Skocz do zawartości

Dlaczego Krysia dalej jest zła?


Szonszczyk

Recommended Posts

| WIELKIE PYTANIA - WIELKIE* ODPOWIEDZI |

1. Co kierowało Chrysalis, że nie przyjęła "miłości" Thoraxa i poszła w nieznane?
2. Czy nadejdzie "Wielka Przemiana Krysi"?
3. Czy Thorax wraz z Chrysalis będą żyli ... <shipping intensifies>
4. Dlaczego Changelingi były aż tak głodne?
5. Skąd podmieńce wytrzasnęły czarny tron i dlaczego jest on tak overpowered?
6. Czy istnieją dwa typy changelingów czy jeden?
7. Dlaczego Thorax będąc zwykłym changelingiem zaszedł tak daleko w poszukiwaniu miłości, że znalazł Spike'a?
8. Dlaczego Spike był takim idiotą, że łaził po terenie opanowanym przez changelingi?

Zapraszam do dyskusji i odpowiedzi na któryś z wybranych tematów (lub wszystkie jak ktoś chce ...).

Na samym końcu może coś jeszcze Thorax doda? Coś ciekawego? Zobaczymy wkrótce!

Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler

Jak to Thorax zobaczy to mnie powiesi... zobaczycie :flutterbitch:

Moje odpowiedzi komentarze do tematów (nie wzorujcie się na nich proszę!!!):

1. Co kierowało Chrysalis? No pewnie, że Ha$bro ...

2. TAAAAAAAAK (by można było ładne SHIIIIIPINGI odwalać)

3. pacz punkt 2

4. Bo nie miały McDonald'sa w gnieździe xD (chamska reklama, wiem)

5. Spod lady :drurrp:

6. Istniały by nawet 3, ale zabrakło miłości dla wszystkich ;_;

7. Eeeeeeee....

8. I nie wróciło go kilka sztuk??!?!

 

 

 

 

 

 

*- czy wielkie to się dopiero okaże...

 

Edytowano przez Miszcz Tencz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo temat dla mnie. Zobaczymy czy moje odpowiedzi będą wielkie :)

1. Po prostu akcja potoczyła się zbyt szybko i Chrysalis nie miała czasu na ochłonięcie i zastanowienie się. W jednej chwili jest królową podmieńców, a tu buch: niecała minuta i została nikim. Moim zdaniem to logiczne, że nie chciała się pogodzić z wrogami, którzy przed chwilą odebrali jej wszystko co miała. Poza tym nie ogarniała ona, że dzielenie się miłością jest lepsze dla podmieńców niż jej kradzież. Myślę, że w chwili, gdy opuszczała swoje byłe królestwo miała już plan założenia nowego roju.

2. Kiedyś napewno - wszystkich trzeba w końcu nawrócić. Ja np. nawrócenia Discorda się zupełnie nie spodziewałem. Myślę, że przez 7 sezon Chrysalis będzie obserwować Thorax'a i Starlight (tak jak Starlight obserwowała Twilight*), a na końcu sezonu spróbuje dokonać zemsty i się nawróci.

3. I tu jest sprawa trochę kontrowersyjna. Logiczne wydaje się, że po nawróceniu Kryśki będą oni razem rządzić tęczowymi podmieńcami. Jest tylko jedno ale - Chrysalis jest przecież matką Torax'a (jak i całego roju). Parą jaką taką raczej nie będą.

4. Bo Kryśka odwróciła ich naturę. Podmieńce naturalnie powinni dzielić się miłością (wystarczy porównać ich obie formy, aby do tego dojść), a Chrysalis uważała, że przeciwnie. Szkoda, że nie znamy żadnych faktów z życia Kryśki. Dowiedzieliśmyby się jak ukształtowały się jej poglądy.

5. Kryśka znalazła pewnie ten czarny materiał jeszcze przed założeniem roju. Może to jakiś bardzo rzadki minerał daleko spoza Equestrii.

6. Jeden, ale może on przybierać dwie formy. Prawdziwa forma to ta druga, a pierwsza to jakiś error.

7. Skoro zaszedł tak daleko to nie mógł być zwykłym podmieńcem. Thorax mówił, że był taki od wyklucia. Może jakieś skrzywienie w mózgu albo mutacja czy coś? A może po prostu taka osobowość. Thorax nie słuchał Chrysalis, dążył za instynktem, aż przybrał prawdziwą formę podmieńca.

