Skocz do zawartości

Nadajcie tytuł Thoraxowi!


Szonszczyk

Recommended Posts

Witam moich poddanych przyjaciół bardzo serdecznie, wita się z wami, cóż ... odmieniony podmieniec Król Thorax, złożony przez Chrysalis, zdrajca roju i nowy Król ... właściwie jeszcze nikt nie wie jak nas zwać, lecz tu będziemy się nazywać Tęczowymi Changelingami lub, jak kto woli, Tęczowymi Podmieńcami.

Moim pierwszym nieoficjalnym dekretem mianuję Pana @MasterOfRainbows na mojego ambasadora w tej krainie.

Pozdrowienia z bliżej nieokreślonej lokacji w Equestrii,

Król Thorax

 

No dobra, wystarczy tej powagi :drurrp:, jesteśmy na tym forum by śmiać się i bawić z naszych kucyków i podmieńców prawda? Okej! Więc pierwszą zabawą w tym jakże wspaniałym (niech mnie Celestia nie zabije za to słowo :badass:), królewskim dziale jest:

thorax.jpg

Żródło obrazka

NADANIE TYTUŁU THORAXOWI!

Wasze zadanie jest proste: wymyślcie i nadajcie najlepszy tytuł naszemu nowemu królowi.

Zaczynając od czegoś brzydkiego jak "Bachor Krysi", a kończąc na wszystkim już nam znanym "Zdrajcy Roju".

Powodzenia!

Edytowano przez Miszcz Tencz
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.. Panie Thorax, mam nadzieję że w niedalekiej przyszłości skrzyżujemy szpady... w celach rozrywkowych rzecz jasna.. :sombra2:

Jak dla mnie, mógł byś zwać się tęczowym jelonkiem...

                                                                                     ~Z poważaniem Król Sombra

Edytowano przez Prlixtilicious
Ja gupi xd
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu Favri napisał:

Podmieniec-Odmieniec

Proste, ale jakże głębokie!

 

6 godzin temu Chip napisał:

Thorax Daniel Pierwszy

Że ten rodzaj jelenia - Daniel taa? Może nawet być :drurrp:

 

24 minuty temu Bronek napisał:

I Samozwańczy Jeleń-Władca Tęczowych Podmieńców-Odmieńców

Tak: "Samozwańczy" to jest dobre słowo, ale reszta to już combos innych tytułów. (JelenioWładcy Wszystkich Podmieńców nie wiem czy by się to podobało, jeszcze dzisiaj nie miałem z nim kontaktu, jak nawiążę to się dowiem co o tym myśli :v ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu bleflar3 (awaryjny) napisał:

Jego kiczowatość jeleń I!

Może jego kiczowatość, ale twoje wtrącenie do lochu!

 

8 godzin temu Po prostu Tomek napisał:

Król Pedałów :^)

Spoiler

coscoscos.jpg

???

 

7 godzin temu Rapid napisał:

Thor Gorbaczow II

Dlaczego drugi? No i napisz skąd ci się to wzięło bo ja nie w temacie :(

 

6 godzin temu Lucas napisał:

Jaime Thorax Lannister

Kopyta jeszcze mu nie odrąbali także ... nie pasuje.

 

5 godzin temu Midday Shine napisał:

:lunathink: To może... Jego Królewska Mość, Władca Jałowej Pustyni, Thorax I Odmieniec?

"Władca Jałowej Pustyni"?

Spoiler

latest.png

Może mi pasuje, ale Thoraxowi się nie podoba ...

 

godzinę temu Ziemowit napisał:

Władca jeleni, łosi i innych renifrów

A może po prostu Król Odmieńców? Łatwiej by było ~ Applejack

Jeleni - spoko, łosi? Sam żeś łoś! Reniferów? A co to? Święta?

Król Odmieńców - Nie? Chcesz żeby Chrysalis go dorwała i ukatrupiła za nazwanie się Samozwańczym Królem Jej Własnego Plemienia?

