Skocz do zawartości

Vezzie

Recommended Posts

  • 2 months later...

CHEESE !!! Gdzieś ty był !!!??? 

 

Pinkie, studia te sprawy, łatwo nie jest.

 

I jeszcze po drodze parę partyjek w MTG:Arena czy Warframe :pinkrage:?

Nikt nie jest doskonały, ale chcę Ci teraz pomóc w pytaniach od fanów. 

Powiedzmy, że Ci wierzę. 

 

 

@TotallyNormalGuydziękuję za miłe słowa, po prostu taka jestem na co dzień :party:

 

Dnia 3.07.2018 o 11:46, Jakubas18 napisał:

Mam kilka pytań do ciebie Pinkie:

1. Lubisz Starlight i Trixie?

2. Co sądzisz niezwykłych sztuczkach Trixie?

3. Co sądzisz o Sunset?

4. Czy sprawia ci przykrość że Rainbow nie lubi twoich ciast?

5. Czy często odwiedzasz Yakyakistan?

 

1) Czy lubię ? Uwielbiam :pinkieawesome: !! Starlight jest taka mądra, wyrozumiała, zawsze znajdzie rozwiązanie na problemy, zaradzi ... zaraz, to brzmi trochę też jak Twilight  :TaTds:  ...

No bo to taki w sumie klon, i jest wiele na to ...

Cisza tam, każdy jest inny! Trixie też jest fajna. Może specyficzna, ale kim to ja jestem, że mam krytykować innych za charakter czy podejście do spędzania wolnego czasu. 

 

2) Wolałabym to przemilczeć, gdyż jej armaty są o wiele bardziej niebezpieczne od moich. Nie rozumie jak inni zapominają o wypełnianiu ich poduszkami oraz ciastkami w celu amortyzacji! Poza tym, reszta jej sztuczek przypadła mi do gustu, zwłaszcza ta ze znikającym stołem  

 

3) To nie do mnie. Mój klon ze świata ludzi przeniesie się za tydzień i zda mi relację. Jest na pewno przyjacielska, chętna do pomocy i troszczy się o swoje przyjaciółki i najbliższych, ale niestety jestem tym klonem, który spędza więcej czasu w Equestrii.

Zaraz Pinkie ... czy ty znowu użyłaś magicznej mocy jeziora?

Może ..... :pinkieawesome: !

 

4) Zacznijmy od tego, że jestem tolerancyjna jak mogę, i akceptuję to że Rainbow moich ciast nie lubi. Tylko ja nic nie poradzę, że za każdym razem jak spotykam Rainbow to moja wewnętrzna piła łańcuchowa się uaktywnia :chainsaw:!!

 

5) Tyle ile mogę sobie na to pozwolić. Ciężko jest uczyć w szkole przyjaźni i jednocześnie odwiedzać Yak-Yakistan. Robię co w mojej mocy, aby nie zawieźć tamtejszych przyjaciół jaków.  

 

Pierwsza część za nami, Pinkie wraca do swojej jaskini, aby zebrać kolejne notatki do udzielenie odpowiedzi. STAY TUNED!

 

1141335__safe_artist-colon-lunarmarshmal

  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.09.2018 o 19:39, PusheenRoza napisał:

Hejka

1. Pinkie upieczesz mi ciasto??

2.Lubisz kucyki w Ponyville?

3.Jesteś kuzynką Applejack? :ppshrug:

 

1) Chętnie, tylko musisz mi podać adres, ciasto które lubisz, składniki, które najbardziej uwielbiasz, termin na kiedy to ciasto ma być gotowe, kolor spodu ciasta, rodzaje owoców w cieście, czy ma być kwadratowe czy prostokątne, czy mam je kroić w sześciany czy prostopadłościany ...

Może przejdźmy dalej, bo Pinkie zada o wiele więcej pytań :D hehe. 

 

2) No ba !!! Jeszcze się pytasz. Gdybym mogła to bym wyściskała wszystkie kucyki w tym samym momencie, włącznie z tobą :pinkiehug:!!

 

3) Biorąc jedną z fotografii Applejack, obliczając jej szerokość oraz długość, aby następnie z twierdzenia Pitagorasa obliczyć ilość cali zdjęcia. Te dane posłużą nam do wyznaczenia wysokości każdego z rodziny Apple, aby w następnej kolejności, mając dobre proporcje wyliczyć długości włosów oraz grzyw ... <parę dość długich obliczeń później> ... i dodając zmienną pi razy r do kwadratu wychodzi, że jestem kuzynką Applejack. Mam nadzieję, że wszystko dobrze wyjaśniłam :pinkiehappy:.

<śpiący>  eee ten .. tak, tak jest!! Proszę ... twoja odpowiedź. Następne pytania !!

