Skocz do zawartości

Pytania do Zecory


Ihnes

Recommended Posts

Droga Zecoro Tak się zastanawiam, kto najczęściej cię odwiedza? I nie mam na myśli "klientów", Którzy przychodzą po mikstury, tylko takie odwiedziny towarzyskie. PS. Dzisiaj wieczorem (właściwie to wczoraj, bo po północy jest) robiłem sobie muffinki i parę mi zostało. Chcesz trochę? :muffin::muffin::muffin::muffin::muffin:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 167
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Po zachodzie słońca, przez jedną godzinę

można w lesie znaleźć specjalną roślinę.

Można z niej zrobić wywar na uspokojenie,

który przy dużych nerwach niesie ukojenie.

*Zecoro, czy mogłabyś mi przygotować mi tą miksturę? Wczoraj posealor przedawkował zieloną herbatę.* - Green Timid

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Ihnes. Witaj Zecoro. Jest ze mna ktos kto chetnie zada pytanie

Witaj Zecoro jestem Muffinek :derp2: Czy isntnieje eliksir na przyspieszenie pojawiania sie znaczka? Czy przyrzadzisz mi eliksir milosny? Dla starszej kolezanki Scootaloo oczywiscie :derp3:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zecoro, mam do ciebie kilka pytań: 1. Jak długo mieszkałaś w lesie Everfree zanim zaakceptowano cię w Ponyville? 2. Czy jest jakaś mikstura której nie potrafisz przyrządzić? 3. Czy kiedykolwiek jakiś potwór wpadł ci do chatki? 4. Czy znasz osobiście węża morskiego? Chodzi mi o tego, któremu Nightmare Moon ucięła wąs. 5. Używasz marihuany do warzenia mikstur? PS. Jeśli piąte pytanie jest za głupie możesz nie odpowiadać na nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Zecoro, mam do ciebie kilka pytań: 1. Widziałaś kiedyś Celestię na własne oczy? 2. Poznałaś już Colgate? 3. A Lyrę? 4. A Bon Bon? 5. A Derpy? 6. A Photo Finish? 7. A Hoity Toity? 8. A Trixie? 9. A Sapphire Shores? 10. A Flima i Flama? 11. A Fancy Pants? 12. A Braeburna? 13. A Shining Armora? 14. A Octavię? 15. A Iron Willa? 16. A Daring Do? 17. A Big Maca? 18. A nie za dużo pytań? :crazytwi: 19. A dlaczego ostatnio większość pytań jest ode mnie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Nikt aż tyle cydru tutaj nigdy nie zażywa.

Może poza Pinkie, lecz ona skutki wytrzyma.

Pomoże ci teraz wywar z leśnego maku,

ale ostrzegam, że jest nieprzyjemny w smaku.

I proszę cię, zaufaj mojej mowie:

Szanuj się, bo tylko jedno masz zdrowie.

To nie o mnie chodzi, ale dzięki za radę.

A tak przy okazji... Masz jakiś napój, którym można by zastąpić cydr?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość CherryGrove

Witaj Zecoro, mam parę pytań: 1. Co Cię sprowadza do Ponyville, to chyba daleko od Twojego domu? 2. Czy zapraszasz inne kucyki do siebie, nie czujesz się samotna w tym lesie? 3. Nie myślałaś, żeby sprzedawać swoje mikstury w Ponyville, na pewno wiele kucyków skorzystałoby z Twoich usług jak wtedy w spa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...