Skocz do zawartości

Nocne Makri


Sowenia

Recommended Posts

Tak na czilku, coś tam ktoś mówi w tle, czasem odpiszę ludziom a w międzyczasie zadanka. Nic trudnego :rainderp: Pozostało mi tylko zapamiętać wzory i metody a potem ich jeszcze nie zapomnieć pomylić XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz Uszatka napisał:

W sumie matmy nie uczy się na pamięć. No, może poza tymi wzorami :v 

No wzory można zapamiętać. A jak nazwiesz nauczenie się schematu rozwiązywania danego typu zadania? Jak nie nauczenie się na pamięć co trzeba zrobić? To się nie zapisze magicznie w mięśniach czy coś, wiesz co zrobić bo pamiętasz co trzeba robić :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz GoForMagnez napisał:

A jak nazwiesz nauczenie się schematu rozwiązywania danego typu zadania? Jak nie nauczenie się na pamięć co trzeba zrobić? To się nie zapisze magicznie w mięśniach czy coś, wiesz co zrobić bo pamiętasz co trzeba robić :rainderp:

 

Cóż no...poniekąd racja. Ale uczenie się na pamięć zawsze mi się kojarzyło z takim kopiuj->wklej do mózgu :rainderp: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając tylko wybrane słowa mogę wyczytać że jestem członkiem Makri i nie wiem jak się z tym czuć.

 

 

A może to koleś który mi kazał to napisać chce czytać o cyckach Żonkilka? Ale on jest ogierem :octcry:

 

1 minutę temu GoForMagnez napisał:

A Ty piszesz o cyckach swojego pegaza? :celgiggle:

Ja mam Żonkilka, nie Pegaza :c  a Żonkilek ma siusiaczka :c

Edytowano przez PervKapitan
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...