Skocz do zawartości

[Zabawa] Sweetie Belle czaruje


BiP

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Tak jest, ale jeszcze brat i mama Twilight.

Ok, zaliczam i podaję nową zagadkę zatem.

Spoiler

latest?cb=20150519203430&path-prefix=pl

Chodzi mi o samą figurkę kucyka, nie o Rarity. Kto w serialu bawił się figurkami kucyków?

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Pinkie Pie w odcinkach pt

,,Winter Wrap Up” i w ,,The Gift of the Maud Pie’’


Maud pie w odcinku pt

,,The Gift of the Maud Pie”


Rarity w odcinku pt

,,The Gift of the Maud Pie’’


Twilight w odcinku pt

,,Winter Wrap Up’’


A także parę kucyków z tła w odcinku pt

,,Winter Wrap Up”


Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Na przykład Discord przez chwilę miał parasol w odcinku Twilight's Kingdom/Królestwo Twilight, Diamond Tiara dała komuś parasol w odcinku Crusaders of the Lost Mark/Poszukiwacze Zaginionych Znaczków, Rarity miała parasol w odcinku Rarity Investigates/Detektyw Rarity...

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Pinkie Pie i Twilight miały parasolki na głowie w 15 odcinku sezonu 1 ale nie wiem czy to się liczy.

 

 

Rarity miała parasol w odcinku 1 sezonu 2 ale później dała ją Twilight oraz pod koniec tego odcinka Discord miał odwróconą parasolkę oraz Rarity miała także parasolki w odcinku Rarity investigates.

 

 

Discord w pierwszej części odcinka Twilight’s kingdom ma parasol.

 

 

W odcinku 16 sezonu jest biały kucyk z tła który ma parasol jako znaczek ale nie wiem czy to się liczy.

 

 

Oraz Diamond Tiara dała jakiemuś kucykowi parasolkę w odcinku Crusaders Of The Lost Mark

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Twój screen @Starlight Sparkle coś jeszcze mi przypomniał, zatem gwoli ścisłości dodam, że w takie jak Cheerilee (lub podobne) trąbki "dmuchnął" tłum kucyków, "witając" w ten sposób Ember w odcinku pt. "Triple Threat"/"Podwójna gra".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
×
×
  • Utwórz nowe...