Skocz do zawartości

Haxballowa Kucykowa Liga Mistrzów


Gość Ziemowit

HAXBALL  

18 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy podoba ci się turniej?

  2. 2. Który projekt podoba wam się najbardziej?

    • Projekt Realnie
    • Projekt Kucykowy Haxball
    • Podoba mi się jak jest
    • Żaden
  3. 3. Drużyny jakich postaci chcieli byście ujrzeć? (wybierz max.6)

    • Drużyna Lyry i Bon Bon
    • Drużyna Discorda
    • Drużyna Luny
    • Drużyna Pinkie
    • Drużyna Applejack
    • Drużyna Rarity
    • Drużyna Twilight
    • Drużyna Fluttershy
    • Drużyna Rainbow Dash
    • Drużyna Derpy
    • Drużyna Celki
    • Drużyna Cadence
    • Drużyna całej rodziny Apple
    • Drużyna Vinyl i Octavii
    • Drużyna Kraba z 22 odcinka 6 sezonu
    • Drużyna Krysi
    • Drużyna Thoraxa
    • Drużyna CMC


Recommended Posts

Gość Ziemowit
1 minutę temu Onyx napisał:

No, pisali, że nie za bardzo.

Z kolei ja nie mogę w niedzielę, bo mnie nie będzie, a bardzo chciałbym wziąć udział w tym meczu

Poniedziałek 19:45?

Link do komentarza
Gość Ziemowit

Informuję o całkowitym odwołaniu meczu pomiędzy Rainbow Dash - Rarity oraz odjęciu obu drużynom po jednym punkcie za niestawienie się na meczu min. dwóch zawodników. Odwołania możecie składać mi na PW.

Link do komentarza
Gość Ziemowit
4 minuty temu Onyx napisał:

Hej, psst, czy to czasem nie oznacza, że drużyna Twalota wchodzi jakoś wyżej czy coś? Bo pamiętam, że brakowało nam jednego punkta do czegoś :v

Skoro odjęto im jeden punkt to oznacza, iż drużyna Applejack jest druga, a wy na trzecim miejscu. Jak zwyciężycie obydwa mecze wchodzicie do finału, jak tylko jeden to wtedy albo Rainbow Dash, albo Applejack wchodzą do finału. 

 

Jak Rainbow Dash wygra dwa razy to oni wchodzą do finału, a Applejack nawet jak wygra ostatni mecz, wszytko będzie zależało od tego jak potoczą się późniejsze mecze. Pamiętajcie, że nawet jak nie wejdziecie do finału będziecie mieć ten mecz o trzecie miejsce przeciwko nam, albo RD.

Link do komentarza
Gość Ziemowit
9 godzin temu CalevaN napisał:

A byłaby możliwa opcja, aby wznowić poprzedni mecz RD-RT i przełożyć go na jakiś inny dzień?

Powiedzmy w tym tygodniu, najlepiej jak najszybciej.

Taka strata punktów jest beznadziejna dla naszej drużyny :)

Dobra, powtórzymy ten mecz, ale ostatni raz się na to godzę. Jeśli Twister was nie poinformował to niech oberwie od was łopatą. Potrzebuję, jednak @Seluna, żeby ustalić termin, który będzie sprzyjał obu drużynom i najlepiej, aby to był dzień dzisiejszy/jutrzejszy. W środę, też może być, ale już następne dni odpadają.

Link do komentarza
Gość Ziemowit

Dzisiaj rozczarowałem się całkowicie. Drugi walkower pod rząd i to związany z tą samą drużyną. Następnym razem proszę o podawanie informacji czy kogoś nie będzie itp, gdyż mocno to nam ułatwi. Tym razem drużynie Rainbow Dash musiałem wpisać -1 punkt, bo wydarzenie się powtórzyło.

 

@CalevaN  @Rainbow Twister @VeXi

 

LINK DO TERMINARZU: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1hs0zTVbEV34R3PXYt4cjsSBAak1hktXtu2qImnKz9Ms/edit?usp=sharing

Edytowano przez Ziemowit
Link do komentarza

Chciałbym poinformować że wszystko zostało zaplanowane dnia, którego nie miałem dostępu do neta, więc nie wiedziałem o zaistniałej sytuacji

 

Przy okazji pisałem że od Pn-Sr nie mogę grać, z powodu szkoły.

