Skocz do zawartości

Nocne Makri


Sowenia

Recommended Posts

1 minutę temu Curtiss napisał:

 

@FirstChoice No to widzisz, na tym właśnie polega idea zmian, każdy może pracować, wtedy jak mu odpowiada. Ale w  praktyce nie zawsze wychodzi. XD

 

Ja bym mógł cały miesiąc robić na 3 zmianę :D I wypłata o wiele większa by była i z większą chęcią bym do roboty chodził i nie musiał się przestawiać co chwilę.

Edytowano przez FirstChoice
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, idea większej forsy zawsze na propsie. XD  Ja tylko czekam jak wezmą mnie na obsługę liniową i dostanę na twarz 20-tkę (12 + 8) . XD  

Serio,  czasem się tak zdarza -i uroki pracy na lotnisku. Ale później masz 2 dni wolne. W sam raz aby odespać. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz Curtiss napisał:

No, idea większej forsy zawsze na propsie. XD  Ja tylko czekam jak wezmą mnie na obsługę liniową i dostanę na twarz 20-tkę (12 + 8) . XD  

Serio,  czasem się tak zdarza -i uroki pracy na lotnisku. Ale później masz 2 dni wolne. W sam raz aby odespać. 

 

Na jakim lotnisku robisz w ogóle?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, najlepsze są szkolenia, puszczają nam ,,Katastrofy w Przestworzach''  :lol:

 

Na razie jestem na rocznym okresie próbnym, ale jak rozmawiałem z ludźmi to generalnie chodzi o to aby nic nie spieprzyć. XD 

Jednak jest to robota w której trzeba  się poświęcać i to bardzo.  Kiedyś pracowali przy obsłudze głównie powaleni pasjonaci, teraz więcej ludzi się porobiło, bo kasa niezła. Najlepiej obrazuje to,  to - że na skierowaniu na badania miałem nawalone 23 czynniki szkodliwe... 

Edytowano przez Curtiss
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu Curtiss napisał:

Ta, najlepsze są szkolenia, puszczają nam ,,Katastrofy w Przestworzach''  

 

A co w tym śmiesznego? W sumie dobry program. Tłumaczą wszystko, ciekawy, fajnie się ogląda. Na pewno to lepsze niż czytanie podręcznika :wow: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
×
×
  • Utwórz nowe...