Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Sign in to follow this  
już nie wchodzę

Odpowiedzi Rarity

Recommended Posts

6763060_vector__477___rarity__21_by_dash

ODPOWIEDZI RARITY

Bardzo dziękuję wam za tak dużą ilość pytań! Naprawdę cieszymy sie, że zechcieliście nam je wysłać. Postaram się oczywiście odpowiedzieć na nie jak najdokładniej.

14.11.2016 at 22:12 FrozenTear7 napisał:

Dobry wieczór fioletowy aniele.

Pytań parę mam do zacnej klaczy o urodzie nadprzyrodzonej.

1. Tosty z cebulą czy bez?
2. Jakiego szamponu używasz?

3. Ile byłabyś gotowa poświęcić dla dobra innych?

4. Czy w szczodrości też można zajść za daleko?

Pozdrawiam cieplutko z rodzinką i moją towarzyszką Dashie :rd10:

Witaj FrozenTear i witaj Rainbow! Bardzo dziękuję za miłe słowa, pozdrówcie ode mnie rodzinę~

No cóż, za młodu uwielbiałam wszystkie takie... specyficzniejsze dania, których nie cierpiała moja młodsza siostra. Zajadałam się cebulą i czosnkiem, gustowałam w ślimakach i tych zabawnych niebieskich kwiatkach. Jednak teraz staram się unikać wszelakich dań z dużą ilością cebuli. Ich zapach z biegiem czasu stał się dla mnie niezwykle irytujący, a staram się dbać o świeży oddech. Niestety, choć tosty z cebulą bardzo lubię, to nie jadam ich. Choć kto wie, może właśnie przez mój specyficzny smak tak bardzo uwielbiam te wszystkie wykwintne dania?

Używam różnych szamponów, jednak zawsze są to szampony zapobiegające szybkiemu przetłuszczaniu się włosów - mam z tym niestety spory problem. Najchętniej używam tych praktycznie bezzapachowych, choć niestety czasami, ze względu na łupież, muszę użyć szamponu dziegciowego. Włosy myję codziennie, zawsze dwa razy je namydlam i spłukuję, najdokładniej za rogiem, między uszami. Oczywiście zawsze na koniec pokrywam je jeszcze odżywką. Procedura może wydawać się skomplikowana, ale to dzięki temu efekt jest taki OLŚNIEWAJĄCY:fabulous:!

Kochany, to naprawdę trudne pytanie i mam nadzieję, że nigdy nie będę musiała na nie odpowiadać. Trzeba pamiętać, że w głębi duszy każdy z nas jest trochę egoistą i nie ma w tym nic złego. Nasz egoizm może sie objawiać na wiele sposobów i nie wszystkie są takie oczywiste. Myślę, że nie potrafiłabym skrzywdzić nikogo, nawet dla większego dobra. Musiałabym wtedy poświecić swoje sumienie. Myślę, że to jest granica mojego egoizmu, ale jak wiadomo - dopiero w obliczu prawdziwych wyzwań możemy sprawdzić naszą moralność.

Myślę, że nie. W końcu powstało takie słowo jak "rozrzutność" - tam, gdzie sie ona zaczyna, kończy się szczodrość. Skoro więc poruszamy sie w samym obrębie szczodrości, to myślę, że... nie. Nie da sie przesadzić. Seluna opowiadała mi o starożytnych cynikach. Uważali oni, że człowiek, aby być szczęśliwy, musi ograniczyć swoje potrzeby. Myślę, że mieli oni na swój sposob rację. Chociaż nie wiem, czy mogłabym żyć bez sztuki i szycia. Czy sztuka może być potrzebą?

15.11.2016 at 00:11 Chip napisał:

1. Myślałaś kiedyś żeby przefarbować włosy?

2. Przyuczasz może swoją młodszą siostrę do sztuki krawieckiej?

3. Korespondujesz z Trenderhoofem?

4. Jak się denerwujesz lubisz jeść lody, jakiego są zazwyczaj smaku?

5. Co najbardziej Cię denerwuje u innych kucyków?

6. Którą ze swoich przyjaciółek lubisz najbardziej?

7. Gustujesz w wyrobach spożywczych od Applejack, jeśli tak to co Ci najbardziej smakuje?

8. Gdybyś była kucykiem ziemskim, to jak nawlekałabyś nici na igłę?

Witaj, Chip! Dziękuję ci za tak wiele pytań, mam nadzieję, że odpowiedzi cię usatysfakcjonują.

