Skocz do zawartości

Prlixu

Recommended Posts

Moi żołnierze, jeśli macie jakie kolwiek nurtujące was pytania na mój temat, nie krępujcie się pytać... ja nie gryzę :sombra2:

Ekhm.. nie był bym tego taki pewny...

Co powiedziałeś!? Śmiesz nazywać mnie kłamcą?!

Nie, nie ależ skąd, przepraszam za mą bezczelność..

Król Sombra będzie odpowiadać na pytania gdy zbierze się ich następująca liczba w wysokości trzech pytań.

Edytowano przez Prlixtilicious
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najokrutniejszy, oraz najbardziej nikczemny panie. Za pozwoleniem, chciałbym się spytać o kilka spraw:

1.Czy samodzielnie, zdobyłeś Kryształowe Miasto, czy towarzyszyły ci jakieś kratury. Nie śmiem oczywiście powątpiewać, że mógłbyś sam tego dokonać.

2.Czy będziesz dążył, do sprowadzenia niejakiej Twilight Sparkle, na właściwą, czyli naszą, drogę?

3.Po pewnych obserwacjach i pogłoskach...ehm...czy dażysz, wcześniej wspomnianą Twilight uczuciem? 

Edytowano przez Hetman WK
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28.11.2016 at 21:17 Hetman WK napisał:

Najokrutniejszy, oraz najbardziej nikczemny panie. Za pozwoleniem, chciałbym się spytać o kilka spraw:

1.Czy samodzielnie, zdobyłeś Kryształowe Miasto, czy towarzyszyły ci jakieś kratury. Nie śmiem oczywiście powątpiewać, że mógłbyś sam tego dokonać.

2.Czy będziesz dążył, do sprowadzenia niejakiej Twilight Sparkle, na właściwą, czyli naszą, drogę?

3.Po pewnych obserwacjach i pogłoskach...ehm...czy dażysz, wcześniej wspomnianą Twilight uczuciem? 

Oczywiście że tak, w tamtych czasach królestwo było jak by to powiedzieć, bardzo słabe. Więc jego zdobycie nie sprawiło mi najmniejszego problemu.

Hmmm, to ta fioletowa tak? Myślę przydał by się w naszej armii, tak potężny nabytek.

Hehe, nigdy nie myślałem o jakichś romansach, ale NightmareMoon... oh....

28.11.2016 at 17:56 Skoniu napisał:

Panie mój, czy krasnoludy z gór przyłączą się do naszej sprawy?

Nie obchodzi mnie jak wygląda czy jakiego jest wzrostu, ważne by umiał posługiwać się bronią.

26.11.2016 at 08:10 Arceus napisał:

A ty dlaczego nie ewoluowałeś jak podmieńce? Tamci już staty zmaksowali, a ty dalej tkwisz na tym samym, nie działającym poziomie. 

Co masz na myśli? Wydawało ci się że kiedykolwiek przyjmę "przyjaźń"? Thorax jest głupcem porzucając swą królową, chwileczkę jak ona miała? Crystal-is? Jakoś tak.

24.11.2016 at 23:22 bleflar3 (awaryjny) napisał:

Witaj o potężny królu który miał tylko kilka kwestii! O to moje pytania.

1. Czy przeżyłeś rozwalenie na kawałki?

2. Jeśli tak to czy zamierzasz powrócić?

3.Skąd znasz czarną magię?

4. Czy twoja walka z Luną i Celestią wyglądała tak jak to pokazuję ten filmik?

  Pokaż ukrytą zawartość

 

Hehe, cienia nie da się zniszczyć...

Kiedy zbiorę wystarczająco dużo wojowników do mej armii, nastąpi atak na Kryształowe Królestwo, ale najpierw będę musiał pozbyć się tej tęczowej niedołęgi Thorax'a.

Już od małego fascynowała mnie, czułem w niej wielką moc, moc która jest wstanie zawładnąć Eqiestrią.

Hmpf, kto wie? Ale jedno muszę przyznać... NightmareMoon jest wspaniała...

 

Jeśli macie jeszcze jakiekolwiek pytania, nie krępujcie się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Prlixtilicious napisał:

Co masz na myśli? Wydawało ci się że kiedykolwiek przyjmę "przyjaźń"? Thorax jest głupcem porzucając swą królową, chwileczkę jak ona miała? Crystal-is? Jakoś tak.

1. Wiem że nie przyjmiesz, pytałem raczej o rozwój osobisty. Czyli hmmm wprawianie się we władaniu bronią? Zwiększanie siły, inteligencji, zręczności itd. W końcu cały czas trzeba się rozwijać. 

2. Eeemmm a jak sprawa z wywiadem i kontrwywiadem wygląda. Bo na tym polu podmieńce dalej mają monopol. 

Edytowano przez Arceus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
15.12.2016 at 10:17 Świeży rekrut napisał:

Królu.

Czy przyjąbyś do swej armii chorobliwie pożądne kryształów smoki, a do tego niesforne i dzikie?

Ile języków znasz?

Kogo uważasz za największe zagrożenie względem siebie?

Hmpf ktoś mnie tutaj za późno poinformował...

Przepraszam wasza wysokość.

Co do twych pytań, smoki były by bardzo cennym nabytkiem, jednakże z tego co wiem, te kreatury nie pomagają sobie nawzajem, a co dopiero komuś innemu. Więc myślę że nawet nie ma co się tam zbliżać.

