Skocz do zawartości

Thorax odpowiada na wasze pytania!


Szonszczyk

Recommended Posts

Thorax odpowie na wszystkie wasze pytania! Wystarczy tylko, że je zadacie ... a Thorax będzie wiedział jak wam na nie odpowiedzieć.

(Pamiętajcie, że jesteśmy po endingu sezonu 6, a sezon 7 jest przyszłością, więc pytanie się go: "co się stanie w 7 sezonie?" będzie ignorowane)

------------------------------------------------------------------------

To ja może zacznę:

Dobrze, Thorax: Co dobrego jadłeś dziś na obiad?

Twoje uwielbienie względem mnie.

(*Spada z krzesła* ... wut? :drurrp:Tego się nie spodziewałem ...)

Edytowano przez Miszcz Tencz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu Aranarth napisał:

Jak podoba ci się twój nowy wygląd ?

W dalszym ciągu nie mogę pojąć, co się stało, że się przemieniłem. Mało, że żadna z księżniczek nie raczyła mi wytłumaczyć tego fenomenu, to jeszcze nikt mi nie powiedział jak być Królem Roju. Wiesz, niezbyt utożsamiałem się z moją poprzednią postacią, ale żeby od razu zamiana w "takie coś"? Na chwilę obecną jestem zarówno dumy, z mojej nowej postaci,  jak i wstydzę się jej przed moimi kolegami. Nie chciałem być lepszy, ale zostałem ... widocznie podmieńcom potrzebny jest taki władca, silny, ale niezbyt wywyższający się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STOSunki międzynarodowe!

1 Co zrobisz z agentami KWKC działającymi na terenie innych państw podczas twojego puczu?

2 jaka polityka względem podmieńców nie dzielących się miłością?

3 jak tam nastroje w kraju? w sumie wasza mamuśka wyleciała za horyzont po raz kolejny

4 Kto? (bo przecież nie król) będzie składał jaja? 

5 *kmini nad pytaniem* wait

45 minut temu MasterOfRainbows napisał:

podmieńcom potrzebny jest taki władca, silny, ale niezbyt wywyższający się.

Czy to przypadkiem nie ty zapowietrzyłeś się na bzyczenie przelatującego patrolu? 

6 Myślałeś może nad sprowadzeniem Chrysalis do kraju? Zanim wróci z innymi i namiesza. wiesz profilaktyka.

7 Znasz ty może Fluffle Puff?

8 Sombra coś wspominał o walce na miecze. Gdzie i kiedy? bo chciałbym się przyglądać.

9 Jakie to uczucie przekarmić Chrysalis?

10 Skąd miałeś miłość będąc otoczony przez przyjaźń? i skąd twoi bracia mieli miłość będąc otoczonymi przez Chrysalis?

11 Jaką ilość pytań na post uważasz najlepszą?

12 a jak tam gospodarka? Na jałowej ziemi ciężko to ruszyć, ale spoko jeśli potrzebujecie piniondzów to miałbym do was pracę ;) 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu Chip napisał:

Sorka za ten wieszak - nie gniewaj się plis :fluttershy4:

Nie ma sprawy, pośmiałem się przynajmniej ze swoich poroży ...

2 godziny temu Chip napisał:

1) Kogo lubisz bardziej: Starlight Glimmer czy Trixie?

Sorry, ale niezbyt poznałem się w Trixie, ale bardzo lubię Starlight, głównie za to co dla mnie zrobiła.

2 godziny temu Chip napisał:

2) Czy twoim pobratymcom podoba się ich nowy wygląd? (~poprawiłem, chyba na dobrze)

Wiesz ile czasu im zajęło przyzwyczajenie się do swojej nowej skóry? Latali w tą i z powrotem szukając kolegów, bo nie wiedzieli kto jest kim, wyobraź to sobie! Ale jedno jest pewne, jak się już znaleźli to jest im łatwo zidentyfikować kolegów po wyglądzie bo każdy jest w trochę innym odcieniu! Po prostu niewiarygodne!

2 godziny temu Chip napisał:

3) Nadal możecie przyjmować dowolną wybraną przez siebie formę?

A po co to robić skoro ma się tą? Mam denerwować swoich podwładnych i paradować jako księżniczka Celestia? Kiedyś muszę tego spróbować ...

 

godzinę temu Arceus napisał:

1 Co zrobisz z agentami KWKC działającymi na terenie innych państw podczas twojego puczu?

Jeśli mi, proszę, wyjaśnisz co to te "KWKC" to ci odpowiem.

godzinę temu Arceus napisał:

2 jaka polityka względem podmieńców nie dzielących się miłością?

Łapać i przemieniać - w teorii, w praktyce to nie wiem, bo jeszcze dawno żadnego nie spotkaliśmy.

godzinę temu Arceus napisał:

3 jak tam nastroje w kraju? w sumie wasza mamuśka wyleciała za horyzont po raz kolejny

A nawet powiem ci, nie jest aż tak źle - moje podmieńce w końcu żyją pełnią życia! Ostatnio nawet zrobiły sobie wyścig w naszej siedzibie i jeden z nich tak mocno uderzył głową o ścianę, że mało, że się przebił na wylot to jeszcze nic mu się nie stało!

godzinę temu Arceus napisał:

4 Kto? (bo przecież nie król) będzie składał jaja?

Chrysalis, jak ją dorwę, oczywiście :)

godzinę temu Arceus napisał:

5 *kmini nad pytaniem* wait

Czy to przypadkiem nie ty zapowietrzyłeś się na bzyczenie przelatującego patrolu?

