Skocz do zawartości

Biedny i zagubiony podmieniec potrzebuje waszej pomocy!


Szonszczyk

Recommended Posts

Witajcie moi drodzy poddani! Mam dla was smutną wiadomość, jeden z moich starych kolegów-podmieńców zaspał na moją przemianę i w rezultacie dalej jest zwykłym changelingiem. Możecie mu pomóc i wytłumaczyć co się stało? Będzie wam zadawał pytania, a waszym zadaniem jest na nie odpowiedzieć!

Mam nadzieję, że przyjmiecie go ciepło,

Wasz Król Thorax

 

Cześć, wiecie jak bardzo jestem przerażony? Naprawdę nie wiem co tu się dzieje! Dopiero co wszystko było takie normalne, a teraz jest do góry kopytami! Możecie mi wyjaśnić dlaczego moi koledzy wyglądają tak dziwnie? Przecież to niemożliwe, by z dnia na dzień się tak przemienić ... :changeling:

Pomysł: @Arceus

Edytowano przez Miszcz Tencz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit

A takie tam. Do twoich przyjaciół dostała się Starlight, Discord, Trixie i Thorax z misją nawracania      i trochę pozmieniali. Oprócz Kryśki. Czekaj, czekaj, a może używasz podstępu i jesteś KRYSKĄ??? :Illuminati:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu bleflar3 (awaryjny) napisał:

Thorax wykopał królową Chrysalis

O.o Jak to "wykopał" z buta jej dał? Przecież podmieńce nie noszą butów, gamoniu!

4 minuty temu bleflar3 (awaryjny) napisał:

Po czym zamienił siebie cały rój w kolorowe i kiczowate wersje changelingów!

To, że są te dziwne kolorowe changelingi to zauważyłem, ale on to zrobił? Jak? Przecież nie mamy takiej mocy by zmieniać swoją stałą formę?

8 minut temu Ziemowit napisał:

A takie tam.

"A TAKIE TAM???" Myślisz, że to jest śmieszne? Ja tu cierpię prześladowania ze względu na wygląd! Wszyscy są tacy ... kolorowi, a ja taki ... czarny? Tak jestem jeszcze czarny. Sprawdziłem, by mieć pewność...

8 minut temu Ziemowit napisał:

 Do twoich przyjaciół dostała się Starlight, Discord, Trixie i Thorax z misją nawracania      i trochę pozmieniali.

Starlight? Discord? Trixie? Kto to? Co to? Bo nie znam ...

8 minut temu Ziemowit napisał:

Oprócz Kryśki.

Czekaj, czekaj ... moja droga Chrysalis nie została przemieniona? To gdzie się teraz podziewa?

8 minut temu Ziemowit napisał:

Czekaj, czekaj, a może używasz podstępu i jesteś KRYSKĄ??? :Illuminati:

Jakbym był Chrysalis to by mnie od razu wykryli i wyrzucili z gniazda ... podmieńcy nie są tacy głupi i wiedzą kto jest kim nawet jeśli się przemieni!

4 minuty temu bleflar3 (awaryjny) napisał:

Uciekaj nim tobie też to zrobią!

Nie mam zamiaru uciekać ... bo dokąd? Szukać królowej? I tak by mnie nie puścili, a nawet gdyby jednak wypuścili to pewnie bym jej nie znalazł ...

A może wy wiecie gdzie się podziała Chrysalis? Bardzo ją lubię i chcę ją zobaczyć :sad:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecna lokalizacja nieznana

25% szans na to że szuka sojuszników na dnie hadesu.

50% szans, że poszła wypłakać się w futerko Fluffle Puff

20% szans na to że poszła do lasu pozbierać myśli i kawałki tronu.

Pozostałe 5 na jakiekolwiek inne miejsce. 

 

100% szans na to że wróci by Thoraxa zdezintegrować... Możesz tu zaczekać ;)

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu Arceus napisał:

Obecna lokalizacja nieznana

:sad: Tak myślałem, że mi nie pomożecie, ale cóż, warto było spróbować. Ale jeszcze nie uciekajcie! Bo jeszcze wszystkiego nie wiem ... na przykład dlaczego inni się przemienili, a ja nie? Lubię swoją teraźniejszą postać i nie chcę jej zmieniać. :changeling: Czy dam radę ją zatrzymać, czy muszę się zmienić tak jak reszta? Zależy mi na szybkiej odpowiedzi, bo niektóre dziwnie tęczowe kreatury w moim własnym gnieździe zaczynają mi się dziwnie przyglądać...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że nawet jeśli reszta nie nazywa Ciebie czarnym, to i tak czujesz to...

Spróbuj to wykorzystać na swoją korzyść. Nie wiem czy reszta twoich plemieńców dalej może zmieniać formę, wiec możesz być jedynym. Zostań aktorem i nie zapomnij zmienić się w Celestię i zrobić coś śmiesznego.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26.11.2016 at 19:45 fallout152 napisał:

Rozumiem, że nawet jeśli reszta nie nazywa Ciebie czarnym, to i tak czujesz to...

Mnie pewnie już wyzywają od czarnych ... głupie ... kolorowe.

26.11.2016 at 19:45 fallout152 napisał:

Spróbuj to wykorzystać na swoją korzyść.

Jak one będą nazywały mnie czarnym to ja mam na to odpowiadać: "tęczowe"?

26.11.2016 at 19:45 fallout152 napisał:

Nie wiem czy reszta twoich plemieńców dalej może zmieniać formę, wiec możesz być jedynym.

Jeśli zamienię się w jednego z nich to nikt się pozna tak?

26.11.2016 at 19:45 fallout152 napisał:

Zostań aktorem i nie zapomnij zmienić się w Celestię i zrobić coś śmiesznego.

Czy ty wolisz żebym zamienił się w Księżniczkę Celestię i paradował tak po całym gnieździe?

Zauważ, że my, CZARNE changelingi nie możemy posiąść mocy tego kogoś w którego się przemieniamy. Choć fajnie byłoby tak schować słońce za zenit ... byłoby tak ... czarno:changeling:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...