 

godzinę temu Out of Odder Zandi napisał:

Agustus Thorax Misericors Rex :)

*sprawdza google translate* :

Spoiler

sierpień.PNG

Wait wat???

to już bardziej.PNG

INDONEZYJSKI??? Ale tłumaczenie już przynajmniej lepsze :drurrp:

sasaaasas.PNG

A żebyś się nie zdziwił :drurrp: (Thorax coś mówi o pojemnych lochach i jak przyjemnie się tam wrzuca niektóre "kreatury" pokroju: )

godzinę temu Out of Odder Zandi napisał:

Rex :)

Skrót od T-rex'a? 359eb2c941ee642053a13de6e68aeb8d.png

 

To ja jeszcze dodam jedną moją propozycję:

Cytuj

Thor-Axe, ostry jak topór, tępy jak młot :drurrp:

 

Wiesz, że przeginasz?

 

Wiem :drurrp:

Edytowano przez MasterOfRainbows
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu Midday Shine napisał:

Jak się krajobraz zmieni, to będzie można pomyśleć o zmianie tytułu. :drurrp:

Jeszcze zamienię tę pustynię w tęczowy raj! Zobaczycie co potrafi prawdziwy Król, a nie ta: podmieńczyni Chrysalis!

 

4 minuty temu Out of Odder Zandi napisał:

Chodziło mi o Augustus czyli Czgodny pełen blasku a Rex  Króla oznacza

Nikt w moim królestwie nie zna łaciny więc ... tylko Master ma jakieś dziwy i tłumaczy, ale jak widać nie jest zbyt hmm... ogarnięty w tych sprawach i mu chyba nie idzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu MasterOfRainbows napisał:

Jeszcze zamienię tę pustynię w tęczowy raj! Zobaczycie co potrafi prawdziwy Król, a nie ta: podmieńczyni Chrysalis!

 

Nikt w moim królestwie nie zna łaciny więc ... tylko Master ma jakieś dziwy i tłumaczy, ale jak widać nie jest zbyt hmm... ogarnięty w tych sprawach i mu chyba nie idzie.

zatem Służę pomocą o Thoraxie Oświecony i Łaskawy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu MasterOfRainbows napisał:

Kopyta jeszcze mu nie odrąbali także ... nie pasuje.

Królobójca - to miałem na myśli. :megusta:

EDIT:

"Taki królewski, że aż drzewa padają na glebę"

Edytowano przez Lucas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorbaczow był pierwszym przywódcą wielkiego i wszechwładnego ZSRR który dążył do normalizacji stosunków politycznych, a nasz bohater jest pierwszym (tym razem obywatelem) wrogo nastawionej nacji który dąży...dążyła do zmian w postrzeganiu podmieńców przez kucyki i odwrotnie. Jak chcesz nie musi być drugi może być i pierwszy :P

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24.11.2016 at 00:14 Prlixtilicious napisał:

Witam.. Panie Thorax, mam nadzieję że w niedalekiej przyszłości skrzyżujemy szpady... w celach rozrywkowych rzecz jasna.. :sombra2:

Jak dla mnie, mógł byś zwać się tęczowym jelonkiem...

                                                                                     ~Z poważaniem Król Sombra

Popieram :pbft:

 

Pragnę zaznaczyć iż moją jedyną królową której jestem posłuszny jest wielka i wspaniała Chrysalis, a jak nazwać ciebie? Tęczo-zdrajca? Coś koło tego będzie :grumpytwi:

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TY! już nawet nie zdrajco (bo tytuł zdrajcy mogę przygarnąć... Niegdyś Kryśka dzisiaj Chaos :} )

Ale to co zrobiłeś... To... To... Popsułeś... Skazałeś swych braci, rodaków, wszystkich podmieńców na banicje w FRIENDZONE. To nie jest tak że głodują, to tak że widzą swój cel i zmuszeni są do zadowolenia się jakimś tandetnym zamiennikiem. Toż to to tortury są D:

 

Ale żeby randomu stało się zadość dostaniesz odemnie zacny tytuł Milorda Thoraxa. 

Ciesz się tytułem. 

 

Przy okazji ktośby mógł powiedzieć dlaczego Thorax wygląda jak wygląda? 

Edytowano przez Arceus
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...