Skocz do zawartości

Cześć :)


Gość BrainDev

Recommended Posts

Gość BrainDev

Cześć wszystkim :) Mam na imię Paweł, mam 20 lat, studiuję informatykę na pierwszym roku, interesuję się komputerami (zarówno sprzęt, jak i oprogramowanie), kocham matematykę :) Jestem z województwa śląskiego. Kucyki mnie wciągnęły od kilku dni, więc można powiedzieć, że jestem w tym temacie całkiem świeży ;) Moją ulubioną postacią jest Twilight Sparkle, ponieważ lubię "mózgi" ale lubię też Fluttershy, bo trochę mnie przypomina ;) Ogólnie bardzo mi się spodobał ten serial :) Jestem trochę skrytą osobą, więc to tyle ode mnie :);)

 

A zatem witajcie! :twilight2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BrainDev
2 godziny temu Accurate Accu Memory napisał:

Podpinam się, Pawle :) Wszystkiego miłego, oraz NIE pożarcia na studiach... Bo rożnie ludzie na Broniaków reagują. Ale jeśli masz wkoło tolerancyjnych ludzi/przyjaciół, to nie ma się czego wstydzić/bać :)

Dzięki :-) jedyne, co mnie pożera na studiach, to programowanie w języku Java, ale poradzę sobie :-) co do przyjaciół, to nie bardzo ich mam, co prawda gadamy na uczelni i pracujemy razem nad zadaniami, ale poza uczelnią kontakt jest trochę ograniczony (na Facebooku piszę z grupą wtedy, gdy trzeba coś się zapytać, albo coś podpowiedzieć, albo jak da się jakiś suchar zarzucić), dziewczyny też nie mam, mam parę internetowych znajomości, które też się rozsypują. Bardzo lubię się uczyć, nie chodzę na imprezy, nie piję i nie palę. Może trochę nudny jestem, ale jaki to by był świat, gdyby każdy nie był sobą :aj5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...