Ale wtedy nie byłem taki śliczny jak teraz... pomińmy to pytanie ok?

godzinę temu Arceus napisał:

6 Myślałeś może nad sprowadzeniem Chrysalis do kraju? Zanim wróci z innymi i namiesza. wiesz profilaktyka.

Jakbym jeszcze wiedział dokąd uciekła to tak bym zrobił. Wysłałem patrole dosłownie wszędzie i nigdzie nie widać po niej śladu.

godzinę temu Arceus napisał:

7 Znasz ty może Fluffle Puff?

Pierwsze słyszę, ale możesz mi go przedstawić jeśli chcesz :)

godzinę temu Arceus napisał:

8 Sombra coś wspominał o walce na miecze. Gdzie i kiedy? bo chciałbym się przyglądać.

Jeszcze tej zimy ... chyba, że Sombra nie odpowie na moje wyzwanie ...

godzinę temu Arceus napisał:

9 Jakie to uczucie przekarmić Chrysalis?

Jak najbardziej bolesne, ale potem było nawet przyjemnie ... pod sam koniec.

godzinę temu Arceus napisał:

10 Skąd miałeś miłość będąc otoczony przez przyjaźń? i skąd twoi bracia mieli miłość będąc otoczonymi przez Chrysalis?

Zdaje mi się, że przyjaźń to taka mała, malutka forma miłości, także już wiesz. Moi bracia-pobratymcy nie mieli miłości, byli karmieni nienawiścią, co jest w sumie miłością do tego co złe, mało ich to karmiło więc napadali na krainy by zjeść całą tamtejszą miłość i być najedzonym przez pewien czas.

godzinę temu Arceus napisał:

11 Jaką ilość pytań na post uważasz najlepszą?

Jeśli jest treściwe to nawet jedno pytanie będzie w sam raz.

godzinę temu Arceus napisał:

12 a jak tam gospodarka? Na jałowej ziemi ciężko to ruszyć, ale spoko jeśli potrzebujecie piniondzów to miałbym do was pracę ;) 

Mam ochotę wysłać część moich poddanych do robienia polityki i nawiązania kontaktów gospodarczych z pobliskimi krainami, więc jak nam nie wyjdzie to się zwrócimy do ciebie. A co do jałowej ziemi, jeśli się poprosi "wysokie rangą postacie" to da się wszystko zrobić... nawet zamienić tę pustynię w jakąś piękną równinę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-1 a czy nasz jelonek ma pytania? 

0 to może teraz zwykłe pytnia?

1 "KWKC" słowem wasz wywiad. To co ze szpiegami w innych krajach którzy jeszcze w tęcz się nie oblekli?

5 ale no w pierwszym zdaniu tego tematu jest napisane czarno na białym że odpowiesz na wszystkie pytania. Mam się czuć oszukany?

7 Fluffle puff to ona i jest takim różowym puszystym. Coś może świta?

10 *widząc jego słowiański wku... Podmieńce dają ofensywny sprint w tył* Twierdzisz że miłość z nienawiścią ma cokolwiek wspólnego? 

10.1 żartujesz sobie?

10.2 lubisz być w friendzone?

10.3 Kryśkę przywitasz miłością czy nienawiścią? Wróć jednym i drugim dodasz jej sił D: 

12 znam pewną klacz, która lubi zmieniać. Nazywa się Chrysalis i przed chwilą wyszła. Ją chcesz o to poprosić?

 

(Numery pytań odnoszą się do poprzednich) 

Edytowano przez Arceus
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Dziwne... to nie słyszałeś nigdy o czterech rodzajach miłości? I jeśli nie... to skąd w takim razie wpadł Ci do głowy pomysł, by przyjaźń mogła zaspokoić twój głód?

2. Lubisz spędzać czas z małą Flurry? Teraz pewnie nie masz na to zbyt dużo czasu, ale jak jeszcze mieszkałeś w Kryształowym Królestwie...

3. Co sądzisz o Discordzie?

4. Czy - nie licząc waszej grupki ratunkowej, Spike i przyjaciółek Twilight - miałeś jakichś przyjaciół poza Kryształowym Królestwem? Słyszałem plotki, że raz jadąc do Spike poznałeś się z Coco Pommel. Wiem, że plotkom nie powinno się wierzyć, ale jestem ciekaw... i trudno było zawierać kolejne znajomości, czy raczej już szło gładko?

5. Czy znasz tego podmieńca, co kiedyś był na weselu Crankiego i Matildy w Ponyville?

6. Znasz może BronyNotiona? Też podmieniec, zwykle jednak przebywa w ciele szarego kucyka ziemskiego z nutą jako znaczkiem. Bo on akurat o 4 rodzajach miłości wiedział...

7. Nie sądzisz, ze gdyby wasz wygląd miał styl podobny do tego miałby więcej klasy?

8. Zawsze mnie to zastanawiało... jakie jest pochodzenie rasy podmieńców? Wiesz coś na ten temat? Czy Chrysalis była pierwszą królową roju, czy miała jakieś poprzedniczki? Czy zawsze była podmieńcem?

9. Jak długo żyją podmieńce? Czy królowe/królowie żyją dłużej niż "zwykłe" podmieńce?

10. Co zrobicie jak Chrysalis się nie znajdzie? Albo zginie/popełni samobójstwo nie mogąc odzyskać władzy?

11. Czy Twilight zasypywała cię pytaniami o naturę podmieńców jak już dowiedziała się, że jesteś dobry?

12. Czy miłość ma "smak"? Czy jakieś jej rodzaje są smaczniejsze od innych?

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu bleflar3 (awaryjny) napisał:

Czy straciliście możliwość zmieniania wyglądu?

Przecież już odpowiedziałem na to pytanie ...

9 godzin temu Arceus napisał:

-1 a czy nasz jelonek ma pytania?

0 to może teraz zwykłe pytnia?

Może kiedyś, na chwilę obecną mam tyle zajęć, że nie daję rady odpowiadać na czas na te, a co dopiero zadawać swoje ...

9 godzin temu Arceus napisał:

1 "KWKC" słowem wasz wywiad. To co ze szpiegami w innych krajach którzy jeszcze w tęcz się nie oblekli?