 

Dnia 30.09.2018 o 14:09, darkblodpony napisał:

1) Co myślisz o batponych? 

2) Polubiłaś Tireka?

3) Upieczesz dla mnie ciasto? :OTE2F:

4) Kto najlepiej spisuję się na twoich lekcjach? 

 

1) Są tajemnicze :stare: ... ciężko jest ufać czemuś co zżera jabłka, które mają mi posłużyć do wyrobu ciast. No ale może nie spotkałam jeszcze batpony'ego, który mógłby moje zdanie zmienić. 

 

2) Każdy zasługuję na drugą szansę, ale on ... jak można zmanipulować źrebaka do wyssania magii z całej krainy, gdzie żyją moi przyjaciele! Był chociaż na tyle miły, że użyczył swojej mocy do uwolnienia nas z jego więzienia.

 

3) JASNE!! Czekaj, musisz pamiętać o adresie, o składnikach, o kolorze <powtórne wymienianie potrzebnych rzeczy - było wyżej podobne pytanie>...

NASTĘPNE PYTANIE!  

 

4) Każdy jest na swój sposób unikalny i inaczej przyswaja moje rady i nauki. Bardzo lubię jak Smoulder dzieli się swoimi tradycjami ze smoczej krainy, bo mogę porównać je z naszymi w Ponyville. Yona ma tyle do powiedzenia, a kocham po prostu jaki, nie wiem, są takie interesujące same w sobie. Mogę wymieniać dalej, ale dla każdego znajdzie się coś wyjątkowego, co wnosi też coś dla mnie i reszty klasy.

 

W mrozie i ciężkiej godzinie niedługo wrócimy do was z kolejną dawką pytań. STAY TUNED AGAIN!!

156578__dead+source_safe_artist-colon-su

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.10.2018 o 22:04, misterspauls napisał:

Cześć Pinkie jak tan zdrówko?

1.Co sądzisz o szkole Twilight?

2.Czy czytałaś fanfiki o was?

3.Co sądzisz o ludziach i co zrobiłabyś jakby człowiek pojawiłby się w Equestrii?

Pozdrów od te mnie swoje przyjaciółki.

 

A dobrze, u mnie wszystko w porządku, u Cheese'a nie wiem, podobno miał ciężki okres studyjny :pinkiehappy:

I nadal mam, ale ktoś musi Ci pomóc tutaj. 

Raczej ktoś Ci o tym przypomniał :pinkie3:

Dobra, masz mnie, lećmy z tym światem.

 

1) To jedna z lepszych rzeczy jaką możemy razem prowadzić. Początkowo było okropnie, ale na własnych zasadach wszystko jest mega wspaniałe, kolorowe, uczniowie chętnie przychodzą i dzielą się swoimi doświadczeniami. Cud miód !! 

 

2) Ja nie, ale może Cheese coś czytał.

Ja niestety nie siedzę aż tak mocno w fanficach. Przeczytałem "Past Sins" i szczerze polecam.

 

3) Ludzie jak kucyki, też są mili, opiekuńczy, no może nie wszyscy ... jednak da się każdego polubić na swój sposób. Jedyny problem jaki mogłabym mieć to to, że człowiek, który przeszedł do Equestrii prawdopodobnie stałby się kucykiem, a tego to bym nie rozpoznała. Mój Pinkie Sense nie jest aż tak potężny, aby wiedzieć kto jest z jakiego świata. Mimo to, świat ludzi jest naprawdę piękny, mój klon często go odwiedza i przekazuje informacje :ivXRI:.

Nie dziel się tą informacją Pinkie, w sensie o tym klonie.

A czemuż to?

Bo kolejne 30 PInkie Pie na wolności to o 30 Pinkie Pie za dużo. 

No w sumie ... dobrze lekko się wstrzymam :pinkie2:. I pozdrowię wszysktich dla ciebie @misterspauls. Trzymaj się i Wesołych Świąt!

 

 

Chyba się udało, co nie Pinkie?

Spisałeś się, ale bądź czujny!

Ale ja lubię wolno xD!

Przemilczę to nawiązanie ... :stare: 

533049__safe_artist-colon-deathcutlet_pi

  • +1 1
  • Mistrzostwo 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Cześć Pinkie Pie co u ciebie? Jak tam słodziutka? Mam mały prezent dla ciebie ( Podaje jej pudełko ptasie mleczko ) powiedz czy smakowało, ok?

1. Co zrobisz jakby człowiek pojawiłby się w swojej postaci ( nie chodzi mi by się przemienił w kucyka )

2. Czy Twilight zasłużyła na skrzydła?

3. Czy mogę cie odwiedzić? ( w swojej postaci? )

Pozdrawiam cię i życzę zdrówka :rwink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...
×
×
  • Utwórz nowe...