Skocz do zawartości

Nabór do armii [OUTDATED]


Prlixu

Recommended Posts

Witajcie bracia i siostry, oto ja wasz wielki Król Sombra! Postanowiłem odbudować mą armie, każdy kto będzie chciał się przyłączyć będzie musiał napisać, dlaczego chcecie należeć do mej armii. To zadanie zostawiam na barkach najwyższego generała mojej armii.

Tak.. oto ja Prlixu, tak jak mówił wasz król, napiszcie dlaczego chcecie być na tej liście, a ja to tutaj umieszczę. Radzę się śpieszyć król Sombra jest bardzo wymagający i nie cierpliwy...  Możecie również wpisywać "rangę" jaką chcieli byście tutaj posiadać.

 

Armia Króla Sombra

@Prlixtilicious-Najwyższy generał w oddziale.

@Skoniu-Najemnik/Technik

@Hetman WK-Strateg

@Podmieniec13-Starszy szeregowy/Trener rekrutów w dziedzinie broni palnej

@Arceus-Negocjator

@Ciastek-Kapitan oddziału powietrznego

Edytowano przez Prlixu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem najemnikiem, a pokój nie sprzyja dobrym interesom - w moim interesie jest zatem, ażeby powstało "małe" zamieszanie. Liczyłem na Discorda, ale ten bałwan nie wykorzystał ogromnego potencjału...

 

Co do stanowiska to widzę ogromny potencjał w wynalazku samolotu, a konkretniej w czymś, co niektórzy zwą "myśliwcem" - z chęcią sformowałbym jeden pułk myśliwski ora objął nad nim dowództwo, choć przyznam, że dotychczas służyłem głównie na morzu, w eskadrze ciężkich okrętów liniowych i pancerników (choć tutaj też "samolot" zdaje się mieć duży potencjał)

 

Na odpowiedź czekam do niedzieli, jeśli jej nie otrzymam będę zmuszony przystać na służbę do gryfów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stwórca mój, magnat zamożny, mawiała: ,,W życiu nie liczy się nic więcej, jak lojalna służba w imię króla." Jak na żart, miłujący władca zmarł, a następny wybrany głosem większości, zamordował mą familię gdy ledwo dwadzieścia pięć wiosen minęło od rozwiązania mej matki. Jedynym powodem, że regent był cudzoziemcem. A zawsze, nikt z mych dziadów nie zagłosował na kogo innego, niż na rodaka. Do tego, przywiązani do wojskowego stylu życia, przeciwstawiali się jawnie propozycji zmniejszenia gotowych do boju hufców. Zbiegłem, z hańbą, nienawiścią....oraz niemałym majątkiem. I tedy, do mych uszu doszła informacja o formacji monarchy, o którym opowiadano mi od lat szczenięcych. A możliwość zniszczenia kolejnego regenta, była bardzo kusząca.

 

Sławę i zwiększenie granic, ludność zawdzięczała niepokonanej formacji pancernej. Strzały i pociski, nie robiły im żadnych ran. Sam widok, ledwo setki, powodowała przerażenie w sercach wroga. I mój w tym interes, jako przyszły hetman, nowe chorągwie do boju powołać. Z każdego mogę zrobić żołnierza. Ale oprócz mej elity, zacznę tworzyć bardziej pospolite oddziały, wyposażone głównie w broń palną. Do tego, nowe taktyki i maszynerię.

 

Czekam cierpliwie na odpowiedź, miejmy nadzieję, mego przyszłego seniora. Chwała!

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niegdyś służyłem w armij wielkiej królowej Chrysalis, jednak ostatnio władzę przejął ten tęczowy pajac, a ja nie mam za bardzo co ze sobą zrobić. Konkretniej służyłem w piechocie, posiadałem rangę starszego szeregowego, obsługiwałem karabin czterotaktowy, jednak potrafię posługiwać się praktycznie każdym rodzajem broni palnej, od pistoletów, przez karabiny automatyczne po strzelby. Chętnie stanę do walki pod komendą Hetmana WK. Mam nadzieję, że razem z tobą, wielki władco, Królu Sombra, stanę do walki na przeciw szeregom zdrajców mej wielkiej królowej.

Edytowano przez Podmieniec13
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo trzynasty. 

Ja tu za bardzo miejsca nie szukam, ale żeby nie było że praca nie na temat mogę zostać twoim dyplomatom. Nie żebym... Dobra powiem szczerze "ci dobrzi" zyskali dość mocnego sojusznika, co prawda Thorax no... Jego skill przywódczy jest eeemm mi nie znany, jednak wolny od głodu ooancerzony i kapkę pełniejszy rój jest no siłą dość mocną. Tak tak w tym momencie strzeliły we mnie wszystkie działa, ale hej, ja tu negocjował będę, a interesy są zawsze spoko no i jakoś jeńców trzeba odbijać :/ 

CV mam fajne tank u Kryśki, zwiad u Discorda. Jakem dyplomata czółgi i fortyfikacje obronne mogę ogarnąć. 