Władam dobrze naszym ojczystym językiem oraz Angielskim, Hiszpańskim, i może jeszcze Rosyjskim.

Największym zagrożeniem? Myślę że ta cała banda tej Twilight Sparkle. Są wstanie pokonać Tireka oraz przekonały Discorda aby ten przeszedł na ich stronę. Dlatego uważam że poza nimi nie ma nikogo jakoś wyjątkowo groźnego...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mogę...

 

Jest parę prostych sposobów na pozbycie się zagrożenia. One są silne, ale gdy są razem. Wystarczy zatem pozbyć się najsłabszego ogniwa, by łańcuch się zerwał. Acz! Można upiec dwie pieczenie, na jednym ogniu, przeciągając Twilight na naszą stronę. Szantaż, z udziałem jej brata pomoże. 

 

Korzystając. Rarilicious, pytałem cię o ten konkurs, zawody. Ta: ,,Wojna'' to jest to? Chcę się tylko upewnić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz Hetman WK napisał:

Jeśli mogę...

 

Jest parę prostych sposobów na pozbycie się zagrożenia. One są silne, ale gdy są razem. Wystarczy zatem pozbyć się najsłabszego ogniwa, by łańcuch się zerwał. Acz! Można upiec dwie pieczenie, na jednym ogniu, przeciągając Twilight na naszą stronę. Szantaż, z udziałem jej brata pomoże. 

 

Korzystając. Rarilicious, pytałem cię o ten konkurs, zawody. Ta: ,,Wojna'' to jest to? Chcę się tylko upewnić.

Nie jest to głupi pomysł, ale nie lepiej i łatwiej było by zahipnotyzować którąś z nich i zmusić je do pracy dla nas?

 

III nie to nie to, ale spokojnie ten konkurs się pojawi, masz moje słowo :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Elo *zjadł grzeczne uprzejmości bo głody był*

1. Jaki jest stosunek Sombry do zwiększania się udziału sił chaosu w jego armii?

2. Masa fotela wynosi 30 litrowych słoików ogórków. Temperatura wynosi 1/372501628 temperatury na słońcu 13 senund po koronalnym wyrzucie materii. Przyjmij że Gęstość wody wynosi 1 kg/l a ogórków 0.87 kg/l a także g=10. Oblicz ile pali na 100 km i z jaką średnią prędkością się przemieszcza, jeśli tangens kąta alfa wynosi 2.

To jakie jest stanowisko w sprawie chaosu?

3. Słyszałem że jednak wojna z Thoraxem... Spoko jak tam morale? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

*klęka na jedno kolano*:sombra2:

Wasza Wysokość, mogę zadać Ci pytanie albo dwa?

 

Dobra, pytaj.

- Co sądzisz o FlutterBat? :wow2:

- Co sądzisz o swoich wiernych fanach?:lunathink:

- Dlaczego jesteś taki super?:crazy:

 

 

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1/20/2017 at 20:23 Adek Fang napisał:

Królu Sombra mam kilka pytań do Ciebie:

1. Co sądzisz o tym całym Diskordzie.

2. Czy jakbym miał dobrą taktykę na Equestrię to byś chciał ją wysłuchać?

3. Co byś zrobił jakbym wyzwał ciebie na pojedynek :suspicious:.

I to tyle jak na razie

 

1. Był by z niego potężny sojusznik, ale nie mam pomysłu jak przekonać go aby przeszedł na moją stronę.

2. Jeśli nie jest to kompletna głupota, to tak.

3. Stchórzył byś nawet spojrzeć mi w oczy :sombra2:

1/21/2017 at 22:33 Arceus napisał:

Elo *zjadł grzeczne uprzejmości bo głody był*

1. Jaki jest stosunek Sombry do zwiększania się udziału sił chaosu w jego armii?

2. Masa fotela wynosi 30 litrowych słoików ogórków. Temperatura wynosi 1/372501628 temperatury na słońcu 13 senund po koronalnym wyrzucie materii. Przyjmij że Gęstość wody wynosi 1 kg/l a ogórków 0.87 kg/l a także g=10. Oblicz ile pali na 100 km i z jaką średnią prędkością się przemieszcza, jeśli tangens kąta alfa wynosi 2.

To jakie jest stanowisko w sprawie chaosu?

3. Słyszałem że jednak wojna z Thoraxem... Spoko jak tam morale? 

1. Chaos podczas planowania jest nie dopuszczalny, lecz podczas walki, można polegać tylko na kompletnym szaleństwie.

2. :suspicious:

3. Thorax poniósł porażkę podczas tych bojów.

godzinę temu Midori napisał:

*klęka na jedno kolano*:sombra2:

Wasza Wysokość, mogę zadać Ci pytanie albo dwa?

 

Dobra, pytaj.

- Co sądzisz o FlutterBat? :wow2:

- Co sądzisz o swoich wiernych fanach?:lunathink:

- Dlaczego jesteś taki super?:crazy:

 

 

1. To ta żółta klacz z cechami nietoperza tak? Mam mieszane uczucia...

2. Nie potrzebuje fanów, potrzebuje wiernej i potężnej armii.

3. Pytanie brzmi, co w twoim mniemaniu znaczy słowo "super".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
×
×
  • Utwórz nowe...