Zamknąć w lochu na 3 spusty.

9 godzin temu Arceus napisał:

5 ale no w pierwszym zdaniu tego tematu jest napisane czarno na białym że odpowiesz na wszystkie pytania. Mam się czuć oszukany?

Nie musisz :)

9 godzin temu Arceus napisał:

7 Fluffle puff to ona i jest takim różowym puszystym. Coś może świta?

Jeśli można ją ubrać to może kojarzę.

9 godzin temu Arceus napisał:

10 *widząc jego słowiański wku... Podmieńce dają ofensywny sprint w tył* Twierdzisz że miłość z nienawiścią ma cokolwiek wspólnego?

Jedno jest odwrotnością drugiego.

9 godzin temu Arceus napisał:

10.1 żartujesz sobie?

ZAWSZE KIEDY ODPOWIADAM NA TWOJE PYTANIA, BO INACZEJ NIE POTRAFIĘ :D

9 godzin temu Arceus napisał:

10.2 lubisz być w friendzone?

Zawsze to lepsze niż chrysazone ...

9 godzin temu Arceus napisał:

10.3 Kryśkę przywitasz miłością czy nienawiścią? Wróć jednym i drugim dodasz jej sił D:

Miłością już raz próbowałem, ale na pewno postaram się drugi raz to zrobić, może tym razem wyjdzie.

9 godzin temu Arceus napisał:

12 znam pewną klacz, która lubi zmieniać. Nazywa się Chrysalis i przed chwilą wyszła. Ją chcesz o to poprosić?

Ona nie potrafi nawet chwastów uprawiać ...

6 godzin temu Lyokoheros napisał:

1. Dziwne... to nie słyszałeś nigdy o czterech rodzajach miłości? I jeśli nie... to skąd w takim razie wpadł Ci do głowy pomysł, by przyjaźń mogła zaspokoić twój głód?

Coś tam słyszałem, ale nie uznałem tego za ważne ...

Szczęśliwy traf? No przecież, że żartuję ... kiedy jeszcze byłem czarny, to dla mnie najbardziej zjadliwą "potrawą" była miłość, coś tam się czuło z przyjaźni, ale to było tak ... jakby to powiedzieć, słabe i nikt nie zaprzątał tym sobie głowy. Wtedy byłem tak głodny, że nawet mała "dawka przyjaźni" uratowała mi życie.

6 godzin temu Lyokoheros napisał:

2. Lubisz spędzać czas z małą Flurry? Teraz pewnie nie masz na to zbyt dużo czasu, ale jak jeszcze mieszkałeś w Kryształowym Królestwie...

Jest prześliczna, ale bardzo lubiła przede mną uciekać ... muszę ją jeszcze odwiedzić w swojej nowej formie, ciekawe jak na nią zareaguje? Mam nadzieję, że jej się spodoba :)

6 godzin temu Lyokoheros napisał:

3. Co sądzisz o Discordzie?

Fajny gość, jakbym chciał się z kimś umówić na "męską" pogawędkę to pewnie z nim.

6 godzin temu Lyokoheros napisał:

4. Czy - nie licząc waszej grupki ratunkowej, Spike i przyjaciółek Twilight - miałeś jakichś przyjaciół poza Kryształowym Królestwem? Słyszałem plotki, że raz jadąc do Spike poznałeś się z Coco Pommel. Wiem, że plotkom nie powinno się wierzyć, ale jestem ciekaw... i trudno było zawierać kolejne znajomości, czy raczej już szło gładko?

Nie pozwolono mi wychodzić do innych kucyków w swojej zwykłej formie, a w kucykowej czułem się nieswojo i coś mi nie szła rozmowa z innymi kucami. Coco Pommel powiadasz? *ogląda komiks* Jakbym z nią porozmawiał to tak pewnie by wyglądała nasza rozmowa.

6 godzin temu Lyokoheros napisał:

5. Czy znasz tego podmieńca, co kiedyś był na weselu Crankiego i Matildy w Ponyville?

Z tym była śmieszna historia, bo to był jeden z szpiegów Chrysalis w Ponyville ... widzisz, tam było tyle miłości, że aż nie dawał rady utrzymać przybranej postaci. Ale co jest najśmieszniejsze, w ogóle nie wiedział, że został wykryty ... dopiero jak przybył do Chrysalis i chciał zmienić postać to zrozumiał swój błąd.

6 godzin temu Lyokoheros napisał:

6. Znasz może BronyNotiona? Też podmieniec, zwykle jednak przebywa w ciele szarego kucyka ziemskiego z nutą jako znaczkiem. Bo on akurat o 4 rodzajach miłości wiedział...

A tak! Był i wygłaszał swoje poglądy na temat miłości. Szkoda, że nikt go wtedy nie słuchał, a parę dni później został wygnany przez Chrysalis ...

6 godzin temu Lyokoheros napisał:

7. Nie sądzisz, ze gdyby wasz wygląd miał styl podobny do tego miałby więcej klasy?

*ogląda obrazek* Jakby tak wyglądała Chrysalis to tak, ale ja sam nie widzę się w takiej postaci ...

6 godzin temu Lyokoheros napisał:

8. Zawsze mnie to zastanawiało... jakie jest pochodzenie rasy podmieńców? Wiesz coś na ten temat? Czy Chrysalis była pierwszą królową roju, czy miała jakieś poprzedniczki? Czy zawsze była podmieńcem?

Trudno mi odpowiedzieć na te pytania, gdyż nas, czyli szeregowych changelingów nie uczą historii.

6 godzin temu Lyokoheros napisał:

9. Jak długo żyją podmieńce? Czy królowe/królowie żyją dłużej niż "zwykłe" podmieńce?

Nikt u nas lat nie liczy, mało tego, starsze changelingi wyglądają tak samo jak młode ... ale mogę jedno powiedzieć: jeśli changeling jest stary to może mu się nie udać przemiana postaci i wtedy zamienia się w pył. Chrysalis nie lubiła emerytów więc każdy changeling musiał się przynajmniej raz na dzień przemienić w ramach treningu.

