Skocz do zawartości

Różności Kirary


Kirara

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 245
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Co do moich sygnatur... wszystko co robię, jest przemyślane. Jestem strasznie pedantyczna i jeśli coś mi się nie podoba, albo nie osiągnę takiego efektu, który mnie zadowoli, to nie ma mowy o tym, żebym czegoś używała. Kolory Twilight mi się spodobały właśnie po zabawie z kopiowaniem warstw i nakładaniem różnych efektów poprzez poruszenie, rozmycia itd...

Tarreth... co do pasków - lubię ten prosty wzorek. Sama go sobie robiłam dla swoich potrzeb kilka lat temu i nadal można go stosować...

Aczkolwiek, przyjmuję do wiadomości to, że to, co robię nie do końca musi się Wam podobać i szanuję Wasze zdanie :)

A tak z innej beczki ~ sygnaturka z Pinkie. Uwaga, bardzo dużo różu!

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosty? To może to 'demo' ma usunięte trochę pasków narzędzi, bo jak dla mnie tego trochę za dużo było. .-. Dla mnie zbyt mało intuicyjny był. Nie wiem jak teraz bym się do niego zabrała. Szczególnie, że na święta może uda mi się dostać tablet. I tak teraz więcej szkicuję (Santa Celestia i Santa Discord, jeśli chodzi o MLP) i robię wektory (Santa Celestia ma już głowę XD choć jeszcze nie ma wszystkich włosów). Do tabletów jest, jak najbardziej. Ustawienia nacisku itd. ma dość rozbudowane. Masz nawet w tym tutku odnośnie ustawienia jednego "ale to dla tych, którzy mają tablet, zadziała". :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczułam się zignorowana we własnym temacie... bez komentarza _^_

Co do SAIa - także mam scrackowaną wersję, która posiada wszystkie możliwe opcje. I tak z większości nie korzystam, po prostu sobie w nim bazgrolę. Praca łączona - SAI + Photoshop.

Do jego ogarnięcia nie wykorzystywałam żadnych tutoriali, po prostu sama próbuję i czasem coś mi z tego wychodzi, a czasem nie.

I mogę się z Tobą zgodzić, Evo - z SAIa najlepiej będzie się korzystało osobom, które mają tablet. Zatem trzymam kciuki, żebyś dostała wymarzone urządzonko na gwiazdkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Księżniczki też będą miały swoje sygnaturki - może już w środę, bo jutro i pojutrze, niestety, idę na popołudniówki :)

Co do tego gdzie je wytwarzam... Adobe Photoshop CS2. Miałam jeszcze CS3, ale nie podszedł mi, wolałam starszą wersję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczułam się zignorowana we własnym temacie... bez komentarza _^_

*look do góry* Ups, nie pokazało mi się, że napisałaś. nn" (Tak, duża różnica czasu między naszymi postami jest, ale ja zwykle coś piszę, przełączam się w międzyczasie między jeszcze x innymi kartami i tak kiedyś po dniu dopiero coś wysłałam. XD)

Mwah, sygnatura Pinkie jest słodka. Jak cukierek... Choć dziś się już trochę objadłam cukierków. XD

I daje trochę po oczach, bo tu jest ciemne tło. Ładnie by się prezentowała na jakimś jasnym forum. :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Kirarko kochana piękne sygny robisz ( tzn . fajne jak na mój gust ) Czy zlitujesz się nad biednym Herbim bez sygny i zrobisz coś dla mnie? :> Twilight z napisem Herbi jeśli można ;) Jeśli chcesz to możesz Sparkle z RD połączyć w sygnie ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Taka tam sobie głowa Pinkie, rysowana ... z powietrza. Pierwsze podejście... I... jestem zła. W moim odczuciu, Pinkie mi się udała. I powinnam się cieszyć, ale... tak nie jest. Bo rysowanie Twilight mi nie wychodzi, nie wiem dlaczego.

Teoria Niklasa - nie przepadam za Pinkie, więc rysuję ją "lajtowo", bo tak. Twilight lubię bardzo - i za bardzo się staram, a wtedy mi nie idzie.

Wrrrrr... Może coś w tym jest?

Anyway... oceńcie. I... tak, wiem, nie powinnam rysować na kartce w kratkę. W zeszycie. I fokle. Ale... nie myślałam, że mi się uda zrobić to tak... dobrze. Raczej oczyma wyobraźni widziałam kolejny nieudany gryzmoł (bo zwykle tylko to mi się udaje).

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, Confetti... patrząc na to, że to mój styl... a nie styl zerżnięty z kreskówki, to jestem zdania, że wyszła ok. Takie były założenia, i je osiągnęłam. Ba, nawet nie rysowałam jej patrząc na podobiznę różowego kucyka. Jak pisałam wcześniej - to po prostu głowa "Pinkie" narysowana z powietrza, nie przerysowywałam jej znikąd.

Ale to Twoje zdanie. Szanuję je. Możesz uważać, że generalnie rysowanie mi nie wychodzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to wyszło ci to bardzo fajnie. No i jeszcze gratki za to, że bez patrzenia na jakikolwiek wzór: ja tak nie potrafię toteż doceniam to. No i powodzenia w rysowaniu Twilight: musi ci się w końcu kiedyś udać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom, w pierwszej wersji nie ma pędzla z kwiatkiem :) Dlatego wygląda lepiej, ale mimo wszystko, postanowiłam wrzucić oba warianty. Zależy kto co lubi ;)

***********

Tak dzisiaj przeglądałam profil Stabiego na dA... i znalazłam prześliczny render z Fluttershy... nie mogłam się powstrzymać i tak... powstała ta sygnaturka... :)

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Szok, że nikt się nie wpisał! :o Ale dobra - serwer subforum Was usprawiedliwia... Oby mi to było ostatni raz! :P Każda z tych tapetek ma w sobie coś wyjątkowego... Od Derpy bije taka radość. Luna bezpardonowo wali w serce swoim d'awwwww, a Scoot jest zadziorna. Fajne kolorki mają - pewno bym używał, gdyby nie moja koncepcja dnia i nocy :) Anyway, na dysku mam zapisane, bo są cool!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...