O tak, wiele razy, szczególnie w młodszym wieku. Jednak moda zmienia sie tak szybko, a nie chciałam niszczyć włosów przez ciągłe farbowanie. Jak to mówiła pewna słynna projektantka - moda przemija, styl pozostaje. We wczesnym liceum miałam krótką fascynację stylem gotyckim, czy jak to mówi Seluna - pseudo gotyckim z emo mutacją :raritylaugh: . Marzyłam wtedy o czarnej, poszarpanej grzywce i nierówno przyciętym ogonie. Całe szczęście, że moi rodzice się nie zgodzili, to by było naprawdę przerażające. Za to w późniejszych latach myślałam całkiem poważnie nad rozjaśnieniem włosów do białego i wyprostowaniem ich, doszłam jednak do wniosku, że wolę zadbać o mój naturalny kolor włosów.

Ach, złotko, jeszcze kilka miesięcy temu byłam pewna, że Sweetie zostanie moją przyszłą asystentką w butiku. Ona naprawdę bardzo sie stara, ale cóż... widzę, że w głębi duszy ciągnie ją do czegoś innego. Z jednego jednak naprawdę sie cieszę - obie tak samo kochamy sztukę. To wspaniałe, gdy możesz dzielić z rodziną swoje zainteresowania. Podsumowując, nie uczę już Sweetie krawiectwa. Chcę, żeby sama odkryła swoje przeznaczenie. Jedyne jednak, czego jej życzę, to żeby nie uciekała od swojego talentu. Najgorsze, co można zrobić, to udawać kogoś innego.

No cóż... dostaję od niego czasem listy i staram się na nie odpisywać, ale nie nazwałabym tego korespondencją. My tylko... wymieniamy miłe, przyjacielskie listy. Od czasu do czasu. A Trenderhoof to sławny pisarz. Ma wiele na głowie. I na pewno codziennie dostaje milion listów... Seluno, przejdziemy może do następnego pytania?

Waniliowo-truskawkowe. Są bajeczne. Kiedyś jadałam bakaliowe, ale te orzeszki wchodzące pomiędzy zęby były po prostu straszne.

Och, złotko, lista jest naprawdę długa. W ostatnim czasie bardzo mnie zaczęła irytować ta okropna pogarda niektórych kucyków dla wszystkiego co niematerialne. Opowiadasz nowopoznanemu, że zajmujesz się szyciem sukni, a on odpowiada "a na co to komu?" :hmpf: . Oburzające, po prostu oburzające. I jeszcze zazwyczaj nie mają oni żadnego wyczucia smaku. Ja tego nie rozumiem, jak tak można żyć, i jeszcze zarzucać komuś, że się spełnia i robi to co kocha. No ale cóż, jak widać, dla niektórych liczy się tylko to, co "praktyczne". Niektórzy po prostu nie rozumieją, że artystyczną pasję można przekuć w biznes.

Wszystkie moje przyjaciółki kocham tak samo. Gdybym jednak musiała powiedzieć, z kim dogaduje się najlepiej... myślę, że z Fluttershy. Czasem wręcz odnoszę wrażenie, że to jedyna z moich przyjaciółek, z którą mogę robić te wszystkie "dziewczyńskie bzdury". Tylko ona chodzi ze mną do spa, odwiedza mnie, gdy jest mi smutno i razem plotkujemy jedząc lody. Znam ją najdłużej ze wszystkich moich przyjaciółek, może nawet od przedszkola i chyba tylko jej mogłabym powierzyć wszystkie moje sekrety. Tak zupełnie wszystkie.

Ależ uwielbiam wyroby Applejack! Chociaż przyznam, ale nie mówcie jej tego, że nie gotuje tak dobrze jak jej babcia. Mój ulubiony wyrób rodziny Apple to zdecydowanie dżem z jabłek zap. Nie jestem zapewne zbyt oryginalna, ale trzeba przyznać - jest po prostu bajeczny. A lody z jabłek zap... aż zapominasz, że w ogóle byłeś smutny. Gdyby tylko był na nie sezon przsz cały rok... cóż, pewnie niesamowicie bym się roztyła.

