Skocz do zawartości

Quiz Znaczkowej Ligii


BiP

Recommended Posts

Jak to mówi mój kuzyn Big Mac "eyup"

Hej Babs to Ja tu prowadzę Quiz nie nauczono cię kultury dziewczyno

Pfi Kultura jest dla starych i samotnych kucy takich jak ty nie dla mnie  

Coś czuję że nie dostałaś od Rudolfa prezentów, z resztą nic dziwnego :) ale dobra kolejne pytanie, dlaczego gryfica Gabi tak usilnie chciała zdobyć własne CM

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważała, że znaczki mogą pomóc jej zasiać ziarna przyjaźni w Griffonstone. Miało to związek z Pinkie i Rainbow, które zakończyły tam swoją misję sukcesem. Jak zobaczyła je to uznałą że ich sukces może mieć związek ze znaczkami, dlatego sama chciała taki posiadać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odcinek 18 sezonu pierwszego "Konkurs talentów"

 

Jeszcze np. w odcinku z Trouble Shoes złapała je ulewa więc też miały zmoczone grzywy.

Edytowano przez Polineks96
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie muszę znaleźć jakiś detektor magii lub poprosić jakiegoś jednoroga o zaklęcie ochronne bo ewidentnie coś mi tu źle pachnie ok kolejne pytanie czemu :scootaloo: jest smutna na tym obrazku

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój sekret? Tęczowe skarpetki :D A tak na serio to jestem świeżo po obejrzeniu serialu ciągiem, więc trochę pamiętam.

 

A tu Scoot była smutna, ponieważ Diamond Tiara i jej koleżanka uświadomiły jej że jest pegazem co nie umie latać przez co CMC raczej nie wygra konkursu którego nagrodą było bycie chorążym flagi Ponyville na Igrzyskach w Equestrii. Jak to się skończyło? Wszyscy dobrze wiemy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...