Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
już nie wchodzę

[ZABAWA] Zaprojektuj suknię 2.0

Recommended Posts

6702662_rarity_in_dress_by_kooner_cz-d9a

PROJEKTUJEMY SUKNIE!

Czy ktoś jeszcze pamięta tę absolutnie bajeczną zabawę na forum "Zaprojektuj suknię"? Swego czasu była to jedna z chyba najpopularniejszych zabaw na forum, czemu by jej tak nie wznowić?

Zasady gry są proste - co kilka dni przybywa tu jakiś klient lub klientka i prosi mnie o nową suknię. A któż inny nie pomoże mi lepiej w jej projektowaniu niż użytkownicy tego forum? Klienci nie mają zbyt wygórowanych oczekiwań - ot, tylka kilka drobnych uściśleń i takie tam. Wy możecie podać jak najwięcej pomysłów dotyczących strojów, ja postaram się je połączyć, a Seluna przerobi je na piękne wektory. Ale nawet wtedy nadal możecie zgłaszać swoje uwagi i poprawki, aby projekt był absolutnie bajeczny!

A naszą pierwszą klientką jest...

Lyra Heartstrings!

Jej strój ma się nadawać na ślub jej siostry, i, jak to ona ujęła... powinien się komponować z kolorem jej oczu. Jakieś pomysły?

Edited by Seluna
  • Upvote 2

Myślę, że pasowałaby jej biała suknia ze złotymi szarfami po bokach, tworzący takie jakby obszycie sukni. Do tego również biały, ale z tak delikatnego, że prawie przezroczystego materiału welonik otulający grzbiet. Może wychodzić z ramion, trochę jak peleryna. No i powinna mieć wianek z jaskrów <3 

• Upvote 1

A oto pierwszy projekt sukni dla Lyry! No cóż, szkoda, że tak mało osób wzięło udział w projektowaniu, ale może teraz, w fazie poprawek zjawi się ich więcej?

VYoOfJ0.png

Czegoś tutaj jeszcze brakuje - jak myślicie, co można poprawić lub dodać?

• Upvote 2

Rękawki. Takie wypukłe, krótkie. Myślę, że ładnie by się wpasowały w tę dziurę pomiędzy szarfą, pelerynką i sukienką :fluttershy5:

Ktoś ożywi tę zabawę, czy raczej nie?
Zamiast tego wieńca na głowie proponowałbym gustowny kapelusz pod kolor sukni.