Skocz do zawartości

[Archiwa Forum] Canterlot Siege


Sowenia

Recommended Posts

Jakiś czas temu znalazłam grę na deviantArcie, która po dziś dzień ogromnie mi się podoba i spędzam przy niej wiele czasu. Mowa tutaj o Canterlot Siege

Z czym to się je? 

 

O ile się nie mylę to gra z rodzaju Tower Defence. 

Mamy drogę, którą co jakiś czas przechodzą fale (w tym wypadku) kucyków. Naszym zadaniem jest stawianie wież (w tym wypadku postaci z serialu), które będą musiały zniszczyć fale nim dotrą do końca drogi. Ot i tyle. 

 

Spoiler

sddefault.jpg

 

 

Powstały tego 4 części, z czego trzecia najbardziej przypadła mi do gustu. Daję wam więc link do Canterlot Siege 3.

 

No i cóż. Zapraszam do wypróbowania, grania...i dyskusji :fluttershy5: 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minuty temu fallout152 napisał:

O ile nic nie zostało zmienione, to pierwsza część jest trochę źle zbalansowana i RD jest OP. Dobrze jest ją ustawić tak by robiła huragan wzdłuż drogi i wtedy będzie ładnie kosić. Podobnie zresztą Octavia w bodajże drugiej części.

 

To się zgadza. Ja w jedynce używałam prawie samych RD, kilka Pinkie i kilka Fluttershy i na tym koniec, wszystko skoszone :v 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Przepraszam za odkopywanie trupa, ale Futzi01, twórca Canterlot Siege niedawno usunął swoje konto i prawdopodobnie odszedł z fandomu. Szukanie jego gier po necie często daje wyniki w postaci niezaktualizowanych wersji o ubogim gameplayu.

Na DA powstał reupload twórczości Futzi01'a i zainteresowanych Canterlot Siege odsyłam tylko tam.

http://futzi01-reupload.deviantart.com/gallery/

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 years later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...