Swoją drogą sądzę że tworząca się gospodarka Changei może się przydać, bo na tą chwile mogą zaoferować maksymalnie siłę roboczą... Negocjować warunki współpracy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28.11.2016 at 22:20 Arceus napisał:

Elo trzynasty. 

Ja tu za bardzo miejsca nie szukam, ale żeby nie było że praca nie na temat mogę zostać twoim dyplomatom. Nie żebym... Dobra powiem szczerze "ci dobrzi" zyskali dość mocnego sojusznika, co prawda Thorax no... Jego skill przywódczy jest eeemm mi nie znany, jednak wolny od głodu ooancerzony i kapkę pełniejszy rój jest no siłą dość mocną. Tak tak w tym momencie strzeliły we mnie wszystkie działa, ale hej, ja tu negocjował będę, a interesy są zawsze spoko no i jakoś jeńców trzeba odbijać :/ 

CV mam fajne tank u Kryśki, zwiad u Discorda. Jakem dyplomata czółgi i fortyfikacje obronne mogę ogarnąć. 

Swoją drogą sądzę że tworząca się gospodarka Changei może się przydać, bo na tą chwile mogą zaoferować maksymalnie siłę roboczą... Negocjować warunki współpracy?

Jeśli jesteś zaciekawiony posadą negocjatora, serdecznie zapraszam, zawsze przyda się dobry negocjator. Nie wszystko można rozwiązać bitką... choć pewnie nasz król sądzi co innego...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Ja bym mogl zostac asem przestworzy .. no wiecie, mój pradziad latal, dziad I babcia, ojciec I mama (mama nie zmarli) no i ja latam .. to tradycja, Na poczatku na frachtowcu handlowym Scavenger 1, pozniej jednak zaciagnalem sie pod republike bo dobrze placili no i oderwalem sie bo swoje zarobilem I statek zakupilem, 2 osobowy mysliwiec, kiedys go pokaze. Póki co pracowalem jako lowca ale chcialbym sprobowac troche wojenki, za cos trzeba walczyc co nie? Rozpisze sie za jakis czas po paru glebszych o swej nieslawnej historii Na tych rubiezach. Póki co moje skrzydla sa wasze : )

#ace_of_spades

Edytowano przez Ciastek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Prlixu

Ja mam pytanie techniczne

Jaką bronią ręczną dysponujemy? 

Na jakim poziomie?

Ktoś tu pisze o bombardowaniach, ale w serialu to wygląda trochę inaczej, Także chce wiedzieć czy jesteśmy na poziomie jakiejś broni palnej, czy totalnej ciemnoty

 

Bo inaczej nie mam tutaj pola manewru.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Królu Sombra chciałbym dołączyć do twej armii ponieważ czas wprowadzić zmiany w Equestrii. A ma moc chaosu może  pomóc gdyż władam nim i splugawię każdego kto ośmieli się zmierzyć z tobą. I będę ci wierny aż do ostatniej kropli krwi, lecz jest jedna umowa:

Chcę być lordem chaosu i dostać kilku kucyków do wyszkolenia,

Dostać (jak zdobędziemy Equestrię) zamek dwóch sióstr,

Oraz możliwość przesłuchiwania jeńców :suspicious:.

To tyle co mogę ci zaoferować mój panie. I mam nadzieję że zgodzisz się na moje warunki umowy.

Edytowano przez Adek Fang
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny panie!

Kłaniam się ja przed Twoim obliczem i pokornie proszę, abyś przyjął mnie do swojej armii. 

( myśli.... myśli... myśli... )

Okej, chcę być zarąbista i służyć Tobie, panie, umiem obsługiwać broń, posiadam też imponujące zdolności magiczne które mogą się przydać, w moich zasobach znajduje się też plan na załatwienie kryształowych, także.... nie wiem, kim mogę być, coś tam znajdzie się na pewno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, Skoro wróciłem już z przymusowego urlopu spowodowanego wyjazdem, mogę zgłosić siebię i mój oddział piechoty taktycznej do walki, kontrakt możemy ustalić na priv.

 

W przypadku odmowy lub niedotrzymania warunków zwrócę się do innej strony konfliktu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Zgłaszam się na ochotnika do armii Wielkiego Króla Sombry. Jestem wielce utalentowanym wynalazcą/inżynierem zgłaszam się gdyż w Equestri gardzą moją technologią, gdyż według ich jest zbyt niebezpieczna i zabójcza. Podczas testów jednego z wynalazków jedna z pobliskich wiosek zostałą zupełnie zrównana z ziemią z powodów braku jakich kolwiek kwalifikacji u kucy których przysyłały mi księżniczki. Jeden z tych kucy spowodował wybuch tej że maszyny co spowodowało reakcję łańcuchową i całe miasto zostało napromieniowaneoraz przez fale udeżeniową wszystkie budynki złożyły się jak domek z kart, nawet mi się podobało patrzeć na śmierć tylu kucy.

