Skocz do zawartości

Nocne Makri


Sowenia

Recommended Posts

Jestem głodny, zjadłbym pizzę, ale nie mam czasu zrobić sobie herbatki więc przychodzę się Wam pożalić, iż dokumentacja techniczna niemiłą być potrafi:octcry: 

 

Co do avka, to możesz mi podrzucić link do większej rozdzielczości i coś wyczaruję.

Normalnie podczas ładowania z dysku zmniejsza automatycznie do 200/200px, ale gdy pobierasz go z URLa, wówczas to ograniczenie nie ma miejsca, ponieważ nie jest zapisywany na serwerze forum.

 

Pytanie do Was, nietoperki. Z jakimi kolorami kojarzą się Wam święta? Jak byście mieli namalować obraz, to który z tych kolorów byłby dodatkiem, a który odcieniem wiodącym?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie mogę sobie zrobić herbatki, bo rodzice śpią :octcry:

Mi się ze świętami najbardziej kojarzy kolor czerwony. Wina Mikołaja i tych wszystkich świątecznych kartek, ozdób, prezentów. Na drugim miejscu zieleń, bo choinka, a dopiero na trzecim moja ulubiona biel - śnieg. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak wracając do tematu karpi to chyba znalazłem prawie idealny strój na taką okazję:

kurtka-ramoneska-kolce.jpg

Napisałem "prawie", bo ja jednak dodałbym jeszcze "wzmocnienia" na froncie i na łokciach, co w efekcie może zmniejszyć czas na odcinku bramka-karp o kolejne 8 minut. Nie wiem tylko, dlaczego jak wklepywałem w google "strój z kolcami" to jako pierwsze wyskakiwały staniki...

 

@Decaded

Wg mojego całkowitego braku estetyki kolor dominujący to biały, który zresztą najmocniej kojarzy mi się z tymi świętami, a jako kolory dodatkowe to granat na nocne niebo i może żółty na światła uliczne/domów

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu Decaded napisał:

Przynajmniej odpowiedzieli pełnym zdaniem, a nie jednym słowem :rainderp: 

Może ktoś tu widzi święta w kolorach dusta2 albo jungli? Nie wiem jakie inne gry teraz są modne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu clopfic napisał:

Może ktoś tu widzi święta w kolorach dusta2 albo jungli? Nie wiem jakie inne gry teraz są modne.

 

Na wieczne odleżyny Imperatora, mam nadzieję, że nie mówisz o CS:GO? Niedługo nawet wódki nie będzie można spokojnie kupić, bo ci zaczną dorzucać jakieś kody na skina do broni...

 

A tymczasem w epickiej walce clopfci vs silnik forum po trzech rundach sędziowie przyznają na punkty wynik 3:0 dla silnika, ale to jeszcze nie koniec pojedynku, zawodnicy wracają do swoich narożników i szykują się na kolejną rundę...

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...