8. A kiedy to niby Spike łaził po terenie opanowanym przez podmieńce? Thorax'a poznał w odcinku "Przemiana podmieńca", gdy wyruszył na patrol ze strażnikami z Kryształowego Królestwa w poszukiwaniu zauważonego niedawno podmieńca. 

 

*

 

 


latest?cb=20151215012834&path-prefix=pl

latest?cb=20151215012956&path-prefix=pl
 

 

Edytowano przez MasterOfRainbows
"Thorax"! Nie "Torax" ...
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu bleflar3 (awaryjny) napisał:

Może od sosny

21 minut temu Prlixtilicious napisał:

Co ty najlepszego zrobiłeś? xdd

@Sosna

Sami chcieliście (sorry za jakość + jeszcze go otaguję, zobaczymy co na to odpisze xD):

Spoiler

taki mem.jpg

 

28 minut temu bleflar3 (awaryjny) napisał:

Nic innego nie miało by wystarczającej mocy do powstrzymania Discorda.

Spoiler

taki mem2.jpg

 

  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wat?! Czemu ja wszędzie pisałem Torax, zamiast Thorax? :facehoof: Dzięki za ratunek :)

godzinę temu bleflar3 (awaryjny) napisał:

Drzewa Harmonii?

Nic innego nie miało by wystarczającej mocy do powstrzymania Discorda.

Discord nie jest takim koxem jak się wydaje. Tyle, że ma jakąś tam swoją magię. Skoro Drzewo Harmonii wytworzyło kamień pochłaniający magię, to czemu ten kamień nie pochłonął magii z Drzewa? Jego pochodzenie musi bardzo być inne.

PS. Chyba jutro założę duży temat-teorie o Drzewie Harmonii :)

Edytowano przez MasterOfRainbows
Pozwól, że teraz też cię poratuję...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dat Sosnomemsy :spike: . To ja idę z tego kisnąć, a tymczasem, coby offtopu nie było to też się wypowiem na temat. Więc osobiście uważam, że Chrysalis dalej jest zła po pierwsze z powodu przeżytego szoku, że nagle wszystkie jej dzieci odwróciły się przeciwko niej. Po drugie dlatego, że to zła kobieta była. A podmieńczy tron miał zdolność blokowania magii innych, czy to jednorożcy, czy właśnie Discorda, właśnie z powodu tego, że podmieńcza magia zbyt różni się od magii innych gatunków, żeby mogły ze sobą koegzystować w pokoju i harmonii. Dlatego też blokuje magię inną, niż magia podmieńców :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Dobre pytanie. Może Thorax miał za mało miłości? Może reszta roju też? Może Fluffle też jej dość nie przekarmiła? Tak czy siak Thorax się podzielił. Może to dlatego że akurat jadła i tą miłość zwyczajnie pożarła zamiast ją przyjąć? A to by nawet się zgadzało.

 

2. No ależ oczywiście że tak. Już w hasbro coś wymyślą. I taka ładna będzie i zrobią z niej zabawkę i będą sprzedawać i robić piniundze :v

 

3. Dobre pytanie. Sądzę że po "nawróceniu" Kryśki wróci na swoje miejsce... Jako dość wiekowa klacz... A potem emerytura i kadencja Thoraxa.

 

4. *pyk* w sumie jeśli układ wyglądał tak, że kradły miłość i przekazywały królowej to nie miały nawet jak jeść... No to tyle.

 

5. Od Sombry kupiły po okazyjnej cenie, on tu kamyki ogarnia.

 

6. Jeden ten kompletny od Thoraxa (osobiście wolę tą dziurawą wersję) a ta druga to coś poszło nie tak.

 

7. Zaszedł tak daleko BO WŁAŚNIE BYŁ ZWYKŁYM PODMIEŃCEM. Szedł za instynktem, chciał się rozwijać. Czuł, że Chrysalis go ogranicza i dlatego uciekł, aby móc się w pełni rozwinąć.

 

8. Eee nie, łaził po kk. Populacje changelingów na tym obrzarze oceniono na sztuk jedną.

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...