Skocz do zawartości

Nocne Makri


Sowenia

Recommended Posts

Właśnie teraz DerpKapitan napisał:

Nie wiem, nie znam się na majnkampfie :v 

Ale jesteś graczem, to wystarczy :D

 

Właśnie teraz Lemi napisał:

Moje dodanie nie będzie nic warte bo się nie znam, ale miło ze pytasz :drurrp:

Wszystkie propozycje są mile widziane :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa to zupełnie tak, jak na singlu, ino jednocześnie inni gracze edytują świat / próbują Cię dojechać / etc. Zupełnie jak w jakimś MMO, ino w świecie sześciennym.

Jedyne ograniczenia to te narzucone przez administratora. Na serwerze (zazwyczaj) są też rzeczy normalnie niedostępne na "singlu".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawowy to survival i każdy może zrobić ze wszystkim co chce. Są też serwery typowo creative.

U mnie każdy gracz dostaje swoją działkę, na której tylko on i wybrani przez niego gracze mogą edytować teren, lub atakować neutralne moby/graczy (co też jest często spotykane na serwerach free-build).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działka zależy głównie od tego, co owy gracz na niej postawił. Minimalnie jest to 40/40 kratek w poziomie i nieskończoność w pionie. Ewentualne powiększenie to PW do admina/moda :P

 

Zasady będą, jak otworzymy serwer. Jeszcze trochę do zrobienia zostało. Jakby nie patrzeć, wszystko robimy customowe, spersonalizowane pod nasze potrzeby.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie kwestia zdobycia materiałów, kopania, itd tak żeby też jeden drugiemu nie wadził, jak to rozwiązane jest, też duże wydzielone strefy, gotowe kopalnie i lasy czy absolutna dowolność poza obszarami budowniczymi?

Ile to lat temu żem w majnkrafta grał :drurrp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu Lemi napisał:

Ciekawi mnie kwestia zdobycia materiałów, kopania, itd tak żeby też jeden drugiemu nie wadził, jak to rozwiązane jest, też duże wydzielone strefy, gotowe kopalnie i lasy czy absolutna dowolność poza obszarami budowniczymi?

Mapa będzie miała promień przynajmniej 10k kratek, więc wydobycie surowców to nie problem. Śmiem wątpić, żeby jednocześnie grało więcej jak 10 graczy :P

Co sobie wykopiesz to Twoje, raz na X dni/tygodni się mapę zregeneruje i surowce pojawią się w losowych miejscach, nieruszonych przez graczy.

 

Właśnie teraz Lemi napisał:

jestem zaskoczony np ilością biomów czy nowymi lochami i funkcjami

Trochu tego jest, fakt. Ale Evercraft ma ich jeszcze więcej :ming:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No o ewentualnych swoich dodatkach na serwerach czy modach to już nawet wspominać nie chciałem, bo tego nie idzie ogarnąć tak ot jak się nie jest od dawna w temacie :D

Btw ładnie to wszystko jak narazie brzmi, winszuję.

Edytowano przez Lemi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...