6 godzin temu Lyokoheros napisał:

10. Co zrobicie jak Chrysalis się nie znajdzie? Albo zginie/popełni samobójstwo nie mogąc odzyskać władzy?

Wolę o tym nie myśleć... bo jak tak się stanie to to będzie katastrofa dla naszego roju! (na chwilę obecną popełniła tylko polityczne samobójstwo)

6 godzin temu Lyokoheros napisał:

11. Czy Twilight zasypywała cię pytaniami o naturę podmieńców jak już dowiedziała się, że jesteś dobry?

Zrobiła cały wywiad ze mną, może kiedyś ją poproszę, żeby wam pokazała ...

6 godzin temu Lyokoheros napisał:

12. Czy miłość ma "smak"? Czy jakieś jej rodzaje są smaczniejsze od innych?

Miłość ogólnie jest słodka, czasami słodko-kwaśna. Im prawdziwsza tym słodsza. W gnieździe, chrysalis karmiła nas taką gorzką, że sami z chęcią napadaliśmy na inną krainę tylko po to by znów zakosztować tej prawdziwej... kiedyś jeszcze zdarzyła mi się miłość tak słodka, że aż mdła ... ktoś kochał changelingi, ktoś z kucyków PO PROSTU KOCHAŁ CHANGELINGI, a ja obok niego przechodziłem. Wtedy też zrozumiałem, że czas się wziąć w garść i wyrwać się z gniazda. Nie zrobiłem tego od razu tylko popytałem się innych czy też to u nich tak smakowało, powiedzieli, że nic nie czuli. Wtedy zrozumiałem, że ja tu jednak nie pasuję i po paru dniach przygotowań do ucieczki, popełniłem ją i poleciałem w kierunku Kryształowego Królestwa.

 

Dziękuję wszystkim za pytania, bardzo miło się z wami rozmawia! Jeszcze jak macie jedną chwilę to dajcie Masterowi jakąś reputację, że tu biedny musi siedzieć i redagować moje odpowiedzi. Z góry wam wszystkim dziękuję!

Samozwańczy Jeleń-Władca Tęczowych Tęczlingów! (ten tytuł:drurrp:)

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samozwańczy Jeleniu-Władco Tęczowych Tęczlingów mam do ciebie kilka pytań:

1. Czy jako władca masz większą moc magiczną od pozostałych tęczlingów ?

2. Obawiasz się zdrady wśród swoich ?

3. Jak inne kucyki zareagowały na wasz nowy wygląd ?

4. Co sądzisz o swoim opiekunie MasterOfRainbows ?

 Żegnam władco Tęczlingów *kłania się nisko*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu Aranarth napisał:

Samozwańczy Jeleniu-Władco Tęczowych Tęczlingów mam do ciebie kilka pytań:

A proszę cię bardzo.

2 minuty temu Aranarth napisał:

1. Czy jako władca masz większą moc magiczną od pozostałych tęczlingów ?

Ale jeszcze nie za bardzo potrafię z niej korzystać ... więc jest praktycznie tak jakbym jej nie miał...

2 minuty temu Aranarth napisał:

2. Obawiasz się zdrady wśród swoich ?

Wśród tęczowych? Nie ma najmniejszych szan! Dopiero teraz widzę jak bardzo changelingi potrafią być szczęśliwe!

2 minuty temu Aranarth napisał:

3. Jak inne kucyki zareagowały na wasz nowy wygląd ?

Z początku nawet nie wiedziały skąd się Tęczlingi wzięły. Potem nie mogły uwierzyć, że kiedyś byliśmy czarni. Teraz są po prostu zdziwione takim obrotem spraw.

2 minuty temu Aranarth napisał:

4. Co sądzisz o swoim opiekunie MasterOfRainbows ?

Dobrze redaguje moje odpowiedzi, ale fajnie by było żeby nie chodził po 3-4 w nocy spać ...

2 minuty temu Aranarth napisał:

Żegnam władco Tęczlingów *kłania się nisko*

Żegnam, ale też zapraszam ponownie!

Tęczlingowiec Niepospolity: Król Thorax (te tytuły są coraz lepsze haha!)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i liczba powtórzeń się zmniejszyła względem ostatniego tytułu.

 

godzinę temu MasterOfRainbows napisał:
8 godzin temu Lyokoheros napisał:

1. Dziwne... to nie słyszałeś nigdy o czterech rodzajach miłości? I jeśli nie... to skąd w takim razie wpadł Ci do głowy pomysł, by przyjaźń mogła zaspokoić twój głód?

Coś tam słyszałem, ale nie uznałem tego za ważne ...

Szczęśliwy traf? No przecież, że żartuję ... kiedy jeszcze byłem czarny, to dla mnie najbardziej zjadliwą "potrawą" była miłość, coś tam się czuło z przyjaźni, ale to było tak ... jakby to powiedzieć, słabe i nikt nie zaprzątał tym sobie głowy. Wtedy byłem tak głodny, że nawet mała "dawka przyjaźni" uratowała mi życie.

Słabe mówisz... mówiłeś też, że Brony Notion u was wygłaszał swoje teorie... a może to było tylko kolejne kłamstwo Chrysalis? Czy też wiesz to z własnego doświadczenia. Bo przecież każdy z tych czterech rodzajów miłości może być równie silny... możliwe, też że natrafiłeś na "słaby" przypadek(biorąc pod uwagę, że słowa przyjaźń się niekiedy mocno nadużywa to to możliwe, jednak prawdziwa przyjaźń to bardzo głęboka i silna relacja). Albo może pożywność różnych rodzajów jest równa... tego akurat nie mogę wiedzieć, nigdy nie byłe podmieńcem. Ale skoro mogłeś żyć na przyjaźni właściwie nawet nie zauważając odżywiania się nią, to chyba jednak nie może być "słaba"(tudzież mało pożywna), co nie?

