Skocz do zawartości

[Dyskusja] Jakie poczucie humoru wy macie?


The Silver Cheese

Recommended Posts

Pinkie, opowiedzieć ci kawał?

Dajesz !! Uwielbiam kawały :pinkiehappy:!!

Dlaczego dzieci w Chinach nie oglądają dobranocki? 

No czemu :pun:?

Bo robią na nocnej zmianie.

Czy ty teraz nie obraziłeś tych dzieci! Nie zobaczą dobranocki przecież :sadsmile:

Spokojnie Pinkie, to tylko żart, nie mówię wcale, że tak jest. Są pewne stereotypy i często się nimi kierujemy, zwłaszcza opowiadając kawały.

Czasem te wasze poczucie humoru jest specyficzne. A co powiesz na to:

Spoiler

 

Twilight do Pinkie:

- Pinkie, czemu zjadłaś mój list do Celestii?

- Gadałaś ze Spike'iem o liście i powiedziałaś, że to kaszka z mleczkiem dla ciebie, więc nie pogardziłam :pinkie4:

 

Załapałem żart. Fajny :NjdaT:.

 

A jakie jest wasze poczucie humoru? Jakie żarty lubicie opowiadać, słuchać, macie do jakiś wstręt, niechęć? Zapraszamy do dyskusji jak i do opowiadania sucharów. 

Tymi też nie pogardzę :pinkie3:!!

 

 

 

Edytowano przez Cheese
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy. Są osoby, które na pewno nie chciałyby słyszeć np. o nazistach, Hitlerze, Auschwitz czy Żydach. Z jednej strony bardzo śliski oraz niestosowny temat, a żarty są z tego na porządku dziennym. Cóż, lubię także takie kawały opowiadać, ale tylko w odpowiednim towarzystwie, bo gdyby mój dziadek usłyszałby taki kawał to by się zaczęła zażarta kłótnia i rozmowa:

 

Co mówi Hilter do kierowcy autobusu?

- Dodaj gazu !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem MISTRZEM kawałów! 

Tak naprawdę to lubię wszystkie żarty. Bardzo lubię te inteligentne jak i te absurdalnie głupie. Ale moim faworytem jest czarny humor xP Mimo to, czasami przytłacza mnie to że większość ludzi nie potrafi powiedzieć nawet jednego kawału który nie byłby głupi. Co nie oznacza że ich nie lubię. 

Parę przykładów :D

Głupi:

Spoiler

Pewien rolnik zauważył że w jego kurniku brakuje dość sporej ilości jaj. Ale nie przejął się tym zbytnio myśląc że może kury miały mniej wydajny dzień. 

Jednak kiedy sytuacja powtórzyła się, rolnik się tym zaniepokoił. A kiedy stało się to ponownie pomyślał sobie że może ktoś mu te jajka podkrada!

Postanowił to zbadać. Zaczaił się w nocy za drzewem i wyczekiwał. Czekał i czekał.. Aż nagle obok kurnika pojawił się lis! Wszedł do kurnika a kiedy rolnik to zauważył, pobiegł by złapać gnoja na gorącym uczynku! Rolnik wpadł do kurnika i zawołał:

-A więc to ty kradniesz moje jajka!!11

Na co lis odpowiada:

-Nie to nie ja !! 

A TO BYŁ ON !

Spoiler

Stoją sobie dwie łodzie podwodne na słupach telegraficznych i nagle podlatuje do nich rój latających imadeł. 

-Witajcie łodzie podwodne na słupach telegraficznych! Którędy do Meksyku ? 

-W tamtą stronę. 

Mówi jedna z nich pokazując w prawym kierunku.

-Dziękujemy!

I poleciały wyznaczoną drogą.

Za jakiś czas podlatuje do nich drugie stado latających imadeł które mówią:

-Witajcie łodzie podwodne na słupach telegraficznych! Którędy do Meksyku ?

-W tę stronę.

Mówi ta sama łódź pokazując w przeciwnym kierunku niż poprzednio.

-Dziękujemy!

I odlatują. 

Po chwili ta druga łódź podwodna pyta:

-A dlaczego pokazałeś im inny kierunek ?

