie chodzi o odcinek pt. "On Your Marks" (początek sezonu szóstego), w którym to nasze małe przyjaciółki nie bardzo wiedziały, co robić dalej po otrzymaniu własnych znaczków. Ustaliły więc, że każda pójdzie w swoją stronę i będzie robić to, na co ma akurat ochotę... co się (jak zwykle) negatywnie odbiło na psychice biednej Apple Bloom... choć w sumie można podpiąć pod (chwilowe) "rozstanie" tak jeszcze ze 2-3 odcinki z CMC. 

...
W sumie to mam małą prośbę - jak nikt nie zgadnie odcinka/o jaką rzecz dokładnie pytasz (jak 2 przykłady powyżej), to czy możesz wówczas podać odpowiedź, gdy pytasz już o następną rzecz?

Edytowano przez Youkai20
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Youkai20 napisał:

W sumie to mam małą prośbę - jak nikt nie zgadnie odcinka/o jaką rzecz dokładnie pytasz (jak 2 przykłady powyżej), to czy możesz wówczas podać odpowiedź, gdy pytasz już o następną rzecz?

Mógłbym, ale wówczas sam sobie strzelę samobója, niwelując pytanie, które mogę zawsze użyć ponownie kilka pytań później. Nie mniej mogę podawać odp. jak nikt nie zgadnie... Lub dawać więcej podpowiedzi...

Odp brzmi...

Scootaloo, gdy nie udało im się zdobyć znaczka dla Gabby.

  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
Spoiler

Uuuuu, powiem szczerze, że nie mam pojęcia.... a nie chce mi się szperać po wiki, to sobie strzelę. No więc:
Myślę, że była to Scootaloo w... yyy... jednym z odcinków z nią i Spikiem (Tak sobie strzelę - Just for Sidekicks? Choć może i w ogóle nie było tam Ligi?). A dlaczego?
Heh... bo jest wredną cholerą.  ;)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U, jak szybko coś nowego... ładnie.
 

Spoiler

Oczywiście za to, że Applejack traktowała ją tak, jakby miała członki ze szkła i była, nie przymierzając, opóźniona w rozwoju. Rzecz się działa w niezbyt lubianym przeze mnie odcinku o nazwie „Somepony to Watch Over Me”.
Przy okazji podzielę się zabawnym screenem, którego znalazłem gdzieś w przepastnych czeluściach folderu, w którym trzymam pliki na właśnie takie okazje ;)
2322250-safe-edit-edited-scree.thumb.jpg.445126080a2184c18fd6041200f25519.jpg


 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
×
×
  • Utwórz nowe...