 

godzinę temu MasterOfRainbows napisał:
8 godzin temu Lyokoheros napisał:

2. Lubisz spędzać czas z małą Flurry? Teraz pewnie nie masz na to zbyt dużo czasu, ale jak jeszcze mieszkałeś w Kryształowym Królestwie...

Jest prześliczna, ale bardzo lubiła przede mną uciekać ... muszę ją jeszcze odwiedzić w swojej nowej formie, ciekawe jak na nią zareaguje? Mam nadzieję, że jej się spodoba :)

 Bardzo możliwe. A nigdy wcześniej nie pomyślałeś by próbować ją zabawiać zmianą postaci? To mogłoby się małej spodobać... po za tym na początku zdawała się Ciebie lubić... czyżbyś potem znowu nie opanował przy niej instynktów(bo za pierwszym razem to nie jestem do końca pewien, czy to widziała...)

 

godzinę temu MasterOfRainbows napisał:
8 godzin temu Lyokoheros napisał:

4. Czy - nie licząc waszej grupki ratunkowej, Spike i przyjaciółek Twilight - miałeś jakichś przyjaciół poza Kryształowym Królestwem? Słyszałem plotki, że raz jadąc do Spike poznałeś się z Coco Pommel. Wiem, że plotkom nie powinno się wierzyć, ale jestem ciekaw... i trudno było zawierać kolejne znajomości, czy raczej już szło gładko?

Nie pozwolono mi wychodzić do innych kucyków w swojej zwykłej formie, a w kucykowej czułem się nieswojo i coś mi nie szła rozmowa z innymi kucami. Coco Pommel powiadasz? *ogląda komiks* Jakbym z nią porozmawiał to tak pewnie by wyglądała nasza rozmowa.

Mówisz, że pewnie miałbyś taką wpadkę;)?

O to, że Spike Ci wiele opowiadał o Rarity to nawet nie pytam, bo zdziwiłbym się, gdyby tak nie było. W końcu jest w niej zabujany chyba niemniej niż Discord we Fluttershy(choć skoro umiecie wyczuwać miłość to pewnie lepiej ode mnie wiesz, która jest mocniejsza nie?). 

No i w sumie to Rarity miałeś też już okazję chyba poznać osobiście, zanim wszyscy się zwinęli z Królestwa Podmieńców. 

 

godzinę temu MasterOfRainbows napisał:
8 godzin temu Lyokoheros napisał:

6. Znasz może BronyNotiona? Też podmieniec, zwykle jednak przebywa w ciele szarego kucyka ziemskiego z nutą jako znaczkiem. Bo on akurat o 4 rodzajach miłości wiedział...

A tak! Był i wygłaszał swoje poglądy na temat miłości. Szkoda, że nikt go wtedy nie słuchał, a parę dni później został wygnany przez Chrysalis ...

Planujesz go odnaleźć, czy może już wrócił do roju? Tak między nami to pewnie byłby z niego niezły doradca;)

 

godzinę temu MasterOfRainbows napisał:
8 godzin temu Lyokoheros napisał:

7. Nie sądzisz, ze gdyby wasz wygląd miał styl podobny do tego miałby więcej klasy?

*ogląda obrazek* Jakby tak wyglądała Chrysalis to tak, ale ja sam nie widzę się w takiej postaci ...

No nie mówię o dokładnie czymś takim, ale chodzi mi o sam styl - biel, jaśniejsza zieleń, brak dziur(a może podmieńce lubią swoje dziury? Nigdy się w sumie nad tym nie zastanawiałem), te eleganckie segmentowanie pancerza...

 

godzinę temu MasterOfRainbows napisał:
godzinę temu MasterOfRainbows napisał:
8 godzin temu Lyokoheros napisał:

8. Zawsze mnie to zastanawiało... jakie jest pochodzenie rasy podmieńców? Wiesz coś na ten temat? Czy Chrysalis była pierwszą królową roju, czy miała jakieś poprzedniczki? Czy zawsze była podmieńcem?

Trudno mi odpowiedzieć na te pytania, gdyż nas, czyli szeregowych changelingów nie uczą historii.

Ukrywano przed wami waszą historię... wyczuwam spisek... pewnie samej Chrysalis... czyżby wiedziała, że coś takiego może się stać i nie pozwoli jej to utrzymać się przy władzy? Moźe nawet sama odmieniła swój gatunek na taki jaki był przed przemianą, żeby sprawować absolutną władzę? 

 

godzinę temu MasterOfRainbows napisał:
8 godzin temu Lyokoheros napisał:

12. Czy miłość ma "smak"? Czy jakieś jej rodzaje są smaczniejsze od innych?

Miłość ogólnie jest słodka, czasami słodko-kwaśna. Im prawdziwsza tym słodsza. W gnieździe, chrysalis karmiła nas taką gorzką, że sami z chęcią napadaliśmy na inną krainę tylko po to by znów zakosztować tej prawdziwej... kiedyś jeszcze zdarzyła mi się miłość tak słodka, że aż mdła ... ktoś kochał changelingi, ktoś z kucyków PO PROSTU KOCHAŁ CHANGELINGI, a ja obok niego przechodziłem. Wtedy też zrozumiałem, że czas się wziąć w garść i wyrwać się z gniazda. Nie zrobiłem tego od razu tylko popytałem się innych czy też to u nich tak smakowało, powiedzieli, że nic nie czuli. Wtedy zrozumiałem, że ja tu jednak nie pasuję i po paru dniach przygotowań do ucieczki, popełniłem ją i poleciałem w kierunku Kryształowego Królestwa.

