Skocz do zawartości

"Cupcakes" [opowiadanie][horror/mocny grimdark!]


Lukiner

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

... Właśnie przeczytałam.

Po angielsku pewnie bym nie dotrzymała do końca, bo by mi się zrobiło niedobrze.

Już wcześniej słyszałam o Cupcakes, ale tylko słuchałam Something Broke, w którym bardziej działała na mnie muzyka, a słowa nie opisywały wszystkiego tak dosadnie (choć pierwsze słuchanie połączone z wczytywaniem się w tekst było ciekawym przeżyciem, jeśli czasem się ma wyczuloną empatię).

Tu jednak były wszelkie opisy itd. Fu, aż nie wiem jak zareaguję jak we wtorek będę z K prowadziła lekcję i w krzyżówce będzie jednym z haseł 'cupcakes' (układałam wczoraj). Przed przeczytaniem tego moja reakcja byłaby zwykła, ale teraz...

Ale ogólnie mi się podoba. Choć w środku nie byłam pewna, czy dotrzymam do końca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Emoś, ja ci na PW już pisałam, dlaczego miałam taką reakcję. Ale żeby inni wiedzieli: Mam czasem zbyt wyczuloną empatię + jak coś czytam, to sobie to wyobrażam. + Nie jestem przyzwyczajona do krwawych fików lub w ogóle... takich opisów. Przed przeczytaniem tego fika zajrzałam tu do tematu z Cupcakes w wersji komiksowej - nie zrobiło na mnie wrażenia. Takie... zwykłe. Nie było tam... tej dynamiki, o ile można to tak ująć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Mi się podoba to opowiadanie, a w szczególności ta Pinkie. To jest takie... takie... chore. Tak, to dobre słowo. Szkoda że nie wzięła Fluttershy, byłoby zabawniej (nie żebym coś do niej miał, wręcz przeciwnie). Filmik 5 postów wyżej - epic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Zacne opowiadanie xD. Nie wiem czemu, ale lubię bezsensowną, przesadzoną i okrutną brutalność, a tutaj sporo takowej :D. W sumie... po prostu lubię chore rzeczy xD ... Ale trochę mi szkoda RD. Też mam trochę wyczuloną empatię xD.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 3 months later...
  • 10 months later...

Hmmm. Widzę że mam zupełnie inne zdanie. Po ''cupcakes'' potrzebowałem 5 min. żeby śię pozbierać, matomiast Sweet AM nie zrobiło na mnie aż takiego wrażenia. W skali gdzie 10 to ''cupcakes'' Sweet AM dałbym 6.

Edytowano przez ROBoT
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...