Skocz do zawartości

Haxballowa Kucykowa Liga Mistrzów


Gość Ziemowit

HAXBALL  

18 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy podoba ci się turniej?

  2. 2. Który projekt podoba wam się najbardziej?

    • Projekt Realnie
    • Projekt Kucykowy Haxball
    • Podoba mi się jak jest
    • Żaden
  3. 3. Drużyny jakich postaci chcieli byście ujrzeć? (wybierz max.6)

    • Drużyna Lyry i Bon Bon
    • Drużyna Discorda
    • Drużyna Luny
    • Drużyna Pinkie
    • Drużyna Applejack
    • Drużyna Rarity
    • Drużyna Twilight
    • Drużyna Fluttershy
    • Drużyna Rainbow Dash
    • Drużyna Derpy
    • Drużyna Celki
    • Drużyna Cadence
    • Drużyna całej rodziny Apple
    • Drużyna Vinyl i Octavii
    • Drużyna Kraba z 22 odcinka 6 sezonu
    • Drużyna Krysi
    • Drużyna Thoraxa
    • Drużyna CMC


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
Gość Ziemowit

W ankiecie wygrał projekt "Realnie", tak więc po zakończeniu rozgrywanego właśnie turnieju, skupimy się na tym Realnym. Jako, że wiele głosów padło, też na projekt Kucykowy Haxball, to też zajmiemy się nim w nowym roku. W organizacji projektu realnie będę potrzebował kilka osób i proponuję, aby były nimi: @Niklas @Rainbow Twister @Onyx no i ja. Mam nadzieję, że uda nam się zrobić fajny turniej w Marcu, a teraz proszę was o ustalenie meczy piątej kolejki.

 

RARITY @Seluna - RAINBOW DASH @Rainbow Twister (zaległy) Proponuję 07.01. (sobota) g. 19:00

FLUTTERSHY @Triste Cordis - RARITY @Seluna Proponuję 07.01. (sobota) g. 19:20

APPLEJACK - TWILIGHT SPARKLE @Onyx Proponuję 07.01. (Sobota) g.19:40

RAINBOW DASH @Rainbow Twister - PINKIE PIE @Niklas Proponuję 07.01. (Sobota) g. 20:05

 

 

 

Link do komentarza
1 minutę temu Ziemowit napisał:

W ankiecie wygrał projekt "Realnie", tak więc po zakończeniu rozgrywanego właśnie turnieju, skupimy się na tym Realnym. Jako, że wiele głosów padło, też na projekt Kucykowy Haxball, to też zajmiemy się nim w nowym roku. W organizacji projektu realnie będę potrzebował kilka osób i proponuję, aby były nimi: @Niklas @Rainbow Twister @Onyx no i ja. Mam nadzieję, że uda nam się zrobić fajny turniej w Marcu, a teraz proszę was o ustalenie meczy piątej kolejki.

 

RARITY @Seluna - RAINBOW DASH @Rainbow Twister (zaległy) Proponuję 07.01. (sobota) g. 19:00

FLUTTERSHY @Triste Cordis - RARITY @Seluna Proponuję 07.01. (sobota) g. 19:20

APPLEJACK - TWILIGHT SPARKLE @Onyx Proponuję 07.01. (Sobota) g.19:40

RAINBOW DASH @Rainbow Twister - PINKIE PIE @Niklas Proponuję 07.01. (Sobota) g. 20:05

 

 

 

 

Przy projekcje mogę pomóc :D

Tylko co ja bym mógł zrobić, hmm...

 

Jeżeli chodzi o mecze to mi pasi :D

Link do komentarza
Gość Ziemowit

Proszę o podanie mi terminów na PW do Piątku 00:00, proszę was bo naprawdę nie chcę stawiać walkowerów, a bardzo mi zależy, byście wy też się przyłożyli i ustalili to jak najszybciej, bo ciągle chcecie tych meczy, ale problem z ustaleniem macie, a to nie jest nic skomplikowanego

 

@Seluna @Triste Cordis @Niklas @Onyx

Link do komentarza
Gość Ziemowit

@Seluna @Niklas Jutro do 13:00 macie czas do potwierdzenia terminu, albo do prośby o ewentualnym przesunięciu meczu. Jak nic nie zgłosicie, to mecz odbędzie się w terminie proponowanym.

@Rainbow Twister - Stwierdziłem tak, że jak Vexi i Calevan przyjdą na dwa mecze i zostaną one wygrane to wtedy zagracie mecz dodatkowy o miejsce w finale/meczu o 3 miejsce. Czyli np.

 

1. DRUŻYNA PINKIE

2. DRUŻYNA AJ

3. DRUŻYNA WASZA 

 

Wtedy zagracie z AJotami o finał, jak przegracie gracie o 3 miejsce. A w takiej sytuacji:

 

3. DRUŻYNA TWILIGHT
4. DRUŻYNA RARITY

5. DRUŻYNA WASZA

 

To gracie z Rarity o mecz o 3 miejsce. Od was zależy którzy będziecie

Link do komentarza
Gość Ziemowit
1 minutę temu CalevaN napisał:

Rozumiem, że drużyna Rarity się nie zgłosiła, toteż mecz odbędzie się w proponowanej godzinie.

 

Czy link do pokoju znajdzie się tutaj?

Linki do meczu znajdą się w tym temacie.

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...