Skocz do zawartości

[Rozwiązane][Problem]Powiadomienia mnie prześladują


Cahan

Recommended Posts

Witam!

Randomowe powiadomienia sprzed kilku godzin też mnie prześladują, ale na szczęście bardzo rzadko, to jest pierwsza sprawa, drugą jest to, że pomimo zwrócenia mi ilości postów i reputacji to ... mam o 44 posty za dużo ... powinienem mieć 206 a mam 250 (razem z tym). Jest to spowodowane pewnie naliczeniem "aktywności" na swoim profilu, a także na profilu innych podczas przeliczania postów po usunięciu konta. Jeśli się da to proszę o ustawienie ręczne tej wartości. (to jest szósty post od czasu napisania w jednym poście, że był to mój 200 post ...).

Ps. Dużo postów postów postów postów postów...

 

REPUTACJA ZA TO SIĘ ZGADZA :D

Edytowano przez MasterOfRainbows
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu MasterOfRainbows napisał:

Witam!

Randomowe powiadomienia sprzed kilku godzin też mnie prześladują, bardzo rzadko, to jest pierwsza sprawa, drugą jest to, że pomimo zwrócenia mi ilości postów i reputacji to ... mam o 44 posty za dużo ... powinienem mieć 206 a mam 250 (razem z tym). Jest to spowodowane pewnie naliczeniem "aktywności" na swoim profilu, a także na profilu innych podczas przeliczania postów po usunięciu konta. Jeśli się da to proszę o ustawienie ręczne tej wartości. (to jest szósty post od czasu napisania w jednym poście, że był to mój 200 post ...).

Ps. Dużo postów postów postów postów postów...

Siper przeliczał posty, więc teraz wskazywana jest ich aktualna liczba (dla niektórych może być trochę później, bo jednak trochę tego jest).

Jak się nie zmieni w ciągu kilku godzin, to znaczy, że masz właśnie tyle. Nie mniej, nie więcej :v 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu Decaded napisał:

Aktualnie Siper przeliczał posty, więc teraz wskazywana jest ich aktualna liczba (dla niektórych może być trochę później, bo jednak trochę tego jest).

Jak się nie zmieni w ciągu kilku godzin, to znaczy, że masz właśnie tyle. Nie mniej, nie więcej :v 

Po cholere mi więcej nienapisanych przeze mnie postów?

No i jak on przeliczył posty których nie ma???

Dlaczego akurat 44?

Tyle pytań tak mało odpowiedzi ...

 

EDIT: @Sosna Too late bro :drurrp:

Edytowano przez MasterOfRainbows
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam wrażenie, że wina wszystkiego leży w dublowaniu postów. Tym wywala błąd i dublują się posty, które następnie usuwają (przy czym licznik pozostaje), a tamtym daje powiadomienia do owych postów.

Tylko, że dublowało innym, a przede wszystkim mi przestało się ujawniać. Toteż efektów tego już nie widać.

 

@Airlick Jeśli to nie jest status, to ja nie wiem w czym problem. :rarity4:

Spoiler

5832273078588_Screenshot2016-11-2023-41-

 

Edytowano przez Lucas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...