Skocz do zawartości

Nocne Makri


Sowenia

Recommended Posts

Wybił gong i dotychczasowy mistrz powiększa tylko swoją przewagę nad młodym i gniewnym pretendentem. Chyba rzeczywiście nie przejął się podkupieniem tuż przed walką jednego z członków jego sztabu szkoleniowego, choć wielu komentatorów przewidywało, że przeciwnikowi umożliwi to lepsze przygotowanie. Na razie jednak nic takiego nie widać i mistrz pewnie kroczy po obronę pasa federacji MLP...

 

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu Chip napisał:

co było?

Szczerze powiem, że nie mam pojęcia :rainderp: 

Wszyscy użytkownicy mieli domyślnie 250/250px w wielkości avka, a nasz poszkodowany ( :rainderp: ) tylko 150/150px, więc zresetowałem globalnie ustawienia. Jak ktoś miał podobny problem to przy okazji mu naprawiłem.

 

Tak na marginesie, to ten avek sprawił mi najwięcej problemu odkąd sprawuję funkcje technicznego. Głównie dlatego, że nie było żadnego sensu w tym, co się działo (jakby chociaż błędem splunęło, ale nie, nic nie dało) :v 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeżyłem szok, ponieważ leżąc w łóżku tuż przed moimi oczami ukazał się pająk wiszący na nici. Na szczęście wrócił na sufit, cały czas był obserwowany przeze mnie - poczekałem, aż ponownie zejdzie na dół (co w końcu uczynił)  i kiedy był wystarczająco nisko chwyciłem najbliższą książkę, podsunąłem ją pod niego i zamknąłem, tym samym miażdżąc pająka. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz Decaded napisał:

Ty heretyku :despair:

Książki niszczy pajunkiem :despair:

I to najbliższe książki :despair: 

 

Niektóre książki tylko do tego się nadają...

Czytałem sobie ostatnio trylogię Starcrafta - to, że ktoś w ogóle śmiał to wydać zakrawa na kpinę

 

A co do samego pajączka:

full.jpg

Być może zabiłeś zwierzątko Nocnej Pani!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bym chciał pospać, ale Luna kopytkiem grozi i do pracy zmusza, bo projekt mam i deadline się zbliża, a wszystko musi być na czas, a ja głodny, spragniony, zniewolony... No, może nie aż tak bardzo, ale no :drurrp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz clopfic napisał:

Co gorsze? Komar czy pająk? Może pora roku nieodpowiednia na to pytanie, ale z czym wolelibyście zasnąć w jednym pokoju?

 

Z pająkiem - jak komar zacznie świszczeć, czy co on tam robi to się zasnąć nie da...

Edytowano przez Skoniu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu Decaded napisał:

Ty heretyku :despair:

Książki niszczy pajunkiem :despair:

I to najbliższe książki :despair: 

 

No cóż, to była decyzja podejmowana pod wpływem silnych emocji. 

1 minutę temu Uszatka napisał:

Biedny pająk :despair:

Jak mogłeś?! :despair:

 

Obawiałem się agresji z jego strony, o której, podczas snu nie miałbym pojęcia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...