-A po chuj tyle imadeł w Meksyku ?  

 

Inteligentny:

Spoiler

Miałem pojechać na zjazd jasnowidzów i wróżbitów.
Niestety, został odwołany ze względu na nieprzewidziane okoliczności

Spoiler

Pewna matka jest w bardzo napiętych stosunkach ze swoim czternastoletnim synem. W ich domu wciąż rozlegają się wrzaski i kłótnie. W końcu matka prowadzi syna do psychoanalityka. Po dwóch seansach doktor wzywa matkę do gabinetu.
- Pani syn cierpi na kompleks Edypa.
- Edyp, Sredyp – odpowiada kobieta. – Najważniejsze, żeby kochał swoją matkę.

Spoiler

W samochodzie, który jedzie z zawrotna prędkością przez Londyn siedzą: Arab, Chińczyk, Murzyn i Polak. Kto prowadzi? 
- Policjant

 

Czarny: [uwaga mocne]

Spoiler

Co jest śmieszniejsze niż piesek który goni własny ogon ? 

.

.

Niepełnosprawne dziecko goniące swoje marzenia. 

Spoiler

Mama z synkiem jedzą obiad i syn nagle mówi:

-Mamo, ja nie lubię dziadka.

-To odłóż i zjedz chociaż ziemniaki. 

Spoiler

Dlaczego w Etiopii nie ma łazienek ? 

-Bo z głodu się jeszcze nikt nie zesrał. 

 

Także ten.. 

Edytowano przez Vezz
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej mnie bawi ludzka głupota, ale może przez to, że jestem odrobinę cyniczny. Kawały mnie jakoś nie śmieszą, tak samo kabarety, prawdopodobnie z tego powodu, że nie znajdują odzwierciedlenia w rzeczywistości. Zupełnie inaczej jest z jakimś przypadkiem w prawdziwym życiu (nie robiącym nikomu krzywdy), dla mnie to jest komiczne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Humor? Czarny jak kawa Dolara i dłonie górnika po całodniowej zmianie na chodnikach. Nie ma dla mnie tematu tabu, nie ma dla mnie rzeczy z których nie można by się pośmiać. Suchary, czarny humor, klasyczny, kabarety i stand-up'y - jeśli ktoś ma talent to rozbawi człowieka choćby głupim dowcipem o lodówce.

 

@clopfic Wiesz, kwestia kabaretu, są takie, które mają sporo odzwierciedlenia, ino trzeba dobrze poszukać. Autorów, mam na myśli, taki Smoleń.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabarety bardzo lubię, ale fakt, należy mieć talent, aby dobrze zainscenizować skecz. Moim faworytem zawsze jest Kabaret Młodych Panów - i nie dla tego, że są z mojego rodzinnego miasta, ale też dla tego, że bardzo fajnie odgrywają scenki z życia wzięte, jeszcze mówiąc je po Ślonzku :pinkie3:. Taki mały przykład:

 

Spoiler

 

 

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie śmieszą często rzeczy, które dla innych są dziwne i głupie... albo normalne. Często śmieję się z reklam zabawek dla dzieci, na przykład gdy jest pokazane, jak jakiś chłopiec straszy swoją siostrę sztucznym pająkiem... :pinkie4:Albo jak patrzę na te sztuczne uśmiechy na twarzach ludzi w reklamach... Sama nie wiem, co mnie tak w tego rzeczach śmieszy. 

Lubię oczywiście też suchary, ale tak suche, że nikt się nie śmieje tylko strzela facehoof, typu:

Spoiler

- Dlaczego bocian stoi na jednej nodze?

- Bo jak by podniósł drugą, to by się przewrócił.

Co do czarnego humoru... Może być, dopóki nie dotyczy zwierząt. ^^;

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godziny temu Vezz napisał:

Ja jestem MISTRZEM kawałów! 

Tak naprawdę to lubię wszystkie żarty. Bardzo lubię te inteligentne jak i te absurdalnie głupie. Ale moim faworytem jest czarny humor xP Mimo to, czasami przytłacza mnie to że większość ludzi nie potrafi powiedzieć nawet jednego kawału który nie byłby głupi. Co nie oznacza że ich nie lubię. 

