Skocz do zawartości

Haxballowa Kucykowa Liga Mistrzów


Gość Ziemowit

HAXBALL  

18 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy podoba ci się turniej?

  2. 2. Który projekt podoba wam się najbardziej?

    • Projekt Realnie
    • Projekt Kucykowy Haxball
    • Podoba mi się jak jest
    • Żaden
  3. 3. Drużyny jakich postaci chcieli byście ujrzeć? (wybierz max.6)

    • Drużyna Lyry i Bon Bon
    • Drużyna Discorda
    • Drużyna Luny
    • Drużyna Pinkie
    • Drużyna Applejack
    • Drużyna Rarity
    • Drużyna Twilight
    • Drużyna Fluttershy
    • Drużyna Rainbow Dash
    • Drużyna Derpy
    • Drużyna Celki
    • Drużyna Cadence
    • Drużyna całej rodziny Apple
    • Drużyna Vinyl i Octavii
    • Drużyna Kraba z 22 odcinka 6 sezonu
    • Drużyna Krysi
    • Drużyna Thoraxa
    • Drużyna CMC


Recommended Posts

Gość Ziemowit

RSujL2U.png

Moi drodzy!

Po kilku miesiącach myślenia postanowiłem zorganizować Forumowy turniej Haxball'a. Dzięki uprzejmości @Decaded dostaniemy hosta, teraz pozostaje mi omówić zasady. W turnieju weźmie udział sześć drużyn po cztery osoby (3 pierwszy skład +1 rezerwowy). Każdy może zapisywać się do:

 

TERMINARZ I TABELA:  https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Kdkk5JlXzQfEhSnKlBMfXQMHPzU-7GU2T77avV6MWPw/edit?usp=sharing

 

Spoiler

 

Drużyna Twilight Sparkle:

 

1. Bronek

2. Gringo 37

3. Onyx

 

 

Drużyny Applejack:

 

1. Ziemowit

2. Clocky

3. Hedale 90

 

 

Drużyna Rainbow Dash:

 

1. Calevan

2. Rainbow Twister

3. Vexi

 

 

Drużyna Rarity:

 

1. Uszatka

2. Seluna

3. Airlick

 

 

Drużyna Fluttershy:

 

1. Clopfic

2. Triste Cordis

3. Polineks96

 

Drużyna Pinkie Pie:

 

1. Niklas

2. Dank Lord

3. Zexel

 

 

 

 

Zasady:

 

1. Nie obrażamy się na Chacie

2. Rywalizujemy fair-play

3. Dobrze się bawimy

 

Turniej rozpocznie się wtedy, gdy zapiszą się wszyscy. Jeśli będę widział, iż niechętnie się zapisujecie to zmniejszę ilość zawodników. Oczywiście jeśli do jakiejś drużyny zapiszą się już 4 osoby, zapisywać się nie można. Pytać o coś możecie się na priv.

 

 

KLASYFIKACJA STRZELCÓW:

 

1. Ziemowit 9 Goli

2. Zirathel, Hedele 90, Seluna 1 gol

Edytowano przez Ziemowit
Link do komentarza
16 minut temu Gringo37 napisał:

Co to haxball?

http://www.haxball.com/

 

@Ziemowit Tak trochu się pośpieszyłeś z założeniem tematu, ale mniejsza :D

Moją pomoc mogę zaoferować głównie w tygodniu (pon-pt) gdyż w weekendy siedzę na uczelni i wracam często po 20:00 totalnie wyprany z chęci do wszystkiego, poza walnięciem się na łóżko :giggle: 

  • +1 1
Link do komentarza
Gość Ziemowit
16 godzin temu Zexel napisał:

Jakie będą terminy i godziny?

Pon-Pt wieczór.

 

@Decaded Jak chcesz, zapisuj się Decu. Czekam na zapisanie się forumowej gwiazdy haxball'a @Onyx

Edytowano przez Ziemowit
Link do komentarza

>forumowa gwiazda haxball'a :ming:
No dobrze zatem, grzechem byłoby odmówić. Możesz mnie zapisać do jajogłowych (czyt. Twilight), ale mam pewne zastrzeżenie:
- Wątpię żeby na ten turniej zgłosiła się tak duża liczba osób, żeby zapełnić wszystkie 6 team'ów.

No ale... czas pokaże, mam nadzieje, że się uda, bo na takowy turniej czekam od dawien dawna :x

+ warto dopisać na jakim boisku gramy X)

+ Zważając na fakt, że z haxballem mam długoletnie doświadczenie, proponuję nie dobierać do mojego team'u ludzi którzy również mają doświadczenie z tą grą, bo dla reszty ludzi, którzy jak widzę - z haxballem się jeszcze nie zetknęli - to mogłoby być trochę nie fair X)

Edytowano przez Onyx
Link do komentarza
Gość Ziemowit
2 minuty temu Onyx napisał:

>forumowa gwiazda haxball'a :ming:
No dobrze zatem, grzechem byłoby odmówić. Możesz mnie zapisać do jajogłowych (czyt. Twilight), ale mam pewne zastrzeżenie:
- Wątpię żeby na ten turniej zgłosiła się tak duża liczba osób, żeby zapełnić wszystkie 6 team'ów.

No ale... czas pokaże, mam nadzieje, że się uda, bo na takowy turniej czekam od dawien dawna :x

Zawsze można zmniejszyć liczbę osób z czterech na trzy, ale mam nadzieje, iż jak najwięcej ludy się zgłosi.

Link do komentarza
1 minutę temu Ziemowit napisał:

Zawsze można zmniejszyć liczbę osób z czterech na trzy, ale mam nadzieje, iż jak najwięcej ludy się zgłosi.

Myślę, że zebranie 3 osób do każdego z team'ów będzie sukcesem :v

A tak poza tym, warto może by wywiesić ten temat na stronie głównej, w ogłoszeniach, żeby trafiło do jak największej liczby użytkowników.

Link do komentarza
Gość Ziemowit
5 minut temu Zexel napisał:

Więc chcę dołączyć do drużyny Twilight, ale jestem niepewny jak 7 sezon koników.

Dobrze, więc drużyna Twilight jest już zapełniona. zostało, więc 17 miejsc. Zapraszam do pozostałych pięciu drużyn forumowiczów!

Link do komentarza
Gość Ziemowit
20 godzin temu Decaded napisał:

Fakt dobry. Nie chcę nic mówić, ale sam możesz takowe wywiesić :rainderp: 

Napisz mi na priv jak, bo jestem niedorozwiniętym kadłubkiem.

 

A ja wciąż zapraszam, nawet jeśli ktoś nie ogarnia haxa. Nie chodzi o doświadczenie, a o dobrą zabawę którą gwarantuję!

 

22 godziny temu Onyx napisał:

+ warto dopisać na jakim boisku gramy X)

- Na dużym, jeśli będzie nas czterech w drużynie.

22 godziny temu Onyx napisał:

+ Zważając na fakt, że z haxballem mam długoletnie doświadczenie, proponuję nie dobierać do mojego team'u ludzi którzy również mają doświadczenie z tą grą, bo dla reszty ludzi, którzy jak widzę - z haxballem się jeszcze nie zetknęli - to mogłoby być trochę nie fair X)

Troszku tak. Ale jesteś w drużynie, w której są osoby niezbyt dobrze znające haxa, więc myślę, że ci odpowiada :)

 

 

 

Edytowano przez Ziemowit
Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...