Arkane Whisper

Pytam się. Ja się pytam

Recommended Posts

Zatem się pytam ja, po raz trzeci, dlaczego biblioteka Twilight Sparkle jest wciąż zamknięta? Cóż to za zdrada? Nikt nie chce prowadzić tego działu, czy może brak funduszy na odbudowę? :grumpytwi:

7 minut temu MasterOfRainbows napisał:

Nie wiem, ale się dowiem. Jak się dowiem to napiszę.

Od dzisiaj zatem wiedz, iż jesteś jedną z osób które będę miał na myśli mówiąc komuś trzeciemu: "Mam swoich ludzi" :)

4 minuty temu Tric napisał:

Jesteś bardzo niecierpliwym człowiekiem.

Takie stwierdzenie jasno daje do zrozumienia, że coś wiesz i to ukrywasz. Ale spokojnie, dowiem się co. Mam swoich ludzi :D

9 minut temu Arkane Whisper napisał:

"Mam swoich ludzi" :)

Mam siebie ...

Wysłałem zapytanie do Myhella jak wygląda sytuacja w bibliotece i czekam na odpowiedź.

7 minut temu Tric napisał:

Poza tym uważam, że ten temat jest zbędny.

Prawda. Ale nie mogłem znaleźć tematu, gdzie mógłbym swobodnie zadać tego typu pytanie, jednocześnie nie zbaczając z właściwego. Mogłem napisać do kogoś z "góry", ale jakoś tak wyszło. I nie jest to kwestia cierpliwości, czy też nie, ale obserwacji, iż wszelkie inne działy już zaczynają dość sprawnie funkcjonować, a w tym nadal pustka.

12 minuty temu Tric napisał:

Poza tym uważam, że ten temat jest zbędny.

Zbędny, czy niezbędny, kosz ma prawie nieskończoną pojemność na twoje posty :drurrp:

Sorry za pocisk

Sprawa w bibliotece wygląda tak, iż jest ona w "remoncie", a jej Opiekun podobno (ptaszki mi tak zaćwierkały) szykuje dla Was coś dużego, więc okażcie trochę cierpliwości :) 

A fundusze na dział są, spokojnie :rainderp: 

6 minut temu MasterOfRainbows napisał:

Zbędny, czy niezbędny, kosz ma prawie nieskończoną pojemność na twoje posty :drurrp:

Sorry za pocisk

No, za taki punchline należy ci się order Zbuka. :spike: 

• Upvote 1

Guest Ziemowit
56 minut temu Arkane Whisper napisał:

Zatem się pytam ja, po raz trzeci, dlaczego biblioteka Twilight Sparkle jest wciąż zamknięta? Cóż to za zdrada? Nikt nie chce prowadzić tego działu, czy może brak funduszy na odbudowę? :grumpytwi:

Kiedyś zacznie żyć, cierpliwości.

Czyżby Twilight poszła w ślady Andy'ego Dufresne'a i z uporem wysyłała listy do rady stanu z prośbami o dofinansowanie swojej biblioteki? ? ? :ppshrug:

• Upvote 2

1 minutę temu Chip napisał:

Czyżby Twilight poszła w ślady Andy'ego Dufresne'a i z uporem wysyłała listy do rady stanu z prośbami o dofinansowanie swojej biblioteki? ? ? :ppshrug:

Ale to by oznaczało, że na końcu i tak ucieknie grać w szachy z morganem freemanem.