Parę przykładów :D

Głupi:

  Ukryj zawartość

Pewien rolnik zauważył że w jego kurniku brakuje dość sporej ilości jaj. Ale nie przejął się tym zbytnio myśląc że może kury miały mniej wydajny dzień. 

Jednak kiedy sytuacja powtórzyła się, rolnik się tym zaniepokoił. A kiedy stało się to ponownie pomyślał sobie że może ktoś mu te jajka podkrada!

Postanowił to zbadać. Zaczaił się w nocy za drzewem i wyczekiwał. Czekał i czekał.. Aż nagle obok kurnika pojawił się lis! Wszedł do kurnika a kiedy rolnik to zauważył, pobiegł by złapać gnoja na gorącym uczynku! Rolnik wpadł do kurnika i zawołał:

-A więc to ty kradniesz moje jajka!!11

Na co lis odpowiada:

-Nie to nie ja !! 

A TO BYŁ ON !

  Ukryj zawartość

Stoją sobie dwie łodzie podwodne na słupach telegraficznych i nagle podlatuje do nich rój latających imadeł. 

-Witajcie łodzie podwodne na słupach telegraficznych! Którędy do Meksyku ? 

-W tamtą stronę. 

Mówi jedna z nich pokazując w prawym kierunku.

-Dziękujemy!

I poleciały wyznaczoną drogą.

Za jakiś czas podlatuje do nich drugie stado latających imadeł które mówią:

-Witajcie łodzie podwodne na słupach telegraficznych! Którędy do Meksyku ?

-W tę stronę.

Mówi ta sama łódź pokazując w przeciwnym kierunku niż poprzednio.

-Dziękujemy!

I odlatują. 

Po chwili ta druga łódź podwodna pyta:

-A dlaczego pokazałeś im inny kierunek ?

-A po chuj tyle imadeł w Meksyku ?  

 

Inteligentny:

  Ukryj zawartość

Miałem pojechać na zjazd jasnowidzów i wróżbitów.
Niestety, został odwołany ze względu na nieprzewidziane okoliczności

  Ukryj zawartość

Pewna matka jest w bardzo napiętych stosunkach ze swoim czternastoletnim synem. W ich domu wciąż rozlegają się wrzaski i kłótnie. W końcu matka prowadzi syna do psychoanalityka. Po dwóch seansach doktor wzywa matkę do gabinetu.
- Pani syn cierpi na kompleks Edypa.
- Edyp, Sredyp – odpowiada kobieta. – Najważniejsze, żeby kochał swoją matkę.

  Ukryj zawartość

W samochodzie, który jedzie z zawrotna prędkością przez Londyn siedzą: Arab, Chińczyk, Murzyn i Polak. Kto prowadzi? 
- Policjant

 

Czarny: [uwaga mocne]

  Ukryj zawartość

Co jest śmieszniejsze niż piesek który goni własny ogon ? 

.

.

Niepełnosprawne dziecko goniące swoje marzenia. 

  Ukryj zawartość

Mama z synkiem jedzą obiad i syn nagle mówi:

-Mamo, ja nie lubię dziadka.

-To odłóż i zjedz chociaż ziemniaki. 

  Ukryj zawartość

Dlaczego w Etiopii nie ma łazienek ? 

-Bo z głodu się jeszcze nikt nie zesrał. 

 

Także ten.. 

Te mądre najlepsze xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu Mates napisał:

Ja zawsze lubiłem humor sytuacyjny xD Mam naturalny talent do rozśmieszania innych ludzi samą swoją osobą....

 

Niestety nie zawsze umiem się do tego zdystansować :P

 

Ten też jest spoko, zwłaszcza sytuacje pokroju dziwnego, niespodziewanego zachowania. Na WFie często tak jest, np. w siatkówce, że już piłka leci i chcesz ją odbić, a zamiast tego wyślizguje ci się z rąk i spada na ziemię. Zwykle coś takiego wywołuje śmiech u moich kolegów. 

 

Ludzie też często uważają, że człowiek na studiach staje się poważny. Nieee :pinkie3:. Jak to najlepiej podsumować - czekając na ćwiczenia, grupka moich znajomych postanowiła sobie skakać, zupełnie bez powodu. Pół grupy się odwróciło i można by powiedzieć, że mieli miny "what the...??"

