Skocz do zawartości

[Dyskusja] Czy Sombra nadal powinien rządzić w Kryształowym Królestwie?


Prlixu

Recommended Posts

Witajcie moi wierni poddani! Czy nie zastanawialiście się kiedyś, czy nie powinienem dalej rządzić Kryształowym Królestwem?

Byłem bardzo dobrym władcą, nikt przecież tam nie umarł... przynajmniej mam takową nadzieje. Nigdy nie robiłem niczego złego, nic co mogło by zaszkodzić mym poddanym.

Spoiler

latest.png

Heh heh, ekhm. Spójrzcie tylko na moje dawne królestwo... było wspaniałe czyż nie?

Spoiler

sombra_s_empire_by_mysterymelt-d5skxoo.png

Więc, jak sądzicie, czy nadal powinienem władać nad czymś co mi się należało. Odpowiedź jest rzecz jasna oczywista.

Jednakże chciał bym usłyszeć głos mego ludu. Zapraszam was do debatowania, obiecuję... nic się wam nie stanie. HAHAHAHA!

Edytowano przez Prlixtilicious
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Panie Sombra,

Jeśli myślisz, że dasz radę ponownie opanować Kryształowe Królestwo to już możesz sobie wybrać materiał na swój nagrobek, niegodziwcze! Marmur, granit, a może jakiś ciekawy, jak moje futerko, tęczowy wzór ci namalować na miejscu twojego wiecznego spoczynku? Ale spokojnie, będę cię odwiedzał raz do roku w dzień wszystkich świętych, zapalę ci parę kolorowych (i do tego zapachowych) świeczek  i będę pilnował byś nie wrócił zza grobu!

Pozdrowienia z odległej krainy,

Król Thorax

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydajesz się być bardzo pewny siebie, jelonku. Swoimi słowami wypowiedziałeś wojnę! Ale spokojnie, dam ci jeszcze trochę czasu na przemyślenie swego błędu.

Moja armia nie zostawi kamienia na kamieniu, to właśnie ty będziesz spoczywał na terenach moich włości. Pamiętaj o jednym... nigdy nie lekceważ swego wroga.

I jeszcze jedno... nigdy nie kpij sobie z cienia...

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, zaczyna się od Sombry wprowadzającego socjalizm, kończy się najwyżej przeciętnymi fanfikami.

 

Odejdźmy na chwilę od... sombryjskiego socjalizmu, pfff... i wróćmy do jedynego prawdziwego króla Stannisa Sombry.

 

Oczywiście, że Sombra powinien władać Kryształowym Imperium. Za jego rządów państwo rozwijało się, kwitła gospodarka oparta na handlu niewolnikami bezterminowym wynajmowaniu taniej siły roboczej, a jak pokazuje wycieczka Twilight do alternatywnej wersji historii Equestrii, pod władaniem Sombry KI stałoby się mocarstwem zdolnym rzucić wyzwanie Equestrii. Dla porównania - obecni władcy Kryształowego Imperium to osadzeni przez obce mocarstwo agenci - w dodatku jeden z nich był wcześniej lojalnym dowódcą gwardii Celestii! - którzy zakazali niewolni... handlu przedmiotami mówiącymi (tym samym zniknęło główne źródło dochodów państwa) i uzależnili kraj od Celestii.

 

Reasumując - Sombra wróć Celestię truć, make Crystal Empire great again etc.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o dobro kk to Sombra rób pucz i wracaj. Ojczyzna wzywa... Jeśli o dobro świata chodzi to może lepiej emerytura...

 

W sumie ostatnie wydarzenia

25.11.2016 at 00:27 Prlixtilicious napisał:

Swoimi słowami wypowiedziałeś wojnę!

Nie sądzę aby to się dobrze skończyło. Bo wiesz taka najedzona Kryśka popsuła Celkę... A teraz masz najedzony rój dzielący się miłością. Czyli wzajemnie dają sobie siłę i miłość, im więcej siły i miłości mają tym więcej mogą jej przekazać. W sumie mają tam nieskończonom spiralę wzajemnej miłości...

Wg moich obliczeń za 14 lat pojedynczy podmieniec zgromadzi w sobir tyle energii że byłby w stanie zająć jakieś państwo...

W sumie rój Thoraxa jest obecnie najbardziej op siłą... A jeśli o twoją armię chodzi, to z tego co widziałem obecnie aż tak silna nie jest. 

 

Reasumują Sombra na króra kk tak. Sombra na dowódcę stratega i taktyka nie. Jednym słowem od dzisiaj grasz na eko ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Z jednej strony przyjaźń z drugiej magia przyjaźni, wtedy wiesz że wygra dobro a jednak dalej po cichu liczysz na zło :<<. Jednakże, gdyby po cichu udało się "pozbyć" Mane 6 alicorny nie będą stanowiły większego problemu, zwłaszcza gdyby udało się do pomocy (jakoś) wykorzystać Tireka. Później jednak trzeba by jakoś pokonać Tireka, który oczywiście zrobiłby to samo z Sombrą, po zdobyciu odpowiedniej ilości mocy (nie wiem jak to ująć), wtedy już chyba nic nie stanowiłoby problemu ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...
×
×
  • Utwórz nowe...