Skocz do zawartości

Po dwóch latach się doczekałam! <3


Sowenia

Recommended Posts

Jestem tak podekscytowana i w ogóle cała w skowronkach, że aż się z wami tym podzielę :lunaderp: 

Moja ulubiona OC rok temu wygrała konkurs na postać tła w nowej części animatica Ink Potts, Hrabia Monte Cristo. Więc nie dość, że z niecierpliwością czekałam na kolejną część samą w sobie to jeszcze miała tam się pojawić moja Glacies Pavo~ <3 I pojawiła się!

 

Obejrzyjcie to tylko: 

Spoiler

 

 

Już pomijając moją OC, z której jestem dumna to jeśli zawitał tu jakiś fan Ink Potts to zwróćcie uwagę jak bardzo poprawił się im styl~ 

 

Edytowano przez Uszatka
  • +1 8
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Myhell Nie pamiętam jakie tam jeszcze są piosenki. Słuchałam ich ponad rok temu i tylko raz by przypadkiem nie zapamiętać i nie zepsuć sobie niespodzianki :fluttershy5: Ale pewnie wybiorą coś takiego, co pokaże zakończenie opowieści. 

 

I też się nie spodziewałam, że aż taki zaszczyt moją ockę kopnie. Byłam pewna, że będzie stała w tle czy coś :lunaderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpiszesz mi się na kapeluszu?
A tak serio, czekałem sporo na nową część i nie wiedziałem, że był tam konkurs na OC. Ale huh, dwa lata, trochę im zeszło ^^  
Warto było czekać, widać postęp w ich pracy. Swoją drogą, gdybym nie znalazł tej serii to pewnie nigdy nie przeczytałbym książki Hrabia Monte Christo i nie wiedziałbym, że jest najlepsza na świecie. Polecam.

P.S. Narysuj mi kucyka z requesta na PW albo spotkamy się w sądzie :kappa:

Edytowano przez Ebenezer sKrucz
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę uwierzyć, że przez półtora roku nie słyszałem o cyklu tych animaticów. Widziałem ich animatic o Sombrze, ale jakoś nie miałem okazji zajrzeć na ich kanał. Pomysł na animatic jak i samo sponyfikowanej powieści Dumasa było fajnym pomysłem, plus jeszcze w stylu musicalu :lunaderp:.

 

A tak gratulacje. Też bym się cieszył, gdyby część mojej pracy wylądowałaby (wizualnie) na ekranie youtube'a, a jeszcze lepiej na oryginalnej animacji. Super :huhwha:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...