Hm... gdzie ktoś taki się znalazł? Myślałem, że - do czasu aż Spike poznał Ciebie - żaden kucyk nigdy nawet nie zaufałby podmieńcowi(zwłaszcza po tym co się stało w Canterlocie), nie mówiąc o kochaniu... I czemu nie próbowałeś odszukać tamtego miejsca? Czy to było właśnie w Kryształowym Królestwie?

 

I tak w sumie to mi jeszcze dwa pytania przyszły do głowy:

13. Gdzie tak właściwie leży wasze królestwo? Wiem, że Discord was teleportował w jego okolice, ale, gdzie to tak właściwie jest? Na północy, na południu czy może nawet na zupełnie innym kontynencie?

14. Czy wasze królestwo ma jakąś nazwę, w sensie nie taką opisową jak "Królestwo Podmieńców", bardziej coś takiego jak choćby Equestria, JakJakistan czy Griffonstone. Kiedyś o uszy obiła mi się nazwa Changea... choć teraz... skoro nazywasz obecnie swoją rasę "tęczlingami", to znaczy to, że teraz to by była Tęczea?

 

~Nie przesadzasz trochę z ilością pytań? Chcę Thoraxa spać położyć, a ty mi nie dajesz, bo on JUŻ chce odpowiadać na twoje pytania ... :drurrp: ~Miszcz Tencz

Edytowano przez MasterOfRainbows
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 odotowano zmniejszoną liczbę kradzionych ciastek. Ma to związek z brakiem dziur?

2 odnotowano zwiększoną liczbę samookleczeń ostro zakończonymi przedmiotami. Czy to również na związek z brakiem dziur?

3 Thorax! Czy twoje poroże mieści się w drzwiach?

4 jeśli o estetykę chodzi to... Hmmm jeśli kiedyś godło Changei wyglądało tak to dzisiaj wygląda mniej więcej tak

5 a jeśli na 4 jest nie to jak ono wygląda?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu Lyokoheros napisał:

Ale skoro mogłeś żyć na przyjaźni właściwie nawet nie zauważając odżywiania się nią, to chyba jednak nie może być "słaba"(tudzież mało pożywna), co nie?

"Pożywność" przyjaźni zależy od paru czynników: między innymi czy przyjaźni się z tobą i jak mocno kogoś lubi.

21 godzin temu Lyokoheros napisał:

A nigdy wcześniej nie pomyślałeś by próbować ją zabawiać zmianą postaci?

Myślałem, że się jej to nie spodoba ...

21 godzin temu Lyokoheros napisał:

Planujesz go odnaleźć, czy może już wrócił do roju?

Zniknął już jakiś czas temu więc szanse znalezienia są nikłe :(

21 godzin temu Lyokoheros napisał:

No nie mówię o dokładnie czymś takim, ale chodzi mi o sam styl - biel, jaśniejsza zieleń, brak dziur(a może podmieńce lubią swoje dziury? Nigdy się w sumie nad tym nie zastanawiałem), te eleganckie segmentowanie pancerza...

Nie chciałbym tak wyglądać, bo to bardziej pasuje do Chrysalis.

21 godzin temu Lyokoheros napisał:

Ukrywano przed wami waszą historię... wyczuwam spisek... pewnie samej Chrysalis... czyżby wiedziała, że coś takiego może się stać i nie pozwoli jej to utrzymać się przy władzy? Moźe nawet sama odmieniła swój gatunek na taki jaki był przed przemianą, żeby sprawować absolutną władzę? 

Może? Nie wiem, bo skąd miałbym to wiedzieć?

21 godzin temu Lyokoheros napisał:

I czemu nie próbowałeś odszukać tamtego miejsca? Czy to było właśnie w Kryształowym Królestwie?

iByło to podczas inwazji na Canterlot i nie pamiętam dokładnie miejsca. To było takie uczucie jakby komuś się tak podobały podmieńce, że nieważne jak bardzo dany kucyk ucierpiał podczas inwazji to darzył nas wielką czcią.

21 godzin temu Lyokoheros napisał:

13. Gdzie tak właściwie leży wasze królestwo? Wiem, że Discord was teleportował w jego okolice, ale, gdzie to tak właściwie jest? Na północy, na południu czy może nawet na zupełnie innym kontynencie?

Daleko na wschód.

21 godzin temu Lyokoheros napisał:

14. Czy wasze królestwo ma jakąś nazwę, w sensie nie taką opisową jak "Królestwo Podmieńców", bardziej coś takiego jak choćby Equestria, JakJakistan czy Griffonstone. Kiedyś o uszy obiła mi się nazwa Changea... choć teraz... skoro nazywasz obecnie swoją rasę "tęczlingami", to znaczy to, że teraz to by była Tęczea?

"Kraina changelingów", może ... by po prostu używaliśmy określenia "dom" i tyle, nikt się nie zastanawiał nad nazwą naszej krainy. Ale dzięki za podsunięcie pomysłu na nową zabawę!

20 godzin temu Arceus napisał:

1 odnotowano zmniejszoną liczbę kradzionych ciastek. Ma to związek z brakiem dziur?

2 odnotowano zwiększoną liczbę samookleczeń ostro zakończonymi przedmiotami. Czy to również na związek z brakiem dziur?

W naszym gnieździe nie ma ciastek więc liczba skradzionych ciastek spadła z 0 do 0. Dziury naszych czarnych kolegów nie były ostro zakończone więc to twoje stwierdzenie jest uważane za błędne. Za to liczba dziur drastycznie spadła po przemianie ...

20 godzin temu Arceus napisał:

3 Thorax! Czy twoje poroże mieści się w drzwiach?

... a widziałeś może jakieś drzwi w gnieździe? Bo ja nie ...

