Skocz do zawartości

Nocne Makri


Sowenia

Recommended Posts

Silnika jako silnika nie ruszam, gdyż chwilowo (głupio się przyznać) jest poza moją wiedzą. Najpierw muszę ogarnąć dokumentację, a tej trochę jest :rainderp:

Aktualnie zajmuję się tylko szablonem pod względem stylistycznym. Na funkcjonalność przyjdzie czas :giggle: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, odgrzebałem z mroków swojego katalogu z postaciami z erpegów historię dołączenia do drużyny jednej z moich ulubionych postaci i tknęło mnie na szalony pomysł, ażeby ten wątek rozwinąć do jakiegoś fanfika czy coś.... 

 

Mam nadzieję, że do rana mi przejdzie :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie kłopot w tym, że pisałem to jako krótką parodię (3 strony A4) fantasy RPG i jak przeczytałem to swoim znajomym z ekipy od RPG to dosłownie tarzali się ze śmiechu, więc chyba wyszło to całkiem nieźle.  Mógłbym to w sumie to nawet tutaj wrzucić, ale żebyście cokolwiek zrozumieli, to trzeba by było jeszcze przeczytać dwustronicowy wstęp mojej znajomej, na którym to się oparłem pisząc swoją część.

 

@PervKapitan - klawiatura natychmiast won z prądu, to może jeszcze uda się ją uratować!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety moje projekty wymagają też dość dużej ostrożności (zwłaszcza gdy są w fazie rozwojowo/badawczej) i nie mogę nad nimi siedzieć po nocach, bo zazwyczaj kończy się to jak wczoraj, grrr....

 

BTW herbatka tak późno w nocy to nomen omen złe przyzwyczajenie...

Edytowano przez Chip
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi o to, jak byś miał kilka fajnych pomysłów, to mógłbyś jakieś obrazki na forum wrzucać, przeznaczone właśnie do tej apki. Kiedyś mnie naszło żeby dodać do quotów (tekstowych) biegajacych po ekranie kucy także polskie głosy z serialu, niektóre nawet fajnie wyszły, ale porzuciłem to z braku czasu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Aw, gdzieś mi wsiąkło powiadomienie)

 

Bardziej niż pomysłów, to mi brakuje talentu. :P

Hmm Nie myślałem o tym, tak szczerze.~ No ale też nie widzę w tym zbytnio sensu. Jestem pewien, że tam już są powrzucane elegancko animowane kuce.

 

W każdym razie będą one miały swoje zastosowanie. (zakładając, że podołam temu)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...