Skocz do zawartości

Nocne Makri


Sowenia

Recommended Posts

Co z tego że mogłem zrobić to dwa tygodnie wcześniej, ważne że jest :drurrp:
Trochę wam popsułem "konwersację" a i tak miałem się zwijać, więc nie zwracajcie na mnie uwagi. Już za 7 godzin będę prezentował swoje wypociny, więc dobranoc xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
16 minut temu, Maffle Fluff napisał:

Próbuję się przemóc i obejrzeć drugi odcinek Tokyo Ghoul ale główny bohater doprowadza mnie do szału...

 

Nie znam, ale skoro to dopiero jeden odcinek masz za sobą to po prostu włącz i zobacz co się wydarzy. Niektóre animu tylko na początku zniechęcają :wow: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Uszatka napisał:

 

Nie znam, ale skoro to dopiero jeden odcinek masz za sobą to po prostu włącz i zobacz co się wydarzy. Niektóre animu tylko na początku zniechęcają :wow: 

Irytuje mnie gdy bohater przez cały czas płacze jak to on nikogo nie zabije, że nie zmienił się w potwora itd. itp. ;/ 

Zna ktoś może jakieś anime z bohaterem, który nie jest takim mientkim kitajcem? :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Maffle Fluff napisał:

Zna ktoś może jakieś anime z bohaterem, który nie jest takim mientkim kitajcem? :) 

Zależy co oglądałeś :v 

Hellsing Ultimate masz full badass głównego protagonistę.

Slayers to taki shonen, tyle że protagonistą jest dziewczyna, ale z jajami :v 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, PervKapitan napisał:

Zależy co oglądałeś :v 

Hellsing Ultimate masz full badass głównego protagonistę.

Slayers to taki shonen, tyle że protagonistą jest dziewczyna, ale z jajami :v 

Hellsing obejrzałem tą starszą wersję i jakoś nie mogę zmusić się do ultimate, z shonenów te popularniejsze tasiemce mam obczajone ale krótsze niezbyt. Slayers jutro obejrzę dzięki :)  

Edytowano przez Maffle Fluff
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maffle FluffTa starsza wersja w porównaniu z Ultimate to gówno. Ultimate jest robione na podstawie mangi i odcinek nie trwa 20 minut, tylko tyle ile trzeba.

Od razu mówie, że Slayers to bardzo stare anime, więc kreska może się nie spodobać. Ale według mnie to jedne z genialniejszych anime.

 

Magi też jest dobre, ale Alibabę trochę można zaliczyć pod mientkiego

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, PervKapitan napisał:

@Maffle FluffTa starsza wersja w porównaniu z Ultimate to gówno. Ultimate jest robione na podstawie mangi i odcinek nie trwa 20 minut, tylko tyle ile trzeba.

Od razu mówie, że Slayers to bardzo stare anime, więc kreska może się nie spodobać. Ale według mnie to jedne z genialniejszych anime.

 

Magi też jest dobre, ale Alibabę trochę można zaliczyć pod mientkiego

Widziałem Magi i w mojej ocenie było bardzo dobre choć moim zdaniem za słaby koniec. Protagonista  nie był beksą przez całe anime. Może nie był najpotężniejszy ale słaby też nie. Jednak [dżin] to całkiem potężna broń ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Maffle Fluff napisał:

Hellsing obejrzałem tą starszą wersję i jakoś nie mogę zmusić się do ultimate

Hellsing to żart jest w porównaniu do Ultimate. Idź się rozgrzeszyć i oglądnij, gdyż nie znam lepszego animu w tym klimacie.

Also, Hellsing Ultimate to jedyne znane mi animu, które powinno się oglądać z angielskim dubbingiem, gdyż jest zwyczajnie epicki :D. Można go znaleźć na YT.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...