Skocz do zawartości

[Zabawa] Sweetie Belle czaruje


BiP

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Ło, panie... ile tego było! ;) 
 

Spoiler

np. AJ dla rodziny w odcinku Bloom and Gloom, cała szóstka w odcinku, w którym Twilight celowo unikała spędzenia czasu w swoim (nowym) zamku, Celestia robi(ła) cu-do-wne naleśniczki dla Starlight... a pewnie można by wymieniać dalej, ale chyba wystaczy, nie? :)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

O! yyy, poprawka post factum (jeśli można, bo już wcześniej dałem jedną odpowiedź):
 

Spoiler

przypomniałem sobie właśnie, że tak przebrana była burmistrz Ponyville w odcinku "Luna Eclipsed"/ bodajże u nas  "Luna Odmieniona".

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Ok, witam po miesięcznej przerwie, odpowiedzi poprawne i zatem czas na kolejne pytanie...

Spoiler

340?cb=20140812124144&path-prefix=pl

Kto używał, lub miał styczność z fiolką?

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Trudno (paradoksalnie) jest mi odpowiedzieć, bo po prostu wiele razy posługiwano się fiolkami na przestrzeni tych wszystkich odcinków. Ale kogoś tam wymienić można. Przede wszystkim Zecora, np. w odcinkach The Cutie Pox (Znaczkowa Ospa), Princess Twilight Sparkle (Królestwo Twilight) czy On Your Marks (nie pamiętam nazwy po naszemu), wspólnie z członkiniami Znaczkowej Ligi. Poza tym Gabby robi wspólnie z nią eliksir w piosence Find a Purpose in Your Life; z pewnością Apple Bloom posługuje się fiolkami, np. podczas nauki warzenia eliksirów właśnie u Zecory, co, jeśli dobrze pamiętam, próbuje zaprezentować Twilight w odcinku Twilight Time (Nauka z Twilight ... ?). Chyba tyle wystarczy, co? Chyba, że pytasz o konkretną fiolkę...

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Chodziło o "Noc koszmarów" i Rarity nosiła takowy kostium

Spoiler

FVhef.jpg

Ok, nowe pytanie zatem...

Spoiler

e8676353d829b4f93780d40318729b1e.jpg

Kto nosił taką czapkę? Chodzi mi tu o główne postaci, nie jakieś drugoplanowe jak kucyk co miał przyciąć drzewa od których Spike kichał podczas zlotu delegatów w stolicy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może nie to samo, ale... Coś podobnego ma np.
 

Spoiler

 

1865590847_Rainbow_Dash_blowing_whistle_in_Harshwhinnys_face_S4E05.thumb.png.47c317056da3ff7688205222b74356ca.png

 

Rainbow Dash w odcinku pt. Flight to the Finish/Przyjaźń uskrzydla
UPDATE:
W sumie jakąś czapę nosił też Shining Armor we wcześniejszym epizodzie z tą niemiłą klaczą, gdy przyjaciółki pomyliły ją z inną w Kryształowym Imperium :)


 

Edytowano przez Youkai20
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...
×
×
  • Utwórz nowe...