Skocz do zawartości

Oporowo świąteczny temat - Edycja 2016!


Bester

Recommended Posts

christmas_PNG17219.png

Elo,

Jako, że idą święta, postanowiłem założyć ten Oporowo Świąteczny Temat. Do czego ma służyć? Ano do Oporowego Postowania Świątecznych rzeczy. Ładowac tu wszystko co związane se świętami i nie łamiące regulaminu.

 

Ponado, niedługo forumowe ubieranie naszego ulubionego moda - Sosena. Trzeba mu skołować jakieś lampki, bombki, czy inne łańcuchy i postawimy go w holu forum, niech tworzy dodatkową atmosferę :D

 

Wesołych Świąt! Oporowo!

 

Spoiler

Na początek walnę klasykiem:

 

I doprawię:

Jingle-Bells-go-To-Hell-Funny-Christmas-

 

Edytowano przez Draques
  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

 

 

30.11.2016 at 18:17 Draques napisał:

Ponado, niedługo forumowe ubieranie naszego ulubionego moda - Sosena. Trzeba mu skołować jakieś lampki, bombki, czy inne łańcuchy i postawimy go w holu forum, niech tworzy dodatkową atmosferę :D

 

 

Tobie to dawno nikt nie przejechał igłami po nerach zdaje mi się :v

  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wam życzę żebyście się udlawili tym całym starym karpiem mam dość tych świąt co rok to samo [nope] tego cpuna Kevina nawet w wakacje puszczali i  znowu go puszcza ile można? juz wygląd reklam jest świąteczny w radiu zamiast muzyki to o świętach nadają znowu wszyscy sa dla siebie mili bo tak święto nakazuje [nope] dzielą sie tym opłatkiem i życzenia "wszystkiego najlepszego itp" a w myślach "żeby cie samochód potrącił zginiesz i będzie spokój" jak do mnie te typiary zapukaja co z opłatkami chodzą i je ludzka wciskają to im powiem żeby se je w "pieroga" wsadzily 

 

 

Ja rozumiem, że nie każdy lubi święta. Ba, sam ich nie lubię. Nie zmienia to jednak faktu, że znajdujesz się na forum, które dostępne jest publicznie, więc panuj nad językiem z łaski swojej. ~Dec

Edytowano przez Decaded
Wulgaryzmy
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu UziSlasherBass napisał:

Ja wam życzę żebyście się udlawili tym całym starym karpiem mam dość tych świąt co rok to samo [nope] tego cpuna Kevina nawet w wakacje puszczali i  znowu go puszcza ile można? juz wygląd reklam jest świąteczny w radiu zamiast muzyki to o świętach nadają znowu wszyscy sa dla siebie mili bo tak święto nakazuje [nope] dzielą sie tym opłatkiem i życzenia "wszystkiego najlepszego itp" a w myślach "żeby cie samochód potrącił zginiesz i będzie spokój" jak do mnie te typiary zapukaja co z opłatkami chodzą i je ludzka wciskają to im powiem żeby se je w "pieroga" wsadzily 

 

 

Ja rozumiem, że nie każdy lubi święta. Ba, sam ich nie lubię. Nie zmienia to jednak faktu, że znajdujesz się na forum, które dostępne jest publicznie, więc panuj nad językiem z łaski swojej. ~Dec

to fajnie masz w życiu... idź się potnij kubkiem, ale z herbatką.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu Zirathel napisał:

Ale w sumie herbata jest dobra :rainderp: 

A święta to jeszcze bardziej

Bo zimno :rainderp: 

Niby zimno, a śniegu w święta nie widziałem chyba z 10 lat. :lyra4:

Lepiej było na Sylwka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu UziSlasherBass napisał:

(...) dzielą sie tym opłatkiem i życzenia "wszystkiego najlepszego itp" a w myślach "żeby cie samochód potrącił zginiesz i będzie spokój"

 

A tak serio z kim Ty się tam dzielisz tym opłatkiem? Z teściową? :rainderp:

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu clopfic napisał:

 

A tak serio z kim Ty się tam dzielisz tym opłatkiem? Z teściową? :rainderp:

 

 

9 minut temu clopfic napisał:

 

A tak serio z kim Ty się tam dzielisz tym opłatkiem? Z teściową? :rainderp:

 

Ja sie opłatkiem nie dziele jak rok temu miałem wigilię klasowa to uciekłem z klasy by tych udawanych życzeń nie słuchać i tak samo w domu sie nie dziele bo nawet świat nie obchodzę izoluje się od całego świata by mieć spokój zero internetu, zero wszystkiego 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...