20 godzin temu Arceus napisał:

4 jeśli o estetykę chodzi to... Hmmm jeśli kiedyś godło Changei wyglądało tak to dzisiaj wygląda mniej więcej tak

Master właśnie umarł jak zobaczył drugi obrazek, a ja nawet nie wiem dlaczego? Po czym poszedł do lodówki po browara, bo stwierdził, że na trzeźwo po tym pytaniu to nie potrafi ... ALE O CO Z TYM CHODZI!?

20 godzin temu Arceus napisał:

5 a jeśli na 4 jest nie to jak ono wygląda?

Master mi tu mówi, że powinienem pójść z tym do Rarity ... twierdzi, że ona zrobi ładny "dizajn" godła naszego nowego państwa ...

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Thoraxie!

 

Przeczytałam cały ten wątek i pewna kwestia nie daje mi spokoju. Dlaczego w celu składania jaj chcesz dorwać akurat Chrysalis, która wedle wszelkiego prawdopodobieństwa jest Twoją matką (i zapewne ma swoje lata)? Naprawdę nie ma już innych, młodszych, ładniejszych samic? Toż nawet pszczoły raz na jakiś czas jedną z larw przeznaczają na nową królową.

A tak na marginesie: co się stało z podmieńcami, które w chwili zmiany władzy były: w kokonach, w stadium larwalnym lub jeszcze niewyklute z jaj? Czy one też się utęczowiły? A może zamierzacie dopiero nad tym popracować (wychowanie i te sprawy)?

 

Pozdrawiam!

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam się zawsze wydawało, że własnie królowa podmieńców jest u nich jedyną samicą...

 

5.12.2016 at 00:08 MasterOfRainbows napisał:
4.12.2016 at 02:12 Lyokoheros napisał:

Ale skoro mogłeś żyć na przyjaźni właściwie nawet nie zauważając odżywiania się nią, to chyba jednak nie może być "słaba"(tudzież mało pożywna), co nie?

"Pożywność" przyjaźni zależy od paru czynników: między innymi czy przyjaźni się z tobą i jak mocno kogoś lubi.

Czyli wychdzi na to, że miałem rację zakładając, że kluczowe czynniki to siła i ukierunkowanie relacji... 

 

5.12.2016 at 00:08 MasterOfRainbows napisał:
4.12.2016 at 02:12 Lyokoheros napisał:

A nigdy wcześniej nie pomyślałeś by próbować ją zabawiać zmianą postaci?

Myślałem, że się jej to nie spodoba ...

Nie wiem czemu miałoby się to nie spodobać. Ale lepiej byś nie próbował się zmieniać w Pinkie. Nie pozwoliłaby Ci zmienić formy... Flurry baaardzo lubi "ciocię Pinkie Pie".

 

5.12.2016 at 00:08 MasterOfRainbows napisał:
4.12.2016 at 02:12 Lyokoheros napisał:

Planujesz go odnaleźć, czy może już wrócił do roju?

Zniknął już jakiś czas temu więc szanse znalezienia są nikłe :(

A dlaczego? W końcu skoro to wszystko wiedział, to chyba z głodu nie umarł. 

 

5.12.2016 at 00:08 MasterOfRainbows napisał:
4.12.2016 at 02:12 Lyokoheros napisał:

No nie mówię o dokładnie czymś takim, ale chodzi mi o sam styl - biel, jaśniejsza zieleń, brak dziur(a może podmieńce lubią swoje dziury? Nigdy się w sumie nad tym nie zastanawiałem), te eleganckie segmentowanie pancerza...

Nie chciałbym tak wyglądać, bo to bardziej pasuje do Chrysalis.

Mam dziwne wrażenie, że nie zrozumiałeś co pisałem mówiąc o tym, że chodzi o styl... 

Zresztą wydaje mi się, że biel by wam bardziej pasowała niż wielobarwność. w końcu jednobarwność to była tak trochę część tożsamości waszej rasy, nie?

5.12.2016 at 00:08 MasterOfRainbows napisał:
4.12.2016 at 02:12 Lyokoheros napisał:

Ukrywano przed wami waszą historię... wyczuwam spisek... pewnie samej Chrysalis... czyżby wiedziała, że coś takiego może się stać i nie pozwoli jej to utrzymać się przy władzy? Moźe nawet sama odmieniła swój gatunek na taki jaki był przed przemianą, żeby sprawować absolutną władzę? 

Może? Nie wiem, bo skąd miałbym to wiedzieć?

Nie wiem, tak sobie czasem lubię posnuć teorie spiskowe po prostu... 

 

 

A własnie jeszcze coś - bo chyba nie padło... 

15. Czy podmieńce mogą odżywiać się też "normalnym" jedzeniem(jak choćby pokarm roślinny czy zwierzęcy) czy tylko miłością? 

16. Myślisz, że Twoją przemianę można uznać za analogiczną do przemiany w alikorna występującą u kucyków?

 

No i... nie wydaje mi się, bym przesadzał z ilością pytań... po prostu ciekawski ze mnie człowiek i tyle. Po za tym sam zachęcałeś... 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu Midday Shine napisał:

Dlaczego w celu składania jaj chcesz dorwać akurat Chrysalis, która wedle wszelkiego prawdopodobieństwa jest Twoją matką (i zapewne ma swoje lata)? Naprawdę nie ma już innych, młodszych, ładniejszych samic?

Większość samic co zostały, a było ich znacznie więcej, ale z jakiegoś powodu zniknęły, nie za bardzo nadaje się do składania jaj. Więc logicznym dla mnie wyborem jest by Chrysalis została przemieniona i mogła dalej składać jaja.

 

18 godzin temu Midday Shine napisał:

A tak na marginesie: co się stało z podmieńcami, które w chwili zmiany władzy były: w kokonach, w stadium larwalnym lub jeszcze niewyklute z jaj? Czy one też się utęczowiły? A może zamierzacie dopiero nad tym popracować (wychowanie i te sprawy)?