Mam na zbyciu trochę broni wysoko postawionej technologicznie, jeżeli będzie potrzeba na coś więcej wystarczy że otrzymam odpowiednie surowce.

Czekam na odpowiedź od osoby rekrutującej. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Witaj, Królu Sombra. Chciałabym dołączyć do twojej armii. Mogłabym być asem przestworzy. Bardzo chciałabym dołączyć, by mieć możliwość zemścić się na każdym, kto Ci się postawi.

 

Edytowano przez Cahan
Poprawiłam pisownię
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, widzę że zgłosiło się trochę lotników, a my jak nie mieliśmy podstawowego myśliwca, tak dalej nie mamy. Burdel tu za przeproszeniem jak w Ministerstwie Lotnictwa za Udeta... No, ale wróciłem z urlopu zdrowotnego po, hmm... niezbyt udanym eksperymencie (zapamiętać, napęd typu Hanebu wywalić do kosza, razem z pomysłodawcą) i chciałbym ruszyć z jakimś przetargiem, bo czas to pieniądz. Ze swojej strony proponuję Ki-84 Hayate - solidny japoński wyrób, szybki, zwrotny, dobrze uzbrojony, choć słabo przetestowany, bo mało tego lata. No i silnik to niestety gwiazda... Dlatego trzeba przedstawić również kontrkandydatów z rzędówkami: Ki-61 Hien, Spitfire'y z silnikiem Griffon, no i oczywiście nieśmiertelne FW-190D i Bf-109K od wujka Goeringa. Cóż zatem nasze orły przestworzy by sobie upatrzyły? A może nic z tych propozycji i mają własną? (Tylko bez odrzutowców, szczelanie rakietami jest bee...)

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Skoniu napisał:

Dobra, widzę że zgłosiło się trochę lotników, a my jak nie mieliśmy podstawowego myśliwca, tak dalej nie mamy. Burdel tu za przeproszeniem jak w Ministerstwie Lotnictwa za Udeta... No, ale wróciłem z urlopu zdrowotnego po, hmm... niezbyt udanym eksperymencie (zapamiętać, napęd typu Hanebu wywalić do kosza, razem z pomysłodawcą) i chciałbym ruszyć z jakimś przetargiem, bo czas to pieniądz. Ze swojej strony proponuję Ki-84 Hayate - solidny japoński wyrób, szybki, zwrotny, dobrze uzbrojony, choć słabo przetestowany, bo mało tego lata. No i silnik to niestety gwiazda... Dlatego trzeba przedstawić również kontrkandydatów z rzędówkami: Ki-61 Hien, Spitfire'y z silnikiem Griffon, no i oczywiście nieśmiertelne FW-190D i Bf-109K od wujka Goeringa. Cóż zatem nasze orły przestworzy by sobie upatrzyły? A może nic z tych propozycji i mają własną? (Tylko bez odrzutowców, szczelanie rakietami jest bee...)

 

Mnie nadal nie przyjeli :( ale znam się na technologi więc moja propozycja co do myśliwców podstawowcyh to proponuję Spitfire mk. IX jest to najlepszy kandydant na podstawowy myśliwiec wojsk :twilight8: Jeżeli będzie trzeba wybrać jeszcze inne maszyny to służę pomocnym kopytem :TWcU3:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Dark Technology napisał:

 

Mnie nadal nie przyjeli :( ale znam się na technologi więc moja propozycja co do myśliwców podstawowcyh to proponuję Spitfire mk. IX jest to najlepszy kandydant na podstawowy myśliwiec wojsk :twilight8: Jeżeli będzie trzeba wybrać jeszcze inne maszyny to służę pomocnym kopytem :TWcU3:

 

Jak już mamy brać pod uwagę Spitfire to moim zdaniem jego nowocześniejszą wersję z silnikiem Rolls Royce Griffon - Mk 22 albo 24. Szybsze to, lepiej uzbrojone (cztery Hispano to nie dwa), no i jak dla mnie wygląda nawet lepiej

 

 

22-PK350PRACollection-001.jpg

Edytowano przez Skoniu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Skoniu napisał:

 

Jak już mamy brać pod uwagę Spitfire to moim zdaniem jego nowocześniejszą wersję z silnikiem Rolls Royce Griffon - Mk 22 albo 24. Szybsze to, lepiej uzbrojone (cztery Hispano to nie dwa), no i jak dla mnie wygląda nawet lepiej

 

  Odkryj ukrytą treść

22-PK350PRACollection-001.jpg

To ja zarzuce jeszcze spitfire'a dwubańkowego był przydatnym rodzajem samolotu

Spoiler

SRMSP_1.jpg.ae39d9ec72943a2b5a87d61878cd8664.jpg

 

 

Edytowano przez Dark Technology
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...
×
×
  • Utwórz nowe...