 

Mecz mogę zagrac dopiero w Sobotę, ponieważ po nowym roku minie tydzień i będą ferie.

 

Nie miałem pojęcia że taka sytuacja zaistnieje, więc nie zgadzam się na -1 punkt.

 

 

@Ziemowit

 

 

 

Link do komentarza
Gość Ziemowit
6 godzin temu Rainbow Twister napisał:

w Sobotę

Panie, w sobotę to będzie Wigilia od tego zacznijmy.

6 godzin temu Rainbow Twister napisał:

Chciałbym poinformować że wszystko zostało zaplanowane dnia, którego nie miałem dostępu do neta, więc nie wiedziałem o zaistniałej sytuacji

 

Przy okazji pisałem że od Pn-Sr nie mogę grać, z powodu szkoły.

 

Mecz mogę zagrac dopiero w Sobotę, ponieważ po nowym roku minie tydzień i będą ferie.

 

Nie miałem pojęcia że taka sytuacja zaistnieje, więc nie zgadzam się na -1 punkt.

Twister, drużyna składa się z 3 zawodników, a żeby mecz się rozpoczął wymagam dwóch (albo nawet czasami jednego i wtedy bym zastąpił drugiego), a tymczasem nie stawił się nikt. A ty wiedziałeś wcześniej o tym, iż mecz będzie rozgrywany w niedzielę, więc mogłeś zapytać się swojej drużyny.

 

Po drugie: będziecie mieli okazje wymazać minusowy punkt. Starczy, że na mecz piątej kolejki przyjdziecie całą drużyną i to punktualnie o wyznaczonej godzinie, albo chwilkę przed czasem. Wtedy przywrócę wam ten jeden punkt, ale zagracie tylko jeden mecz do nadrobienia i to w nowym roku. Mam nadzieje, że to wam starczy @Rainbow Twister

16 godzin temu Polineks96 napisał:

Fajnie by ją było rozegrać przynajmniej przed końcem roku. Tak myślę.

Już mówiłem, że resztę turnieju rozegramy w nowym roku. Nie chcę grać ją między 24.12 a 31.12, bo zapewne część uczestników wyjedzie gdzieś i nie chcę robić zamieszania. Lepiej na spokojnie rozegrać wszystko w 2017 roku ;)

Link do komentarza
Gość Ziemowit
4 minuty temu Triste Cordis napisał:

Byle nie 02.01 - co drugi będzie trzeźwieć :drurrp: 

Planuję właśnie 5-11 styczeń. I Mecz o 5 i 3 miejsce wraz z finałem będą 16-18 stycznia, a potem tylko oczekiwanie na następny turniej :soawesome:

Link do komentarza
godzinę temu Ziemowit napisał:

Panie, w sobotę to będzie Wigilia od tego zacznijmy.

Twister, drużyna składa się z 3 zawodników, a żeby mecz się rozpoczął wymagam dwóch (albo nawet czasami jednego i wtedy bym zastąpił drugiego), a tymczasem nie stawił się nikt. A ty wiedziałeś wcześniej o tym, iż mecz będzie rozgrywany w niedzielę, więc mogłeś zapytać się swojej drużyny.

 

Po drugie: będziecie mieli okazje wymazać minusowy punkt. Starczy, że na mecz piątej kolejki przyjdziecie całą drużyną i to punktualnie o wyznaczonej godzinie, albo chwilkę przed czasem. Wtedy przywrócę wam ten jeden punkt, ale zagracie tylko jeden mecz do nadrobienia i to w nowym roku. Mam nadzieje, że to wam starczy @Rainbow Twister

 

Niech będzie, ale o meczy RD RA nie gadajmy.

Stawiamy się na następny mecz wcześniej.

Link do komentarza
Gość Ziemowit
1 minutę temu Rainbow Twister napisał:

Niech będzie, ale o meczy RD RA nie gadajmy.

Stawiamy się na następny mecz wcześniej.

No i takiej odpowiedzi oczekiwałem! To moi drodzy uczestnicy w tym roku nie zagramy już meczów. Życzę wam pogodnych i wesołych Świąt. I, żebyście na nowy rok wrócili mocniejsi! #NiechLigaBędzieCiekawsza

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...