Skocz do zawartości

Haxballowa Kucykowa Liga Mistrzów


Gość Ziemowit

HAXBALL  

18 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy podoba ci się turniej?

  2. 2. Który projekt podoba wam się najbardziej?

    • Projekt Realnie
    • Projekt Kucykowy Haxball
    • Podoba mi się jak jest
    • Żaden
  3. 3. Drużyny jakich postaci chcieli byście ujrzeć? (wybierz max.6)

    • Drużyna Lyry i Bon Bon
    • Drużyna Discorda
    • Drużyna Luny
    • Drużyna Pinkie
    • Drużyna Applejack
    • Drużyna Rarity
    • Drużyna Twilight
    • Drużyna Fluttershy
    • Drużyna Rainbow Dash
    • Drużyna Derpy
    • Drużyna Celki
    • Drużyna Cadence
    • Drużyna całej rodziny Apple
    • Drużyna Vinyl i Octavii
    • Drużyna Kraba z 22 odcinka 6 sezonu
    • Drużyna Krysi
    • Drużyna Thoraxa
    • Drużyna CMC


Recommended Posts

Gość Ziemowit
9 minut temu CalevaN napisał:

Dziękuję za ten mecz, drużyno AJ :)

My również dziękujemy :hug:

Strzelcy:

 

1. @Dank Lord 28 goli

2. @CalevaN 27 goli

3. @Ziemowit 21 goli

 

Przed nami pasjonująca walka o króla strzelców! A następny weekend będzie pełen emocji:

 

MECZ o 3 MIEJSCE: Sobota g. 19:00 Applejack @Ziemowit @Zirathel @Hedale 90 - Twilight Sparkle @Onyx @Gringo37 @Michalski9

FINAŁ: Sobota g. 20:00 Pinkie Pie @Dank Lord @Niklas @Zexel - Rainbow Dash @Rainbow Twister @CalevaN @VeXi

 

Prosi się o streamera te mecze i komentatora, więc jeśli kogoś polecacie, albo ktoś chce to piszcie tutaj. Do zobaczenia w najważniejszych pojedynkach!

Link do komentarza
4 minuty temu Ziemowit napisał:

 

FINAŁ: Sobota g. 20:00 Pinkie Pie @Dank Lord @Niklas @Zexel - Rainbow Dash @Rainbow Twister @CalevaN @VeXi

 

Prosi się o streamera te mecze i komentatora, więc jeśli kogoś polecacie, albo ktoś chce to piszcie tutaj. Do zobaczenia w najważniejszych pojedynkach!

Czas szykować się na FINAŁ.

Fajnie że FINAŁ jest w pierwszy dzień ferii :D (dla mojego woj.)

 

Nie będę steamował (słaby net), ale mogę spróbować nagrać i wstawić na yt (ale tego nie obiecuję)

Link do komentarza
5 minut temu Ziemowit napisał:

Prosi się o streamera te mecze i komentatora, więc jeśli kogoś polecacie, albo ktoś chce to piszcie tutaj. Do zobaczenia w najważniejszych pojedynkach!

 

Zawsze można zapytać się @Kuracyja . Z tego co pamiętam to on zajmował się streamami, choć ostatnio zakończył działalności. Ale zapytać nie zaszkodzi.

Link do komentarza
Gość Ziemowit

Moi drodzy coś czuję, że będę musiał przełożyć finał. Dostałem szlabanem po twarzy i nie wiem czy dostanę możliwość wejścia na mecze. Jak zobaczycie, że jestem na forume, koło godziny 18:30 to finały się odbędą, jak nie to raczej się nie odbędą. 

3 godziny temu Polineks96 napisał:

Ale będzie można przyjść na oba mecze jako widz?

Oczywiście, specjalnie host będzie na 20 osoby. W przypadku remisu wiadomo, karne.

3 godziny temu Kuracyja napisał:

 

Ja danke, swoje już na temat streamowania dla fandomu powiedziałem.

Spoko, nikogo nie zmuszamy. Może jakiś streamer się znajdzie, trzeba być dobrej myśli.

 

Dam 55%  że będę na meczu o 3 miejsce i finale.

Link do komentarza
Gość Ziemowit

Już za tydzień zasiądziemy głęboko w fotelach, zapniemy pasy i zagramy o zwycięstwo i trzecie miejsce Haxballowo-Kucykowej Ligi Mistrzów (HKLM). Na host wejść będzie mógł każdy forumowicz. Oficjalny plan imprezy

 

ROZGRZEWKA, MOŻLIWOŚĆ POGRANIA SPARINGU: g. 18:20

MECZ O 3 MIEJSCE: g. 19:00

FINAŁ: g. 20:00

PODIUM g. 20:15 (może ulec przedłużeniu)

GIERKI NA FAJNYCH HAXALLOWYCH MAPKACH: 20:30

ZAKOŃCZENIE TURNIEJU: 20:55

 

DATA: 28 STYCZEŃ 2017

 

Po meczu planowana ustawka

 

 

 

 


aVYMDFn.jpg
 

 

 

@Ziemowit @Zirathel @Hedale 90 @Onyx @Gringo37 @Michalski9

 

 

 


ibM0D2R.jpg
 

 

@Dank Lord @Niklas @Zexel @CalevaN @Rainbow Twister @VeXi

 

Edytowano przez Ziemowit
Link do komentarza
Gość Ziemowit
22 minuty temu CalevaN napisał:

Ty to szykuj się na mecz finałowy, bo przyda nam się dysponowany napastnik ;)

Mam nadzieję, że będą rzuty karne, były by takie emocje <3

Link do komentarza
Gość Ziemowit

Za tydzień dwa najważniejsze mecze turnieju, co chyba wiemy ;). Po tych meczach przygotuję dla was specjalne orędzie niczym Andżej, dokładnie w tym temacie

sddefault.jpg

Dziś ogłoszę jeszcze coś: W Marcu jedziemy z nowym turniejem! Odbędzie się on pod koniec lutego/w marcu. Będzie stworzony na bazie projektu "Realnie". Za tydzień będziecie mogli się zapisywać, piszę to szczególnie do @Rainbow Guitar, bo chciał, ale nie miał sprzętu, teraz ma więc będzie okej. Wszystko, też opiszę w temacie z tymi nowymi rozgrywkami, więc spokojnie.

Link do komentarza
22 godziny temu Ziemowit napisał:

Za tydzień dwa najważniejsze mecze turnieju, co chyba wiemy ;). Po tych meczach przygotuję dla was specjalne orędzie niczym Andżej, dokładnie w tym temacie

sddefault.jpg

Dziś ogłoszę jeszcze coś: W Marcu jedziemy z nowym turniejem! Odbędzie się on pod koniec lutego/w marcu. Będzie stworzony na bazie projektu "Realnie". Za tydzień będziecie mogli się zapisywać, piszę to szczególnie do @Rainbow Guitar, bo chciał, ale nie miał sprzętu, teraz ma więc będzie okej. Wszystko, też opiszę w temacie z tymi nowymi rozgrywkami, więc spokojnie.

Prawdopodobnie będę.

Gdzie jeszcze jest miejsce?

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...