Skocz do zawartości

Przypuszczenia odnośnie Thoraxa i jego roli w 7 sezonie


Szonszczyk

Recommended Posts

Przypuszczenia odnośnie Thoraxa i jego roli w 7 sezonie

----------------------------------------------------------------------------------------------------

1. W ile odcinkach pojawi się Thorax?

2. Czy będzie on tylko postacią epizodyczną?

3. Kto przemieni Chrysalis, i czy w ogóle tak się stanie?

4. Czy będziemy mieli jakikolwiek odcinek poświęcony tylko nowej rasie changelingów?

5. Wielka wojna Thorax vs. Chrysalis będzie openingiem czy endingiem sezonu?

6. Czy jeszcze kiedyś Team Starlight wkroczy do akcji?

7. Czy Thorax będzie odwiedzał Spike'a?

----------------------------------------------------------------------------------------------------

Tyle pytań krąży po mojej głowie ... tak mało odpowiedzi. Podzielcie się ze mną swoimi przypuszczeniami odnośnie roli Thoraxa lub odpowiedzcie na moje pytania. Możecie, równie dobrze, napisać co Wy byście chcieli, żeby się stało, np.: "wszystkie jelonki wyginą, bo ich nie lubię :drurrp:".

Potem zobaczymy kto był najbliżej prawdy, albo jak bardzo ktoś nie trafił!

Mam nadzieję na ciekawe odpowiedzi i śmieszne zachcianki :drurrp:

Edytowano przez Miszcz Tencz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu UziSlasherBass napisał:

Jako odmieniec jest niemową bo jak się go Celestia spytała tam o poprawieniu "stosunków" między nimi to nic nie odpowiedział a co do krysi najpierw musi znaleźć jakiegoś buchaja rozplodowego by odnowić podmieńców 

I pewnie tą drugą rzecz chciałbyś zobaczyć co? :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. W 2 może 4 :v (w pozostałych zmieniony w innych)

2. Taaaaak. (Niestety albo na szczęście)

3. Stanie się. Nowy rój jest straszniejszy niż ten stary. Hasbro musi zmienić ich wszystkich i Kryśkę, żeby mieć co sprzedawać.

4. Hahahaha nie -_- może jeden w tym "nowym ulu" ale i tak podmieńce będą tam aż tłem. 

5. Kryśka, podmieńce i ogółem epickie, przełomowe bitwy są zazwyczaj w 25 odcinku. Zatem jeśli już to raczej na końcu.

6. Why not.

7. Jezd królem tak kolorowym że przeprowadza fotosyntezę nawet w cieniu. Nie ma czasu na znajomych.

8 a co jeśli powiem że ożeni się z Luną? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. 2 Finałowe :squee:

2. Epizodyczna na 101% 

3. Wielka wojna <Niech Krysia ginie grrr :evilshy: (koniec 5 sezonu u know ;) )

4. 2 Finałowe aganin ;p 

5. Koniec chociaż jakby dowalili z 5 odcinków na to to bym się nie obraził ^^

6. Pewno "Brygada Zniszczenia " (ale wszyscy wiemy ze Discord mógłby być armią samemu :discord2:)

7. Niet 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja napiszę co ja bym chciał:

-Przynajmniej jednego zwykłego odcinka poświęconemu nowym changelingom lub ewentualnie Thoraxowi

-Pokonania Chrysalis w openingu a w endingu czegoś niezwykłego, np. team Starlight znowu wkracza do akcji

-Ending 3-odcinkowy, ponieważ im dłuższy tym lepszy

-Dowiemy się nazwy, a także roli w Equestrii Tęczowych Tęczlingów (ta nazwa :drurrp:)

-Chciałbym, żeby AJ zatrudniła changelingi do pracy na jej farmie, bo dlaczego nie?

<więcej wkrótce>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Niestety po trailer'ach dowiedzieliśmy się, że nie jest niemową... (A szkoda :rainderp:)

Jeśli tęczling'i są teraz tak na równi traktowane z kucykami, to myślę że jego rola będzie taka jak Cadence w Kryształowym Imperium... (aka żadna :rainderp:)

Jeśli jednak twórcy chcą nauczyć czegoś na temat "rasizmu" w show (bo komunizm już był :rainderp:) To jest to ciekawy sposób na przedstawienie tego zjawiska w dość przyjazny dla dzieci sposób, tak jak na przykład udało się w Zootopii (Drapieżniki i Ofiary)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu Mielcar napisał:

Jeśli tęczling'i są teraz tak na równi traktowane z kucykami,

Sama ich obecność np. w Ponyville będzie ciekawym zjawiskiem :rainderp:

 

5 godzin temu Mielcar napisał:

Jeśli jednak twórcy chcą nauczyć czegoś na temat "rasizmu" w show

Ty się tak nie rozpędzaj! :v Ale tak, trochę racji muszę przyznać, że da się trochę zahaczyć o piętnowanie rasizmu tylko trzeba przeprowadzić to w dobry i ciekawy sposób (sam nie wiem jaki, ale może dowiemy się w następnym sezonie).

 

Szkoda, że spoglądając na trailery nowego sezonu wynika z tego rzecz następująca: Thorax nie będzie grał żadnej roli w openingu (openingach, bo brak dwuodcinka) sezonu. Ale jak się nie dowiem nazwy moich tęczlingów to zabiję Hasbro i tego co wymyślił tą całą przemianę!

Pozdrawiam,

Miszcz Tencz

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...