Skocz do zawartości

Pillstera mały challenge


Pillster

Recommended Posts

Witam. 

 

Jako że od pewnego czasu zmagam się z brakiem mocy pisarskiej, postanowiłem spróbować poruszyć tą stertę gruzu w mojej głowie i zmusić do twórczej pracy. Jako właściciel tabletu graficznego i kilku wykonanych niegdyś artów, postanowiłem zaoferować swoje usługi za darmo, zupełnie przypadkowym osobom. 

 

Jak to ma w praktyce wyglądać? Już wyjaśniam.

 

- Są trzy sloty na wykonanie arta. Kto się do nich dorwie - to już kwestia szybkości. Trzy pierwsze zgłoszenia zostaną wybrane do wykonania. 

 

- Jako początkujący, nie wykonam wielce złożonych rysunków z tłem, cieniowaniem i mnóstwem detali. Jedna postać, brak tła, płaski kolor. 

 

- Dostępne rasy - kuce (nie alicorny), gryfy, osłowate, ewentualnie coś innego o budowie ciała kucyka. Bez antropomorfizacj. 

 

- Bez treści NSFW - grimdark, clop i tym podobne są na razie niedostępne. 

 

- Zanim na szybkości wdusicie przycisk 'dodaj post', przemyślcie, co właściwie chcecie zrobić. Opiszcie w miarę dokładnie postawę, rzut i wygląd postaci. Opis posłuży później w wymianie prywatnych wiadomości (nie wstawiać opisów w temacie!). 

 

- Nie pisać na priva - z najszybszymi skontaktuję się osobiście. 

 

Czemu to właściwie ma służyć? Ano, ruszeniu przeze mnie d**y i wykorzystaniu produktywnie nadchodzącego urlopu. Moja kreatywność śpi, szukam więc kogoś, kto powie mi, co jest do zrobienia, bym miał wyznaczony jakiś cel i, oby, obudzić własne pokłady inspiracji. 

 

Poniżej próbki moich bohomazów. 

 

Tak więc czas, start. 

Punishment full.png

testy (4).png

testy (3).png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości, w jaki sposób chcesz odzyskać wenę pisarską robiąc arty na zamówienie. Może dodatkowo powinieneś do danej postaci robić jakąś historyjkę. Np gdy ktoś poda ci jakąś postać do narysowania, ty stworzysz coś w jakiejś pozie i umieścisz to w kilku zdaniowym ficu, nawet wyrwanym z kontekstu. Chodzi mi o to, by zamienić to jeszcze w zabawę dla twojego umysłu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...