Nic, po konsultacji z moimi doradcami ustaliłem, że teraz trzeba je wychować tak, by zrozumiały, że bycie tęczlingiem jest ich przeznaczeniem i w swoim czasie pozwolić się im przemienić.

 

17 godzin temu Lyokoheros napisał:

15. Czy podmieńce mogą odżywiać się też "normalnym" jedzeniem(jak choćby pokarm roślinny czy zwierzęcy) czy tylko miłością? 

Mogą, ale nie jest im to do przeżycia potrzebne.

 

17 godzin temu Lyokoheros napisał:

16. Myślisz, że Twoją przemianę można uznać za analogiczną do przemiany w alikorna występującą u kucyków?

To wie tylko Księżniczka Celestia i to ją proszę pytaj o takie sprawy.

 

17 godzin temu Lyokoheros napisał:

No i... nie wydaje mi się, bym przesadzał z ilością pytań... po prostu ciekawski ze mnie człowiek i tyle. Po za tym sam zachęcałeś... 

Dobrze, więc pozwalam ci dalej zadawać pytania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 wybaczysz mi uśmiercenie ambasadora? Nie chciałem.

2 teraz sobie przypomniałem że w tym gnieździe były drzwi. Były bo chyba wyleciały w powietrze z tronem i paroma piętrami.

Wait. Przeszliście tymi drzwiami (ekhem ty napewno) aby utorować sobie drogę wystawiliście Discorda... Nie mogliście tego obejść i wyczarorać dziurę w ścianie. Przecież mogłeś? Stres? Czy jednak odbrobina zua?

3 w przyrodzie nic nie ginie. Zatem gdzieś w okolicy są fragmenty tego tronu. Każesz z tego robić zbroje i podbijesz świat szerząc miłość?

4 swoją drogą jakiś remont gniazda? 

5 industrializacja?

6 a wodę macie? 

7 wysłałeś patrole wszędzie? Bo jest jedno miejsce w którym jest typu o podobnym skillu do Kryśki. Tylko nie wiem jak na to wołacie. U nas byłby to "hades". 

8 zredukowanie ilości dziur do zera mocno uszczupliła wam pojemność ekwipunku. Chcecie torby, plecaki lub ubranka zasobne w kieszonki? Rozkręcam tu biznes ;)

(Torby? Ubranka? Błyszczące skrzydełka? Ładne kolorki? Hasbro zarobi na was D: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Kę? Przecież trudne nie są... rzekłbym raczej że podchodzą pod te łatwe.

No ale dobra, pokazuję i objaśniam:

 

1 wybaczysz mi uśmiercenie ambasadora? Nie chciałem.

5.12.2016 at 00:08 MasterOfRainbows napisał:

Master właśnie umarł jak zobaczył drugi obrazek, a ja nawet nie wiem dlaczego? 

(Master umarł... a ja nie chciałem go uśmiercać... pytam czy wybaczysz.)

 

2 teraz sobie przypomniałem że w tym gnieździe były drzwi. Były bo chyba wyleciały w powietrze z tronem i paroma piętrami.

Wait. Przeszliście tymi drzwiami (ekhem ty napewno) aby utorować sobie drogę wystawiliście Discorda... Nie mogliście tego obejść i wyczarorać dziurę w ścianie. Przecież mogłeś? Stres? Czy jednak odbrobina zua?

(każdy changeling mógł dowolnie jakby otwierać i zamykać ściany (no robić w nich dziury) w gnieździe były jedne drzwi, te przed salą tronową pilnowane przez paru podmieńców (na nich poszedł Discord) poszedłeś wtedy drzwiami i poświęciłeś członka ekipy. Pytam czy to był swego rodzaju sabotaż/strzelanie sobie w kolano, bo chyba mogłeś wyczarować dziurę w ścianie 2 metry od głównych drzwi no nie?)

 

3 w przyrodzie nic nie ginie. Zatem gdzieś w okolicy są fragmenty tego tronu. Każesz z tego robić zbroje i podbijesz świat szerząc miłość?

(czarny tron wyleciał w powietrze. To wiemy, ale jego kawałki zapewne wylądowały gdzieś w okolicy (dalszej/bliższej) jeśli te kawałki dalej tak fajnie neutralizują magię kucy, możesz robić zbroję z kawałkami tego czegoś. Mając tak opancerzony rój Equestria padnie po 2 dniach. Planujesz to zrobić?) 

 

4 swoją drogą jakiś remont gniazda? 

(3 ostatnie piętra wybuchły, warto by dach załatać... Albo to czarne gniazdo no tęczę przemalować? no wiesz o co chodzi.To jakremont w planach?)

 

5 industrializacja?

(Podmieńców jest dużo, ziemi mają dużo... można by zabudować jakoś pozostałe tereny Changei i równomiernie rozłożyć obywateli. To jak miasta powstają?)

 

6 a wodę macie? 

(Serio? nawet to muszę tłumaczyć? W odcinku Changeę przedstawiono jaki jałową pustynię, na której nawet drzewa boją się rosnąć... rzek, jezior, stawów itp. nie ma, albo nie zauważyłem. Tak że pytam czy macie wodę)

 

7 wysłałeś patrole wszędzie? Bo jest jedno miejsce w którym jest typu o podobnym skillu do Kryśki. Tylko nie wiem jak na to wołacie. U nas byłby to "hades". 

(wyśli też paru do Tierka, bo Kryśka tam będzie (tak na 97%))

 

8 zredukowanie ilości dziur do zera mocno uszczupliła wam pojemność ekwipunku. Chcecie torby, plecaki lub ubranka zasobne w kieszonki? Rozkręcam tu biznes 

(Obrazek Teraz już tak ciastek nie przeniesiecie :P tak więc pytam, czy nie potrzebujecie jakiegoś plecaka/torby/kieszonki, aby móc zabrać naraz podobną ilość ciastek, co przed przemianą)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...