Skocz do zawartości

Pytania do Zecory


Ihnes

Recommended Posts

Dla Zecory zielarki , czas zadać nowe zapytanki :):zecora: Cóż , nie wiem , czy dobrze rymuję , co robisz zimą , gdy śnieg ci wszystkie zioła zasypuję ? Czy gromadzisz zapasy , na ciężkie czasy ? Gdy skończą ci się zioła i nie masz już ich w domu , co robisz , by wyjść z takiego kłopotu ? Coś na zakończenie i twoje odprężenie :):pinkie: Czy lubisz taneczne podrygi w dźwięk muzyki ? :octavia: Dziękuję i pozdrawiam , Zecory nigdy nie poganiam :flutterblush:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 167
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Przepraszam, ale nie mogę znaleźć właściwego tematu, a nowego nie będę robić bo it ak forum jest już wystarczająco zaśmiecone. Pytanie znajduje się w temacie od Fanficku, ale tam nikt nie zagląda, a jednak potrzebowałbym pomocy.

Otóż w moim FF miejsce znalazło się dla muskularnego pegasa:

Dołączona grafika

Niestety nie mam pojęcia jak się nazywa i czy w ogóle się nazywa. I tutaj potrzebował bym waszej pomocy. Znacie jego imię? Jeśli nie posiada imienia to liczyłbym na wasze pomysły.

Kto chce jeszcze bardziej mnie wesprzec, to może też mi pomóc w wykreowaniu autorskiej postaci. Bohater wyróżniać się ma na tle innych fanowskich postaci tym, że...jest głuchoniemy. Szczegóły tutaj:

http://mlppolska.pl/Watek-Dyskusja-na-temat-FF-Piesni-krwi-i-mroku-Przenios%C5%82-Kuoth--4068?page=2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok Pani Zecoro :) Czy nadal , są jeszcze jakieś zioła , eliksiry i inne sprawy , o których byś nie wiedziała ? Czy , zanim dotarłaś do kucyków , to spotkałaś po drodze innych znajomych ? Czy zawsze , pierwszym wrażeniem na twój widok , był paniczny strach , jak to było u kucyków ? ps Sorry Zecoro , za brak rymowania , ale boli już mnie bania . Nigdy ci nie dorównam , lepiej się pod stół poturlam :):zecora:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Zecoro :) 1 Co sądzisz o nowym złym , King Somber ? 2 Czy zamierzasz wybrać się do Kryształowych Kucyków ? 3 Czy słyszałaś może już wcześniej o tym królestwie , zanim się pojawiło ? Pozdrowienia od BRONIESiPEGASIS :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witaj Zecoro, dawno się nie widzieliśmy, ale skoro już jesteśmy przy temacie, to zadam Ci nowe pytania :) 1 Czy boisz się czegoś i czy kiedy kol wiek byłaś naprawdę przerażona ? 2 Czy poznałaś kuzynkę Apple Bloom ? 3 Co teraz porabiasz ? 4 Czy wiedziałaś o źródełku, klonującym kucyki ? 5 Co sądzisz o klonach Pinkie, Tobie też napsociły z tym swoim "fun" ? 6 Czy nie sądzisz, że test Twilight, na odróżnienie prawdziwej Pinkie, był ryzykowny ? Cóż na razie to tyle, liczę że Zecora się nie skończy całkowicie ... Ograniczenia przeżyjemy, ale zamknięcie tematu, raczej będzie ciężko przeboleć ... Pozdrowienia od BRONIESiPEGASIS xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra Zecoro i Ihnes, mam nowe pytania ( trochę spóźnione ) 1 Zecoro, skąd twoja wiedza, na temat magii ? 2 Czy wiesz coś jeszcze na jej temat, czego nie zdradziłaś TS ? 3 Czy już kiedyś trenowałaś kogoś z zakresu magii ? 4 Czy coś wiesz, na temat tych dwóch gości Celestii, towarzyszących jej na pokazie magii ? 5 Czy masz jeszcze jakieś tajemnice i sekrety ? Pozdrawiam Was, BiP (sorka za tak późne nowe pytanka )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Iluandar

My dear Zecora.... brzmi prawie jak list do księżniczki Celesti... ekchm. Zaczne od tego że zaszczyt mi wreszcie poznać najmądrzejszą zebrę pod słońcem. Moje pytanie brzmi- dlaczego i kiedy zaczęłas rymować? Czyżby to był wrodzony dar?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Zecoro xD Znowu się zagapiłem i się coś spóźniłem ...... Mam nowe pytanka xD 1. Czy przygotowujesz się do świąt? 2. Jak obchodzisz święta? 3. Czy spędzisz je w domu, czy może u jakiegoś kucyka? 4. Wierzysz w Św. Mikołaja, czy Gwiazdora? 5. Co byś chciała pod choinkę? 6. Lubisz zimę? 7. Masz jakieś ulubione sporty zimowe i zabawy? 8. Jakie masz świąteczne potrawy? 9. Dzielisz się opłatkiem? 10. Lubisz śpiewać, lub słuchać kolędy? 11. Jaka jest Twoja ulubiona kolęda? Dziękuję i pozdrawiam, Twój fan BiP i życzę wesołych świąt xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witaj Zecoro xD Trochę czasu mnie już nie było, ale wracam znowu. 1. Czy Zebry świętują nowy rok? 2. Czy spotykasz w lesie Timberwolf? 3. Poznałaś jakieś nowe zioła, lub składniki? 4. Myślisz o jakiś wakacjach? Wiem trochę mało, ale jest późno...pozdrawiam BiP :enjoy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Zecoro xD Mam kilka pytań dla Ciebie :) 1. Czy potrafisz się zezłościć, czy też zawsze jesteś spokojna i opanowana? 2. Czy jest jakaś rzecz, za którą dałabyś wszystko? 3. Czego najbardziej pragniesz? 4. Co sądzisz, o kodeksie smoków? Pozdrawiam BiP :enjoy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dobry wieczór Zecoro oraz Ihnesie. Ja razem z Rose mamy kilka pytań, a mianowicie

1. Jak zdrówko?

2. Znasz jakieś eliksiry lecznicze?

3. Czy posiadasz jakieś zwierzątko domowe?

4. Jak wam minął dzień?

5. Jaką potrawę lubisz najbardziej?

Pozdrawiamy Roseluck oraz jej avek Szarik181

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Zecoro......dawno mnie nie było, ale pamiętam nadal o Tobie xD

1. Czy chciałabyś, aby w Pony Ville zamieszkali ludzie?

2. Co o nich sądzisz?

3. Gdzie wybrałabyś się na wakacje?

Wiem, że mało, ale po powrocie do Polski i po obejrzeniu straconych odcinków nadrobię te pytania, a zatem pozdrawiam BiP xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Zecoro, to znowu ja xD

1. Czy lubisz muffinki? xD

2. Skoro lubisz podróże, to czy jeszcze jakieś odbędziesz?

3. Czy zawsze i wszędzie przemieszczasz się na piechotę, czy korzystasz np z kolei?

4. Czy potrafisz pływać i czy to lubisz?

Pozdrowienia dla Zecory, od BiPa, Twojej zmory xD (jestem u Ciebie prawie tyle samo co Ihnes)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...