Skocz do zawartości

Za co lubicie Pinkie Pie?


Vezzie

Recommended Posts

Wiadomo że wszyscy lubimy Pinkie Pie. 

Nie wiem o czym mówisz.. :pun:

Ty już nie bądź taka skromna. Dobrze wiesz że wszyscy Cię lubią i w sumie się nie dziwię. Mają za co! 

No to proszę bardzo.. za co? 

Ja lubię cię między innymi za to, że potrafisz znaleźć pozytywy w każdej sytuacji, niezależnie od tego jak beznadziejna by ona nie była :) 

Skoro tak mówisz :TaTds:

 

A za co Ty lubisz Pinkie Pie? 

Edytowano przez Vezz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm za co lubię naszą różową watę cukrową.Cóż postaram się być oryginalny, bo oprócz jej wszechobecnego pozytywu jej lubię ją za to, że w każydym stara się widzieć coś dobrego i nawet największego ponuraka stara się rozchmurzyć, z resztą jest to pierwszy kucyk który nawiedził mnie we śnie (troche się tylko wstydzę ze w tym śnie ona widziała mnie w samych gatkach, ale wiece prawdopodobnie zrobiła mi w tym śnie "zakrapianą" imprezę, bo pamiętam, że miałem ten sen tuż przed swoimi urodzinami, które prawdę mówiąc były najgorsze jakie w życiu miałem)

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Uwielbiam ją za to, że uśmiech nigdy nie schodzi jej z twarzy. Że nie potrafi się załamać, a nawet jeśli ma gorszy dzień potrafi do przezwyciężyć. Ma ogromny dystans do siebie i nie przejmuje się zdaniem innych i tym, co o niej pomyślą...

Lubię ją też za to, że identyfikuję się z nią: w EG gra na perkusji, a w serialu zdarzyło się jej rapować ^^ Zawsze chciałem się na perce nauczyć grać i sam nawijam, dlatego może właśnie ją tak bardzo lubię :)

 

Oprócz tego zawsze potrafi poprawić mi humor... Stała się dla mnie waifu, choć nie wchodzę na żadne clopy związane z nią, czy coś...

 

Po prostu chciałbym żeby była prawdziwa i żebym mógł się do niej przytulić...

  • +1 2
  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
4.12.2016 at 20:52 Mates napisał:

Uwielbiam ją za to, że uśmiech nigdy nie schodzi jej z twarzy. Że nie potrafi się załamać, a nawet jeśli ma gorszy dzień potrafi do przezwyciężyć. Ma ogromny dystans do siebie i nie przejmuje się zdaniem innych i tym, co o niej pomyślą...

Lubię ją też za to, że identyfikuję się z nią: w EG gra na perkusji, a w serialu zdarzyło się jej rapować ^^ Zawsze chciałem się na perce nauczyć grać i sam nawijam, dlatego może właśnie ją tak bardzo lubię :)

 

Oprócz tego zawsze potrafi poprawić mi humor... Stała się dla mnie waifu, choć nie wchodzę na żadne clopy związane z nią, czy coś...

 

Po prostu chciałbym żeby była prawdziwa i żebym mógł się do niej przytulić...

Zgadzam się ^^

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Cóż, wezmę to z trochę innej strony. Lubię Pinkie Pie za jej niepewności i obawy, prosto mówiąc za negatywne cechy jej osobowości.. Naturalnie ją uwielbiam za takie pozytywne rzeczy jak naprz. jej nieprzewidywalność czy organizacja imprez. Ale odcinek S01E25 Party of One nam pokazał, że Pinkie Pie, moim zdaniem najprzyjaźniejszy kucyk w całej Ekwestrii, czasami traci wszelką przyjaźń, wątpi, że ją lubią przyjaciólki, itd, itd. Pinkie Pie też nie da sobie radę i nie ponosi odpowiedzialności, kiedy ma się starać o dzieci Cakeów. Muszę powiedzieć, że się z takimi cechami dość identyfikuję, bo sam też czasami tracę wiarę w swoich własnych przyjaciól.

 

A też...Zupełnie ją KOCHAM za łamanie wszelkich praw fizyki jak naprz. latanie tylko za pomocą swojego ogonu. Pinkie jest dla mnie poprostu fajnym kucykiem. :)

Edytowano przez hviezdosz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
×
×
  • Utwórz nowe...