Skocz do zawartości

Nocne Makri


Sowenia

Recommended Posts

Przed chwilą, PervKapitan napisał:

Ale ja ogólnie prawie nic dobrego nie jadłam co teraz bym wpierdalała cały dzień :v

 

Nadal lubię sobie wspominać poirytowanie mojej mamy jak nie wiedziała co za ciepłe danie zrobić na urodziny żebyś to zjadła :spike: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie tej krowy to taka mała pluszowa krowa, którą dostałem od babci :v a tak odnośnie pierników... Zrobiłem raz w życiu to kumpel rozciął sobie policzek od środka i potem przyniósł do szkoły to się nimi postanowili rzucać i do dziś piękna rysa na pół tablicy zdobi :drurrp:

  • wtf 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, PervKapitan napisał:

Przecież pizzę nie lubiłam w podstawówce, więc na pewno nie wtedy kiedy miałam do Ciebie iść :v

 

To być może w pierwszej gimnazjum nadal nie lubiłaś, bo pamiętam, że chciała zrobić pizzę, a nie mogła, bo nie lubiłaś :v 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PervKapitan Już tłumaczę... Raz w życiu podkusiło mnie, żeby zrobić pierniki na święta to wyszły tak twarde, że kumpel rozciął sobie policzko po wewnętrzej stronie jamy ustnej i jak potem postanowił przynieść te moje pierniki do szkoły to jego klasa się nimi obrzucała i jeden z tej klasy trafił w tablicę i piernik zrobił na niej rysę na pół tablicy

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...