Nigdy się nad tym zbytnio nie zastanawiałam. Chociaż pamiętam, że gdy Applejack pewnego dnia przyszła mi pomóc, miała ze sobą takie dziwne urządzenie przypominające spinacz. Dzięki niemu nawlekała nić dosyć szybko, choć nie tak sprawnie jak mógłby to zrobić jednorożec.

15.11.2016 at 03:11 Uszatka napisał:

1. Jakiego ogiera masz teraz na oku? 

2. Chciałabyś uszyć suknie dla Celestii i Luny? 

3. Z tego co widziałam szyjesz jedynie stroje damskie. Męskie też byś potrafiła uszyć? 

Witaj, Uszatko! Nie wiem, czy w dobrym guście jest się cieszyć z niewielkiej liczby pytań, ale bardzo się cieszę, że mi je zadałaś.

Och, złotko, rozumiem twoją ciekawość. Sama zawsze byłam ciekawa, w kim tak naprawdę podkochują się moje koleżanki i co im tam siedzi w głowie. Chętnie bym o tym porozmawiała, ale... nie wiem, czy publiczne forum to dobre miejsce na intymne zwierzenia. W takich przypadkach myślę, wolę zachować pewną... dyskrecję. Ostatnie czego chcę, to aby zobaczył to ktoś z moich dalszych znajomych i stałabym się przez to powszechnym obiektem plotek. Ponyville to małe miasto, takie informacje nie rozchodzą się po kościach.

Ależ oczywiście! Na obecną chwilę nie jest to jednak zbyt prawdopodobne. Przyjaźń z księżniczką Twilight jeszcze nie sprawia, że mogę być faworyzowana przez władczynie Equestrii. W królestwie są tysiące projektantów i jeszcze wiele przede mną, by stać się najlepszą z nich. Mimo wszystko, zawsze pozostaje po prostu doskonalić się z każdym dniem.

Potrafiłabym, aczkolwiek nie jestem fanką ich szycia. Dużo łatwiej przychodzą mi pomysły na stroje dla klaczy, a jak już przyjdzie mi pomysł na jakiś męski strój, rzadko kiedy mi się podoba. To trochę tak jak z fryzjerem - są fryzjerzy damscy, są fryzjerzy męscy i są fryzjerzy damsko-męscy. Znam naprawdę wielu projektantów szyjących stroje męskie i są one doprawdy zachwycające. Moja droga przyjaciółka, Coco, również często bierze się za takie projekty. Każdy dobry projektant ma swój własny, niepowtarzalny styl i to jest piękne.

16.11.2016 at 21:15 Vezz napisał:

Cześć piękna koleżanko :sjf1O:

1 Zajmujesz się wyłącznie modą kobiecą czy szyjesz również garnitury ? 

2 Podobają Ci się faceci w garniturach ? :aj5:

3 Dostajesz dużo anonimowych listów miłosnych ? :pinkie4:

Witaj, Vezz! Bardzo dziękuję za komplement~ Pozwolisz, że nie odpowiem na pierwsze pytanie, gdyż dopiero co odpowiedziałam na bardzo podobne pytanie od Uszatki. Myślę, że znajdziesz tam odpowiedź na swoje.

Garnitury to chyba mój ulubiony element mody męskiej. Są takie proste, a jednocześnie można z nimi zrobić tak wiele kreatywnych rzeczy. Zawsze byłam wielką fanką projektów noszonych przez Fancypantsa. Nie znałam niestety nazwiska jego projektanta, ale to, co potrafił wyczynić z tak prostym, schematycznym wręcz ubiorem było zachwycające. Jeśli projektowałabym stroje dla ogierów, to on byłby moim idolem. I niedościgłym wzorem :rarity2:.

Wcale nie dostaję ich tak dużo. W ciągu ostatnich trzech tygodni zaledwie dwa...

~

Dziękujemy wszystkim za tak wiele pytań! Mam nadzieję, że odpowiedzi was usatysfakcjonowały. Jeśli macie do nich jakiekolwiek uwagi, można ja zamieścić w temacie Porad i Pochwał.

Jeszcze raz dziękujemy!

Rarity i Seluna

Edited by Seluna
  • Upvote 2