Skocz do zawartości

Pytania do Zecory


Ihnes

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 167
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Witaj Ihnes

Witaj Zecoro

przyprowadzilem ze soba Fire Sky'a bo nie wiedzial jak tu trafic

Dzien dobry :flutterblush: wydaje mi sie ze troszke nabroilem. Ostatnio spotykalem sie z pewna klaczka i teraz ona ma straszne mdlosci.

Czy to oznacza ze... :flutterblush:

Czy masz jakis lek na mdlosci?

I jeszcze jedno pytanie ode mnie. Co myslisz o ponifikacji mnie samego?

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszelkie informację ja chłonę jak gąbka, uchylże więc proszę tajemnicy rąbka, I załagodź ciekawość co strasznie nurtuje, jak się w Zebr krainie władza utrzymuje? Czy rządzi tam Cesarz? Czy jest Demokracja?, Czyteż to plemienna jest Konfederacja? Odpowiedz Mistrzyni, co mikstury warzysz, i każdemu kucykowi coś mądrze doradzisz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odpowiedzi , ale już nowa dawka leci : 1 u nas w " ziemskim świecie " , zebry żyją w stadzie , lubują się w życiu na sawannie , a nie zaś w lesie . tak więc , jesteś jedyną zebrą lubiącą takie życie w leśnych gąszczach , czy jest więcej podobnych do ciebie przedstawicieli twego gatunku ? 2 zebrą żyjącym w stadzie , łatwiej jest przetrwać ataki drapieżników , a jakie sposoby ma samotna zebra , żyjąca po środku lasu , pełnego dzikich potworów ? 3 wiemy już , że lubisz samotność , ale tak na serio , nie chcesz mieć dzieci ? dzięki i pozdrawiam , do pośpiechu nie namawiam .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszedłem tu bo przeczytałem "zbesztaj Zecorę", zamiast zapytaj :) Mogę zbesztać? Jeśli nie, to chcę zadać następujące pytania: 1. Jak dostosować perspektywę warstwy do stowarzyszonych przez nas linii w PS5? 2. Moja konsola SEGA 16 bit przez dekadę kisiła się w szafie, ale była sprawna. Teraz błędnie odczytuje obraz z dyskietek. Czyszczenie kadridża, ani styków slotu dla dyskietek z grami nie pomogło. W czym tkwi problem? 3. Czy mogę pilnikiem tak obrobić szczotki silnika elektrycznego aby wyeliminować efekt iskrzenia? 4. Czy John Snown poślubi własną siostrę nie wiedząc, że to jego siostra? Przynajmniej tradycji rodzinnej stałoby się zadość. 5. Kiedy idziemy po mokrej nawierzchni słyszymy "mokry" dźwięk. Jak się taki dźwięk nazywa? Nie jest to pluskanie, ani raczej mlaskanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Pani Zecoro! Kolejne pytanie, bądźże łaskawa odpowiedzieć na nie. Czy prawdą jest jak to plotka niesie, że żyją potwory w Everfree lesie? Jeśli to potwierdzisz, zagadkę to rodzi, na którą odpowiedź usłyszeć się godzi. Jak pośród monstrów i życia leśnego, znajdujesz namiastkę życia spokojnego?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czołem Zecoro , było pytanie , czas na inne seriale : 1 co sądzisz o innych zebrach , występujących w innych miejscach jak np Karla z " Opowieści Mamy Mirabelle " lub znacznie bardziej znana zebra i o wiele bardziej przebojowa , Marty z " Madagaskaru " ? ( moim zdaniem jest podobny do ciebie , ponieważ jest również wyjątkową i przebojową zebrą jak ty , lecz nie tak inteligentny , ale za to bardziej ruchliwy ) 2 czy z tobą było podobnie jak z Martim ..... mam na myśli twój talent ? http://www.youtube.com/watch?v=pL2mOvBLLac jeśli tak , to już naprawdę rozumiem twoje odejście z domu ! ps a tak swoja drogą , czy ty także tak potrafisz ?? 3 jak tam wakacje nad morzem , albo oceanem ? ( ktoś zrobił ci fotkę )

