Skocz do zawartości

Pytania do Zecory


Ihnes

Recommended Posts

Witam was kochani w imieniu swoim oraz Zecory! Tu możecie zamieszczać pytania, które chcielibyście jej zadać. Wspólnie będziemy próbować na wszystko odpowiedzieć. Postaramy się nikogo nie pominąć. Jeżeli jednak taka sytuacja będzie miała miejsce to z góry przepraszamy.

Myślę, że nikogo nie pominiemy

i na wszystkie pytania odpowiemy.

Dasz sobie radę z tymi rymami? Myślę, że trochę będzie tych pytań.

Problemu nie będzie, bo jest nas dwoje.

Chyba mogę liczyć na wsparcie twoje?

Ty mi trochę pomożesz moje rymy poskładać,

a na pytania sam czasem możesz odpowiadać.

Taaak... No dobra.... Więc zadawajcie pytania. Zobaczymy jak to będzie wyglądało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 167
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Zecoro, na początek witaj. Nie było jakoś okazji się z tobą porozumieć, a teraz ku mojej uciesze mogę zadać ci pytanie. Mam nadzieję że nie będę tym zbytnio się narzucał, wszak zwykle jesteś czymś zajęta. Moje pytanie - czy zdarzyło ci się żałować, że w okolicy jesteś jedyną ze swego ludu? Nie czujesz się czasem samotna?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Handel wymienny to ciekawa opcja. Jednak mam kolejne pytanie... Na kim przeprowadzasz eksperymenty? Z pewnością nie każda mikstura jest idealnie stworzona, więc większa ilość danego zioła może wywołać niepożądane skutki. Z pewnością też cała wiedza nie pochodzi z książek - zakładam, że musiałaś realizować swoje projekty. Jednak skąd pewność, że taka mikstura załatwi daną sprawę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Zecoro! Przede wszystkim pragnę Cię powitać. Wypadałoby także o zdrówko zapytać, Nie będę Ci jednak zbytnio zaprzątać głowę, Gdyż dwa tylko pytanka od dłuższego czasu mam gotowe: Ek ehm, tak więc Zecoro, przyjaciółko miła, Dlaczego jako jedyna zebra do Equestrii przybyłaś? Jedyne zwierzątko w Ponyville pokryte pasem- Czy chociaż rodzina odwiedza Cię czasem? Na odpowiedź mogę jednak poczekać do rana, Grunt, byś odpowiadając mi była wyspana.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc to tak... Zecoro, mam jednak kolejne pytanie związane z Twoimi miksturami. Podejrzewam, że możesz stworzyć tyle mikstur, ile istnieje dolegliwości które te eliminują. Lecz tych musi być naprawdę wiele... a w zapasie na coś groźnego musisz gdzieś coś chować. Skoro tyle jednak tego jest, to gdzie? Masz jakiś magazyn? Piwniczkę? Chata w lesie pełna przedmiotów z stron rodzinnych pewnie nie jest w stanie pomieścić nawet średniego zapasu mikstur. Więc gdzie? Oczywiście, jeśli tworzysz je natychmiast po zgłoszeniu dolegliwości dla danego kucyka, to z pewnością ich nie przetrzymujesz nigdzie ze względu na brak potrzeby. Wtedy jednak zostają składniki, które też gdzieś musisz magazynować na wszelki wypadek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pora na kolejne pytanie. Skoro zostałaś zaakceptowana przez inne kucyki, to czemu mieszkasz wciąż w lesie Everfree? Rozumiem, że składników na miejscu dużo jest, ale złe stwory wciąż mogą Cię dosięgnąć - a na te pewnie mikstury nie będą skuteczne. Chyba, że się mylę. Weź pod uwagę też fakt, że teraz mieszkając w Ponyville nie musiała byś tyle spacerować dla handlu, czy też się narażać. Tym bardziej, że Twoja pomoc zawsze by była pod ręką.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...