 

@Mates a ty się nie dziw, że potrafisz rozśmieszyć samym sobą. Jak byłeś na MECu i był panel panią Bytner i panią Turowską i zadałeś pytanie, to po prostu byłeś rozbrajającym swoim zachowaniem :pinkiehappy:.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...

Jeśli chodzi o żarty to większość mnie śmieszy. ;) Czasem jakiegoś nie załapię, ale to rzadkość.

Kilka żartów:

Spoiler

Lech, Czech i Rus chcą przejść przez jaskinie pełną komarów.

Pierwszy idzie Rus, ale wraca bo pogryzły go komary.

Drugi idzie Czech. To samo: pogryzły go komary.

Trzeci idzie Lech i wychodzi drugą stroną

Jego bracia obchodzą jaskinię i  się pytają:

 

 - Jak to zrobiłeś, że ci nie pogryzły?

 - Zabiłem jednego, a reszta zleciała się na pogrzeb.

 

Spoiler

Diabeł karze Lechowi, Czechowi i Rusowi przynieść dowolny kwiat.

Lech przyniósł stokrotkę.

Diabeł mu mówi:

 

- Dobrze. Teraz to zjedz.

 

Lech zjadł stokrotkę.

Czech przyniósł różę.

Diabeł mu mówi:

 

 - Dobrze teraz to zjedz.

 

Czech zjadł różę i zaczął płakać i się śmiać.

Diabeł się pyta:

 

 - Płaczesz?

 - Bo kolce mnie kują.

 - A dlaczego się śmiejesz?

 - Bo tam Rus idzie z kaktusem.

 

Spoiler

Diabeł powiedział, że jak Lech, Czech i Rus wejdą do jaskini i się przestraszą to pójdą do piekła. Czech wizą pistolet, Rus karabin maszynowy, a Lech latarkę.

Pierwszy wszedł Czech z pistoletem. Usłyszał głos: "Zjem cię, zjem cię.". Strzelił. Usłyszał głos: Zjem cię, zjem cię.". Przestraszył się i poszedł do piekła.

Drugi wszedł Rus z karabinem maszynowym. Usłyszał głos: "Zjem cię, zjem cię.". Strzelił. Usłyszał głos: Zjem cię, zjem cię.". Przestraszył się i poszedł do piekła.

Trzeci wszedł Lech z latarką. Usłyszał głos: "Zjem cię, zjem cię.". Zapalił latarkę i... Zobaczył małpę mówiącą do banana: "Zjem cię, zjem cię.".

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 11 months later...

Mój humor jest bardziej sytuacyjny i spontaniczny, nie umiem opowiadać żartów i sucharów, bo nad żartami słownymi muszę się trochę pozastanawiać bo (co mnie boli) mam mały zasób słownictwa.

Ludzie się śmieją bardziej jak coś zrobię albo powiem spontanicznie, co oznacza iż jestem idealną maszynką do robienia memów, albo wygłupiania się na discordzie co często wymiga sie\ę z pod kontroli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Trudno powiedzieć. Wydaje mi się, że kiedyś miałem dużo lepsze, ale patrzę przez pryzmat własnych wspomnień, widzianych oczami młodszego Kruczkozaura. Siedzę sporo w memiksach, odróżniam grażynacore od przyzwoitego humoru, nie wstawiam komiksów polskich satyryków na tablicę. Śmieszą mnie obrzydliwe rzeczy, a zdecydowanie moim faworytem jest self-deprecating humor. Nie trawię sucharów, zwyczajnych dowcipów i niektórego kontentu mielonego przez portale ze śmiesznymi obrazkami. A sam temat z sucharami na forum wywołuje u mnie głównie uśmiech politowania. 
Nie chcę się tu stawiać na jakiejś wyższej półce humorystycznej, jak jakiś humorystyczny superior, ale mam po prostu wrażenie że w kwestii humoru znalazłbym więcej osób z którymi bym się nie dogadał, niż z którymi bym się dogadał. A przynajmniej na tym forum :rainderp: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...