Skocz do zawartości

Oporowo świąteczny temat - Edycja 2016!


Bester

Recommended Posts

ahh... pamiętam jak rok temu wysyłałem życzenia na forume :lunalaugh: i pamiętam konkurs świąteczny na wyniki którego wciąż czekam XD 

 

to były dobre czasy, a teraz tylko lecący na łeb na szyję poziom i banda śmieszkujących randomów. Szkoda. :kappa: 

(nie odchodzę z forume, i spokojnie wybrańcy dostaną życzenia może jak ładnie poproszą to coś narysuję :mikolaj: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam święta lubię. Poczytać książkę pod choinką w długie zimowe wieczory z gorącą herbatą i dobrym wypiekiem świątecznym... No dobra, ja lubię je spędzać "po swojemu" :)

Coś dla podbudowania "świątecznej" atmosfery.

 

 


18j2q9muog122jpg.jpg
 

 

 

 

 

 

Edytowano przez Arkane Whisper
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wigilia klasowa, jak ja jej nienawidziłem. Przede wszystkim już samo miejsce akcji było tak dobrane, że równie dobrze można by świętować w prosektorium. Nie dość, że to była szkoła, to jeszcze przeważnie salki od matematyki. Zamiast myśleć o świętach, myślałem o stresującej codzienności. I jeszcze ta atmosfera mroku, bowiem jedna przepalająca się jarzeniówka, to za mało na całą salę. Rozumiem, że na co dzień szkoła musi oszczędzać, ale może warto by pomyśleć o tym, by chociaż ten jeden dzień w roku miał mniej depresyjną otoczkę.

Kolegów z klasy miałem różnych. Jednych nienawidziłem, tak więc tylko pozazdrościć świętowania z takimi osobami. Innych bardzo lubiłem, ale w obecności nauczycieli i tak nie mieliśmy o czym gadać. Poza tym czy naprawdę ludzie w liceum potrzebują by nauczyciele i rodzice organizowali im "kids-party"? To było strasznie poniżające, już lepiej by było samemu zorganizować sobie jakieś chlanie.

I jeszcze problem jedzenia. Co jeśli ktoś np. nie chce czegoś jeść i czuje się nieswojo? Albo jest zrzuta i akurat rodzina ma trudny okres i jedyne co możesz przynieść to mandarynki? No i te stoły (zazwyczaj zwane ławkami), oklejone gumą do żucia i gilami z nosa...

Kolęd i opłatka nie pamiętam, choć na pewno były, tylko moja psychika zablokowała mi te wspomnienia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Hej wszystkim.

Nie wiem czy to dobre miejsce na to (Sosen nie bij :-\ ), ale chciałbym Wam życzyć szczęśliwych, spokojnych i pełnych ciepła Świąt. Smacznego jedzonka, samych sukcesów i przyszłości bez stresów. Pięknych snów i bądźcie zdrów ^^.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...