( czas 2:29 -- 2:34 ) 4 czy wszystkie zebry rymują , czy to tylko i wyłącznie twój styl i czy ktoś cię tego nauczył , czy to wrodzone ? ( taki unikalny talent jak u kucyków ) 5 masz jakieś plany na przyszłość ? 6 jaka jest twoja ulubiona potrawa i zabawa ? 7 czy już upatrzyłaś sobie jakiegoś ucznia , aby przekazać mu swoją rozległą wiedzę o ziołach i przyrządzaniu mikstur ? ( bo na ogół , mistrzowie swego fachu , przekazują nowemu pokoleniu swoje sekrety , aby nie odeszły w zapomnienie , po ich śmierci ) 8 czy myślisz o emeryturze i skoro już o tym mowa , to gdzie ją byś chciała spędzić ? 9 mówiłaś już dużo o rodzicach , a masz jakieś rodzeństwo , kuzynów i dalszą rodzinę ? dziękuję i pozdrawiam do odpowiedzi cię nie ponaglam !! ( ale się rozpisałem , jeśli to za dużo na 1 odpowiedz , to nic się nie stanie jeśli odpowiesz mi w ratach )
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj Zecoro !! mam kilka następnych pytań : 1 czy ty i twój lud , wierzycie w Boga lub Bogów ? 2 jeśli tak , to jakich i jakie macie święta religijne ? 3 czy macie też odpowiednika Papieża ? 4 jak chowacie swoich zmarłych ? 5 i jak sądzicie , co staje się z duszami waszych rodzin , idą do nieba , przechodzą reinkarnację , czy jeszcze coś innego ? dzięki za odpowiedzi , jeśli jednak naprawdę to będzie za wiele na 1 odpowiedz , to spokojnie poczekam .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę tu kolegę, który jest szalony, zadaje Ci Zecoro pytań całe tony. Dlatego wiedzieć pragnę czy jest przyjemnością, z tak wielką się ludzi spotkać ciekawością? Rolę wstępu pełnił ten przytyczek drobny, i choć dla mych rymów jest wielce wygodny, jedynie prowadzi do celu konkretnego, jakim jest zadanie pytania drugiego. Pytam więc, czy w swym leśnym domu, przechowujesz podania nieznane nikomu, które jednoznaczną odpowiedź na pytanie dają, czy prawdą jest, że Zebry się gwiazd obawiają?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę tu kolegę, który jest szalony,

zadaje Ci Zecoro pytań całe tony.

Ojej, to o mnie? :crazytwi:

Dawno o nic nie pytałem, ale mam teraz mało czasu... Praca... Rozumiesz, prawda?

Ale teraz mam takie pytanie:

Czy opuszczasz swoją chatkę po zmroku? Nie wiem, może są jakieś zioła, które można zbierać tylko w nocy, albo coś...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zebra nasza kochana, offtop nam wybaczy, gdy styl naszej małej dyskusji zobaczy. Niech będzie, że użyję też wiązanej mowy, styl Twoich rymów, dla mnie jest dość nowy, bez totalnej w końcówkach dokładności, i pewna arytmia, też pośród nich gości, Ja zawsze się staram klecić rym dokładny, i dbać, żeby rytm utrzymał się ładny, nie dbających o to mam ja za profanów, lecz myślę, że więcej Ty będziesz miec fanów, Gdyż mój styl, jakkolwiek w tworzeniu wygodny, z tego co mi wiadomo nie jest już tak modny, zaś to co Ty tworzysz - dla mnie rzecz nieznana, niejednego wśród ludzi przysporzy Ci fana

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za Twe słowa , z pewnością otuchy mi to doda . sztuka rymowania , nie łatwa to sprawa , lecz przynajmniej dobrze w ucho wpada . co do off-topu , nie róbmy sobie kłopotu . Zecora chodź miła , może nie być szczęśliwa , gdy zobaczy , rymowane off-topowanie . dlatego pozdrawiam i komentarzy nie wymagam . Zecoro !! nie ma sprawy , my twoi fani , jeszcze trochę poczekamy i na pewno wszyscy cię pozdrawiamy , do powrotu serdecznie namawiamy :) i nikt się nie wkurzy , jeśli jesteś teraz w dalekiej podróży . :zecora: jedyne co nam pozostaje , to czekanie , nie narzekanie :} Zecoro mam pytanie , jakie masz zdanie na nasze czekanie? cierpliwość , to cnota , lecz z czasem przemija ochota. lecz , każdy kto cię kocha , nie dostanie i tak focha . Zecoro kochana , masz tu nie jednego fana , który bynajmniej , ze swej złości , nie dostanie żadnych mdłości , no chyba , że z radości . widząc , twój powrót na swoje włości .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Zekoro kochana , odpowiedzi cała ściana :) Dzięki , za twe trudności , zrobiłaś nam kupę radości . Fajnie , że wróciłaś i nas nie zostawiłaś . Zadam ci kolejne pytanie , co lubisz oglądać na srebrnym ekranie ? Mogę też o coś innego zapytać , co lubisz najbardziej czytać ? :zecora:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej głowie zwał pytań się gromadzi, Jeśli kilka zadam chyba nie zawadzi, Oto pierwsze na całej pytań stercie: Czy eliksiry dla zwierząt są także w twej ofercie? Weterynarzowi czasami pomagasz czy tylko z kucykowymi dolegliwościami się zmagasz? To pytanie też mi się z myślami ściera: Mianowicie: „Czy miałaś kiedyś nauczyciela? Całą swą wiedzę odkrywałaś sama lub pod opiekę mędrca zostałaś oddana? Przepraszam, że tak zaprzątam Ci głowę Jednak jednocześnie ćwicząc rymów budowę Miałem nadzieję na ciekawą rozmowę Więc proszę Zecoro abyś odpowiedziała Oczywiście wtedy gdy będziesz czas miała. I jeszcze przepraszam za tak szczegółowe rozeznania. Pozdrowienia i pożegnania od twego fana. RedSky’a

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...